Tüm Haarp Tesisleri

Tüm haarp tesisleri…

Bu yazıyı yazmak istemedim ancak yoğun gelen talepler üzerine dünya üzerinde tesbit edilmiş haarp tesislerinin yerleri ve durumları hakkında türkiyede ilk yazıyı hazırlıyorum…

Burada yer alan tüm tesisler gizli tesisler olup bazıları çalışmakta bazıları ise devre dışıdır.

Bizim belirlediğimiz ve frekansları dünya iyonesferinde gezen tesislerden 9 adetinin yeri belirlidir. 3 adeti ise frekansları ölçülmesine rağmen yer tesbiti mümkün olmamıştır. Yeri belirlenemeyen bu tesislerin muhtemel denizaltı tesisleri olma ihtimali çok yüksek çünkü uydu görüntüsünden saklanmış durumdalar.

Aşağıdaki tüm fotoğraflar bilerek google üzerinden tesbit edilmiştir. Tüm bu tesislerin yerleri tarafımızdan koordinatları bilinmektedir. Uydu görüntülerinin çok fazla yayılmaması için koordinat bilgileri gizlenmiştir.

Burada şunu eklemek lazım sanırım buradaki haarp tesislerinin hiçbirisi enerji transferi yapamamaktadır. Dünyada şu anda enerji transferi yapabilen 2 tesis mevcut. Birisi ABD tesisi diğeri ise rusyanın terk ettiği SURA dır. SURA ile ilgili bilgiyi daha önceki bir yazımda yazmıştım. Halen kapalı olan bu tesis ilk HAARP tesisi olması açısından da önemlidir.

Tüm bu tesisleri görerek HAARP yok diyenlere bu tesislerle ilgili yapılan deneyler hakkında daha sonra bilgileri yazacağım şu an sadece tesisleri varlığını bilmemiz yeterli…

Şimdi tesisler bakalım. ( Resimlere tıklayarak daha ayrıntılı görebilirsiniz. )

ABD nin HAARP tesisi aşağıdaki resimde görülmektedir. ABD tüm dünyada bilindiği gibi HAARP tesisi Alaskada değildir. Alaskada bulunan sadece ölçüm tesisleridir. Alıcı – Verici tesisleri aşağıda görülmektedir. 3 dev anten ile yönlendirme yapılmaktadır. Enerji ihtiyacı için özel bir enerji nakil hattına sahiptir. Antenler yeraltına gömülmüş durumdadır.

ABD nin bu tesisle koordine ettiği diğer tesis aşağıdaki şekilde görülüyor. Bu tesisde de 3 dev anten görev yapıyor…

Sistemlerin ABD nin batı eyaletlerindeki yerleri aşağıdaki harita yer almaktadır. Porto riko yakınlarındaki tesis…

ABD nin TEKSAS daki yönlendirme antenleride aşağıdaki resimde görülüyor.

Tüm Haarp Tesisleri

RUSYA ya ait tesisin durumu aşağıdaki şekilde Rusya SURA yı terk ettikten sonra bu tesisi aktif etti… Resimde görülen yatay şekil dev bir antendir…

Avustralya ve Fransa nın ortak tesisleri aşağıdaki resimdedir. 2011 yılı içerisinde bu tesis üzerinde oldukça yoğun bir aktiflik söz konusu idi. Son Avustralya sel felaketlerinde bu tesisin yok edilmesi veya devre dışı kalmasına yönelik etkiler olabileceği tartışılıyor.

Yine aynı tesise bağlı çalışan başka bir anten görülüyor. Yatay durumda olan anten topluluğudur…

Çin e ait HAARP tesisleri… Çin bu konuda şu anda 3. durumda olmasına rağmen oluşturduğu devasa boyulardaki antenleri ile Hint okyanusu ve çin denizi üzerindeki tüm iyonesfer faaliyetini kontrol etmeye başladı. Başka bir yazıda Çin nin dev tesislerinin durumunu ve yakın konum resimlerinide ekleyeceğim. Çin bu konuya çok özel bir yer ayırdı. Özellikle Çinin orta kesimlerinde yer alan turfan özerk bölgesindeki tesisin 4-5 yıl içinde dünyadaki tüm haarp tesislerinden daha güçlü konuma gelmesine çok az kaldı diyebiliriz.

Halen dünyada ABD – ÇIN Haarp savaşının olduğu yönünde bir çok tartışmada bulunuyor. Son yapılan bazı etkilerin Çinin enerji transferini gerçekleştirdiği yönünde araştırmacılar hem fikir. Özellikle Avrupa bölgesinde yer alan etki alanı bunu doğruluyor.

Aşağıdaki resimde Çin HAARP tesislerinden bu dev antenin boyutu 50 km civarında… Özel bir enerji nakil hattı ile beslenen bu tesisin ABD de bulunan antenlerden çok daha büyük olduğu bildiriliyor.

Çine ait başka bir deniz kontrol anteni diyebileceğimiz tesiside aşağıdaki resimdedir.

Tüm Haarp Tesisleri

Yukarıda yer alan tesislerin toplamı 9 adettir. Farklı antenlerin olabileceği ve aralarında kısa mesafelerin olabileceği bu tesislere yakın kaynak antenlerde olabilir. Bunların yerleri belirlendikçe eklemeler olacaktır.

