Merkürde bir uzay üssü

Birçok uzay üssü olduğu söylenen fotoğraflardan oldukça iyi bir görüntü veren en son haber…

Bir süre önce, NASA nın uzay sondası farklı birkaç Merkür görüntüsü gönderdi, bunlardan bazıları ufologların dikkatini çekti. Bir fotoğrafta büyük siyah bir kare görülüyordu.

Messenger sondası tarafından gönderilen fotoğrafları incelenirken, dikkatlerini 5 e 5 kilometre boyutlarında simetrik bir kare çekti. Araştırmacılara göre % 100 gördükleri uzaylıların Merkür üzerinde faaliyet gösterdiğini kanıtlıyordu.

Belki de görülen kare, bir yeraltı üssüne, sığınak veya depo olarak kullanılan sıradan bir alana açılan bir kapıdır. Fotoğrafta görülen karanlık bölüm yer altına açılan kapılar olması da mümkündür. Bir giriş bölümü kargo uzay gemilerinin kolayca girebileceği kadar geniş.

uzay üssü

 

Bilim adamları da ne olabileceğini bilmiyorlar. Birçok kişi yalnızca nesnenin gerçek olmayan kökeni hakkında tahmin yürütebiliyor. Sonuçta yine bir yalanlama ve yanılsama diyerek işin içinden çekiliyorlar. Bilim adamlarının elindeki veriler ile bu fotoğrafları çözmeleri mümkün görünmüyor.

Gizemli geometrik şekil uzay üssü olabilir mi ?

Merkür’de düzenli geometrik şekillerin oldukça yaygın olduğunu belirtmekte fayda var.

Siyah kare ikinci keşiftir. İlki 02/10/2012 tarihinde yapıldı. Sonra 6’ya 3 kilometre boyutlarında bir dikdörtgen fark ettiler.

Merkür gezegeni farklı bir yapıya sahip diğer gezegenlere benzemiyor.

NASA nın merkür sayfasından gerekli bilgi ve resimleri alabilirsiniz. Ayrıca bir email servisi var kayıt olduğunuzda güncel resimleri gönderiyorlar…

https://www.nasa.gov/planetmercury

.

Bugüne kadar, bilim adamları sondanın ne yakaladığını çözemediler. Şimdiki gibi, bazıları dikdörtgenin uzaylıların yaratılması olduğundan eminiz, diğerleri ise tamamen zıt görüşlere sahip.

Dikdörtgenin etrafındaki gölgelerin yerini analiz ederseniz, bunun monolitik bir nesne olduğu sonucuna varabilirsiniz.

Gizemli keşif tartışmaları devam ediyor. Birçok yerde karşınıza çıkabilir.

Sizce bu yapı nedir ?

.

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

0
Would love your thoughts, please comment.x