11.9 C
Izmir
20 Ocak 2019 Pazar

Günlük Arşiv: 11 Mart 2011

Onagawa ve Fukushima Nükleer Santralleri soğutma sisteminin çalışmaması…

Onagawa ve Fukushima Nükleer Santralleri soğutma sisteminin çalışmaması nedeni ile yangın başladığı bilgileri var... Fukushima nükleer santralinin boşaltma çalışmaları başlamış durumda bölgeden 2800 kişi tahliye ediliyor. Santrallerden sızıntı olmadığını Japon başbakanı TV den söylemişti.

Japonya deprem bölgesi haritası ve görselleri Bu haritada…

Japonya deprem bölgesi haritası ve görselleri Bu haritada japonyanın bulunduğu bölgede yer alan fay hatlarını ve tektonik levhaları görebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Japonya depreminde nükleer santralin su altında kaldığı bilgileri…

Japonya depreminde nükleer santralin su altında kaldığı bilgileri geliyor... Bu doğru ise nükleer santralden radyasyon yayılması büyük felakete yol açacak... Haberi doğrulamaya çalışıyorum.

Haarp ve Japonya depremi hakkında ilginç bir video…

Haarp ve Japonya depremi hakkında ilginç bir video daha... Video 3 mart 2011 tarihinde eklenmiş bugün olan depreme gönderme yapıyor. Yorumlarınızı bekliyorum...

Japonya deprem görüntüleri Geldikçe ekleyeceğim

Japonya deprem görüntüleri Geldikçe ekleyeceğim...

Japonya 8,9 büyüklüğünde deprem oluştu Deprem hiç beklenmeyen…

Japonya 8,9 büyüklüğünde deprem oluştu... Deprem hiç beklenmeyen bir fayda yan atımlı olduğu için Japonyanın doğu kıyılarında büyük tsunami oluştu. Birçok şehir ve kasaba sular altında kaldı. Bu deprem öncesi HAARP üzerindeki enerji boşalmaları olduğu için HAARP...