Günlük Arşiv: 22 Nisan 2011

Yaz ayları yurdumuzda

Yaz ayları yurdumuzda nasıl olacak, herkesin merakı

Yaz ayları yurdumuzda Şu günlerde medyada 2011 yazı yurdumuzda nasıl geçer konuları hakkında tahminler yürütülüyor. Ben erken olmakla beraber şu anki görüntüye göre Noaa (ABD Okyanus...
Altın fiyatlarındaki artış

Altın fiyatlarındaki artış ne kadar daha sürecektir.

Altın fiyatlarındaki artış Bir süredir altın fiyatlarındaki artış, ve bundaki devamlılık dikkatinizi çekiyor mu bilemiyorum. Bu konuyu biraz araştırdım ve şu sonuca ulaştım. Altın fiyatlarındaki artışın arka...

Haarp resmi internet sitesi tekrar kullanıma açıldı.

Haarp resmi internet sitesi tekrar kullanıma açıldı. https://www.gi.alaska.edu/facilities/haarp Ayın 20'sinde Kiruna-Japonya menşeli sitede manyetik alan artışı belirgindi.Burada da izleyebiliyoruz.Ciddi manyetik alan artışı olmuş. Zaten depremler de meydana...
İnternet yavaşladı

İnternet yavaşladı, 2 gündür internet yavaş gidiyor.

İnternet yavaşladı... 2 gündür internet üzerindeki DNS serverları kaynağı belirsiz saldırısı sonucu internet kaynaklarının %20 si kullanılamaz hale geldi. Bu durumdan ABD nin büyük web siteleride...

Fukushimadan dumanlar yükseliyor… Facia büyüyor.

Fukushimadan dumanlar yükseliyor... Bugün alınan son fotoğraflarda Fukushima'dan dumanlar yükseldiği görülüyor. Santralde yapılan çalışmalarda genel olarak artık betonlama yapılması ve santralin terk edilmesi konuşuluyordu. Ancak görünen o...

Bu filmi izleme, İnternette hızla yayılan bir görüntü.

Bu filmi izleme... İnternette hızla yayılan bir video... Kaynak olarak Anunnaki ve İlluminati yi baz almış ve tüm konuları bu çerceve içerisinde işlemişler. Film oldukça ilginç...

Seçme Yazılar

HOT NEWS

Son Hafta Popüler Yazılar