BlueBox BBS Number 14


8
Kimler Neler Demiş?

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Levent VezirogluSerpil TaşkınKemal ŞenSuat SabanBatuhan Gezer Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
sefay
Ziyaretçi
sefay

başındaki yılanda elindekini anlayamadım

Yusuf Comlek
Ziyaretçi
Yusuf Comlek

sanki bir yaratık zamanı elinde tutuyor ve saat 12 yi gösteriyor gibi…

Batuhan Gezer
Ziyaretçi
Batuhan Gezer

mayalılar bilimde çok ilerdeler tüm gezegenlerin aynı hizaya
geleceklerini ve birçok şeyide onlar bilmiş ve birçok şeyi mayalılar ölücez dememiş kötü olaylar olacak demiş

Suat Saban
Ziyaretçi

sevgili arkadaşlar nibiru yada marduk'un 5 boyut bir gezen oldugu kesin yani paralel evren.. şuan bunu göremeyiz ne zamn etkileri oldu ozaman görürüz.. 21 aralık 2012 kesinmi bilemem ama bir çok uygarlık bizi bu konuda uyarmış. mayalardan inkalara kızılderilerden mısırlılara.. sadece dikkat edelim.. heran herşey olabilir şaşırmayalım..

Kemal Şen
Ziyaretçi
Kemal Şen

Kutup üç tanedir, Coğrafik bildiğimiz kutup, Magnetik (Kuzey Mıknatıs kutbu gibi) ve GEOMAGNETİC kutup. Bu sonuncusu çok az bilinir. Ama bu kutup noktası inanılmayacak kadar önemlidir (Orada üşümezsiniz bile). Bu kutup da unutturulmuşlardandır. Üç kutbun (Tripole) farklı işlevleri vardır. 1. Coğrafik , kutup hiç değişmez, hep aynı yerdedir ve magnetik hiçbir özelliği yoktur. 2. Kuzey ve Güney mıknatıs kutupları ise her yıl YÜRÜR, yani yer değiştirir. 3. Yer magnetizması olan ve çok az duyulmuş, en az bilinen üçüncü kutup Bağdadi döneminde (1826′larda) birden AXEL HEİBERG adasına kaydı. Orada Sedir ağaçları fışkırdı ki bu mümkün değil, çünkü sedir CEDAR Forest’in en… Read more »

Serpil Taşkın
Ziyaretçi

her 3661 yılda bir yaşanan kozmik bir kısır döngü, ortalama ömrü 60-80 yıl arasında değişen insan türünün bunu algılayabilmesi çok zor… kıyamet olmayacağı kesin… galaktik hizalanmadan dolayı kayda değer meteorolojik ve jeolojik olayların olacağı da kesin… her şeyin 21.12.2012 olup biteceğini düşünmek yanlış… en önemlisi bu konuyu inançlarla bağdaştırmamak gerekir bu bir astronomi, arkeoloji ve jeoloji konusudur… Acaba Kuran'da var mıdır diye düşüneneler varsa, ilk yapmaları gereken cep telefonlarını çöpe atmaktır çünkü Kuran'da yoktur… Sevgili dostlar akıl sağlığınız açısından bu konuyu sadece bilimsel bir konu olarak algılamanız çok önemlidir zira işi manevi alanlara saptırırsanız cok ciddi tedavilere ihtiyacınız olabilir.. unutmayın… Read more »

Levent Veziroglu
Ziyaretçi

21 Aralıkta Isviçrede CERN(Tanrı Parçacıgı)denemesinin en büyügünün yapılacak olması sizce sadece bir TESADÜFMÜ?