12.7 C
Izmir
18 Ocak 2019 Cuma

Günlük Arşiv: 23 Ekim 2011

Van depremi – HAARP ilişkisi var mı ? Şu…

Van depremi - HAARP ilişkisi var mı ? Şu ana kadar verileri toplamaya çalışıyorum. Çok fazla mail geliyor hepsine birden cevap yazmak istemediğim için buradan yazıyorum... Henüz veriler bize birşey kanıtlamadı. Ancak aşağıda eklediğim ve birkaç gün önce...

Site hakkında Arkadaşlar siteye çok fazl…

Site hakkında Arkadaşlar siteye çok fazla yük gelmeye başladı. Ara ara kesintili hizmet verebiliriz. Kullanıcı sayısı deprem nedeni ile çok artmış durumda. Server sanırım bunu kaldırabilecek durumda değil. Hosting firmasına yazdım ama onlarda maliyet çıkarıyorlar. Elimden birşey gelmiyor. Siteye bağlanamazsanız...

Van depremi ile ilgili olarak… Bugün d…

Van depremi ile ilgili olarak... Bugün dünya üzerinde 5+ ın üzerinde birçok deprem oldu. Daha önümüzde saatlerdekini saymıyorum... Araştırmalara devam ederken güneşte oluşan çok büyük bir patlama dikkat çekici... Dünyaya ulaşması 1-2 saat almış olabilir. Bunun ve diğer manyetik...

USGS’de Van Depremi 7.3 gözüküyor.!

Van Depremi Televizyon ve internet haber sitelerinde 6.6 olarak geçiyor ancak USGS'de 7.3 olarak ölçülmüş resmim altındaki linkten görebilirsiniz. http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usb0006bqc.php

Vanda deprem 6.6 kuzey fay hattı üzerind…

Vanda deprem 6.6 kuzey fay hattı üzerinde etkilermi... Bugün olan deprem kuzey anadolu fay hattı üzerinden geçen büyük kırık yüzey olarak geçiyor. Sığ deprem olduğu için uzun bir alanı etkilemiş durumda. Başka etmenleri açıklamaları takip ediyoruz... Depremle ilgili...