Ana Sayfa 2011 Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2011

Haarp tesisleri manyetik alan artışı

Haarp tesisleri manyetik alan artışı gözlemleniyor. Panama'da 6,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Depremin merkez üssü yerin 9,9 km altında gözüküyor.Manyetik alan artışı depremleri tetiklemiş olabilir mi? http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_all.php HAARP...
ABD'de yaşanılan tornadolar

ABD’de yaşanılan tornadolar kuvvetli fırtına habercileri.

ABD'de yaşanılan tornadolar kuvvetli fırtınalarla alakalı olarak NOAA(ABD Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi) nın yaptığı bir analiz var. Araştırdığım kadarıyla La Nina sebep oluyor bu...
Kraliyet düğünü teorileri

Kraliyet düğünü teorileri, hiçbir şey tesadüf değil.

Kraliyet düğünü teorileri... İlginç bir tesadüf müdür yoksa gerçekten bir illumaniti midir bilemedim ama 11 sayısına bir gönderme var gibi ? Onlar yılın 119. günü (1...

Kozmik şok dalga geliyor. Beklenenden çok daha büyük

Kozmik şok dalga geliyor... NASA nın yaptığı açıklamaya göre güneşte kronol bir delik oluştu...Bu delikten gelen ultraviyole ışınlar 28 Nisan - 5 Mayıs arası dünyayı...
STUXNET

STUXNET Nükleer santrallerde virus tehlikesi

STUXNET Nükleer santrallerde STUXNET virus tehlikesi... Bunu bir tarihçe ile toplamak istedim... 1. BM atom başkanı, 1 Şubat 2011: Stuxnet nükleer santrallerin güvenliğine zarar verebilecek dedi... http://warsclerotic.wordpress.com/2011/02/01/stuxnet-could-harm-nuclear-safety-u-n-atom-chief-reuters/ 2. Solucan...

Nükleer santrallere ne oluyor ? Açıklamalar ve haberler

Nükleer santrallere ne oluyor ? Yazılarımın birisinde STUXNET bilgisayar virüsünden söz etmiştim... Bu virus sanırım şu an dünyanın birçok nükleer santralinde aktif durumda. Aşağıdaki haberlerde göreceğiniz gibi...

ABD Tornoda felaketleri Daha önce bir yazmıştım.

ABD Tornoda felaketleri Daha önce bir yazımda yazmıştım ABD deki tornodaların arkası kesilmiyor sürekli olarak yeni ve eskisinden çok daha kuvvetli olarak ortaya çıkıyorlar... ABD nin...
Zamanda yolculuk

Zamanda yolculuk, hemen herkesin rüyasıdır sanırım…

Zamanda yolculuk Hemen herkesin rüyasıdır sanırım, yapıp geçmişe ve geleceğe gidebilmek. Tarihteki önemli olayları görebilmek.Çocukluğumdan bu yana özellikle Geleceğe Dönüş Filmi 1-2-3(Back to the future) filminin...
Deniz seviyesinde yükselme

Deniz seviyesinde yükselme, Küresel deniz seviyesi

Deniz seviyesinde yükselme... Küresel deniz seviyesi son 13 yılda yaklaşık 10 santimetre yükseldi gibi görünüyor. Haber kaynaklarına göre uzun süreli yapılan ölçümlerde pasifik okyanusunda bulunan adalar...
İnternetde birgünde neler oluyor

İnternetde birgünde neler oluyor, hepsine yetişmek

İnternetde birgünde neler oluyor... Özellikle harcanan enerji önemli...

Seçme Yazılar

HOT NEWS

Son Hafta Popüler Yazılar