Lütfen konuyu tam bilmeden bu resimleri yazılarınızda kullanmayınız… Kullanmak istediğiniz resim ve koordinat hakkında benden bilgi alabilirsiniz.

HAARP konusu oldukça geniş bir biçimde yazılabilir ancak bu tesisleri bilmeden haarp in dünya silah sanayi için ne demek olduğunu anlamamız mümkün değil. İlk önce tesislerin varlığını hep beraber bir görelim. HAARP yoktur böyle bir şey olmaz diyenlerin dünyadaki ülkelerin neden bu tesisleri yapmakta acele ettiklerini biraz araştırmalarını rica ediyorum…

HAARP depremi birebir oluşturmaya bilir ama şöyle bir örnek vereyim ” Israrla damlayan su bir mermeri delebilir… ” bilmem ne demek istediğim anlaşılabiliyor mu ?

Sizleri birer kısa dalga radyo almayı öneriyorum. Bu tesislerin frekansları bellidir. Belli bir süre kısa dalgaları dinlemeye alıştığınızda tesislerden gelecek sinyalleri görmeye başlayacaksınız…

Yazı hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bu yazıyı bire bir taklit etmek isteyen arkadaşlardan ricam lütfen kaynak göstererek alıntı yapsınlar…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

8 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
8 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ömer
ömer

Umarım bahsi geçen ülkeler gerçekten de birbirlerine rakiplerdir çünkü ben “çin-abd”nin düşman olduğuna inanmıyorum. “rusya-abd”nin güncellenmiş versiyonu sadece ve çinin de yahudilerin etkisi altında olduğunu biliyorum. dilerim bu ülkeler güçlerini birleştirip türkiye gibi ülkelere saldırmazlar ve birbirlerini oyalarlar

osman
osman

öncelıkle bu haarp sacmalıgını birazcık irdeleyelım..dunya üstünde böyle tesısler var olabilir ama illakı bu sıstem calısıyor dıye dusunmemek lazım hemen neden mi?? hemen acıklayım 23 ekım van depremınde acıga cıkan enerjı hırosımaya atılan atom bombasının 30 katı buyuklugunde,17 agustos 99 depremınde acıga cıkan enerjı ıse hırosımanın tam 63 katı bu kadar buyuk bır enerjıyı bı anda serbest bırakmak ne demek bir düşünsenize…..hadi diyelım böyle bir sistem kullanılabılır durumda abd bunu kendı basının belası san andreas fayında kullanır basına gelecek buyuk felaketı daha az hasarla atlatır veya yellowstone süper volkanı daha erken aktıf hala getırıp abd’nın yok olma ıhtımalını ortadan kaldırır….dunyada… Read more »

Şiyar

Haarp teknolojisini araştırıyorum sanırım nette tek yetkin bilgi kaynağı bu sitedir. bilgiler iiçin teşeküler.

Reddevil59
Reddevil59

Admin , bu konu ile ilgili en sağlam siteyi kurduğun için tebrik ediyorum seni.. Bu ve bu konu ile alakalı diğer başlıklara OLUMSUZ yanıt veren yurttaşlarım , savsata yalan dolan hikaye vs vs fikirlerine ve yorumlara sahip olan arkadaşlar ; size sadece bir şey sunuyorum : SU , kimsayal formülü H2O , hayat kaynağı değil mi ? Dini açıdan yorum yapan arkadaşlarım yaratılışımız sadece bir damla pis su öyle değil mi ? Vücudun %70 su bilimsel olarak öyle değil mi ? PEki bu kadar bilgiye göre her telden yazdım ve kabul ettik öyleyse su olmadan yaşayamayız.Peki su yangını söndürmeye yarıyorda… Read more »

Mustafa
Mustafa

Çok ilginç bişey farkettim. Sura “Sovyet” kelimesinin arapça karşılığıdır. Ve Kuranda Şura suresi var bi okursanız hayretler içinde kalabilirsiniz.

NortWest
NortWest

2015 den 2013 e bişeyler karalayım bende, öncelikle kitle imha silahlarının babaları ve başlangıcı olan atom hidrojen nukleer bombalar tum işlevliklerini geliştirilmeye çalışılan son 50 senede yapılan binlerce test sonucunda yitirmiştir. füzeyle atılacak nukleer bombalar atılma esnasında patlayabiliyor radarla çok az farkedilebilecek uçaklar var ama ne yazikki radarda sıfır iz bırakabilecek teknoloji yok. ve kiloları 1000 lerin üstünde oldugu için buyuk uçak gereksinimleri gerektiriyor. Dünyadan ilk uzaya ordanda gerekli hedeflere gönderilecek nukleer bombalar ise tamamen hayal ürünü ki amerikanın aya çıkması bile hala şaibe altında. star wars mantıgını bırakıp saklanan gizlenen yada açıken yapılmış olan ve olmuş olaylar çerçevesinden bakalım.… Read more »

mesut
mesut

Çin´de 50km boyunda dediğin yer -koordinat vermemiş olsan da arayıp buldum- ve ölçtüm: Sadece 3km.
Haarp bulutları dediklerin sıradan meteorologlar tarafından izah ediliyor.
Bu kadar atış niye?
“Gerçeği çözümlemek” zordur bu kadar kolay değil.
Yaptıklarınız, siviliteyi ve otodidaktizmi devlet / akademi şeytanları karşısında komik duruma düşürmekten öteye geçmiyor.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x