Ruhlarla tehlikeli oyunlar

34
30

Ruhlarla tehlikeli oyunlar

Dünya’da fiziksel bedende yaşam deneyimlemek isteyen dünya dışı (Aliens) ruhlar var. Dünyanın 3. boyuttan 4. ve 5. boyuta geçişine yardımcı olmak, geçişi hızlandırmak, yüksek bilinci geliştirmek, insanların titreşim seviyelerinin yükseltilmesine yardımcı olmak istiyorlar.Bunun içinde siyasi liderlik kadrolarında görev almak istiyorlar.

Normalde ruh doğum öncesinde bedene girerken bu ruhlar, çocukluk döneminde gecirilen öğrenme zamanını bir kayıp olarak kabul edip, yetişkin bir vücutta enkarne olmayı tercih ediyorlar.

Bunun içinde gönüllü yetişkin, vücudunu terketmeli ki öbür ruh transfer olsun buda erişkin vücut hasta ya da zayıf düştüğünde (travma, ağır depresif bir durum, ameliyat) meydana geliyor.Eski ruh dışarı yürüyor, yeni ruh içeri yürüyor.

Eterik düzeyde 2 ruhun yaptığı bir anlaşma sonucunda, 2. ruh bedene giriyor.

Ruhlarla tehlikeli oyunlar

Bedenin anılarını devralarak koruyarak farklı bir varlık oluşuyor.1. ruhta geçmiş anılarını koruyarak yoluna devam ediyor.

Buna WALK-İN ya da WALK-İNS deniyor.Bu terim ilk defa 1979′ da Ruth Montgomery tarafından kullanılmış.

2.Ruhun içeri yürümesiyle Yetişkin beden ruhsal enerjinin etkisiyle, güçlü bir canlanma duygusu yaşıyor.Walk-in yaşayan kişiler türlü psişik güçler sergilemeye başlıyorlar.Başkalarının düşüncelerini okumak, geleceği ve auraları görmek gibi.

1986’dan itibaren bizi New Age’e hazırlamak için giderek artan sayıda geldikleri söyleniyor.
3 Kasım 1992’de Weekly World News dergisinde yayınlanan bir makalede (1979-2007 arasında ABD’de yayınlanan dünyanın en popüler New Age dergisi, şimdi internette bir web sitesi olarak yayınını sürdürüyor) bir uzaylının (Alien) Bush ve Clinton’la 90 dakika görüştüğü, Senatoda 5 walk-in senatörün olduğu bilgisini verdiği yayınlanmış. Bu 5 senatör yeniden seçilmişler.

Onlarla bu konu hakkında görüşülmüş, önce walk-in olduklarını yalanlamışlar, sonrada kabul ederek ‘Bu buzdağının görünen kısmı’ demişler.

Bir walk-in’in de ABD Başkanı seçileceğini söylemişler.Bush’un bu tanıma uymadığı ama Bill Clinton’un bu tanıma uyduğu söylenir. Gezegensel değişim arttıkça sayılarının milyonları bulacağı söyleniyor.

2009 Yılında da Rusya’da kendilerini Ölümsüzlük Şirketi olarak tanıtan bir grup bilimadamı enerji olduğuna inandıkları ruhu sağlıklı bir bedene transfer ederek ölümsüzlüğü sağlayacaklarını, bu projeyle en geç 2045’e kadar insan ruhunun yerini tam tespit edeceklerini ve bu ruhu kopyalayarak yapay bir bedene taşıyacaklarını iddia ettiler.Rus Ortodoks Kilisesi projeye karşı çıktı.

Projede ölümsüz ruha, sibernetik teknoloji ve cyborg ile ulaşılacak, ruhu daha sağlıklı bir ortama geçmeye davet edecekler. E-İnsan yaratılacak.Uygarlığın geleceği bizim ellerimizde diyorlar ve şimdiden 9.000 katılımcıları var.

Şaşırtıcı bir bilgi ama İnsan ırkının hayatta kalma oranı 2000’li yıllardan itibaren katlanarak azaldığı raporlarla tespit edilmiş.

Ruhlarla tehlikeli oyunlar

Walk-in’ler ve Russia 2045 projesi şu anda ki mevcut bedenlerin 2045 koşullarına uyamayacağının bir kanıtı mıdır?

Robotlara yerleştirilen ruhları manipüle etmek daha mı kolay olacaktır?Askerler yerine mekanik bedenli androidler neyi kolaylaştıracaktır?

Sizce bütün bunlar bize; Ölüm, ruh, ölümsüzlük konularında öğretilenleri yeniden gözden geçirmemiz gerektiğini göstermiyor mu?

Uzaydan gelen ruh transferleri, sıradan bir bilimsel çalışma haline gelen ruh transferleri zaten dünya genelinde varolduğu söylenen yaklaşık 200.000 ölümsüz insanoğlunun mümkün olabileceğini anlatmıyor mu?


34
Kimler Neler Demiş?

avatar
26 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Özlem SerbestMurat ÇörekKemal ZaferMetecan GülşenMehmet Padak Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Fatih Tezel
Ziyaretçi

okuduğuma göre bu walk in ler 5. boyuttan anlaşma sonucunda daha alt yoğuluklardaki yaşamı deneyimlemek için kısa süreli geçişler yapıyorlar..yani tek amaç titreşim seviyesini yükeltmek değil.. ki bazı prototiplerin uyumsuzluk gösterdiklerine kasyopya celselerinde rastlamıştım….

Yasin Cam
Ziyaretçi
Yasin Cam

Gerçeklesirse insan, insanlık vasfını kaybedeceği kesin.Bir robot düşünün; işletim sistemi tüm yaşanmışlıklarınızla ruhunuz, bedeni: hasta olmayan, pille çalışan bir metal yığını.Bence ölümsüzlük bu değil.. eğer buysa bu dünyada ölümsüz olmak istemiyorum arkadaş!

Yasin Cam
Ziyaretçi
Yasin Cam

Gerçeklesirse insan, insanlık vasfını kaybedeceği kesin.Bir robot düşünün; işletim sistemi tüm yaşanmışlıklarınızla ruhunuz, bedeni: hasta olmayan, pille çalışan bir metal yığını.Bence ölümsüzlük bu değil.. eğer buysa bu dünyada ölümsüz olmak istemiyorum arkadaş!

Mücahit Ahmet Ok
Ziyaretçi
Mücahit Ahmet Ok

Böyle bir siteye yakışmayan bir yazı. okudugumdan neredeyim ben dedim yani. sitenin amacı ne konuda yazana bak.

cheddin
Ziyaretçi
cheddin

Sayin asli goreviniz hayirli olsun 🙂 soylemem dogrumu bilmiyorum ama yazina destek olsun istedim evet kendini alien olarak sanan bir dostum var derdiniz ya factorx ve siz bu bilgiler nerden dostumdan ayrica benimde pladiens tkm yildizindan oldugumu kendi baska gezegenden ki onun gozlerini gormenizi isterdim:) 43 yillik hayatimda ilk kez boyle bir goz goruyorum ve yukarda anlattiginiz olay 12 yil once basindan gecti ama burda yazmam dogru olmaz detaya girmeden soyleyim ölüm kalim mucadelesi hatta yasamz dendigi ama bir anda uyandi anlattiklari akil almaz seyler ve en ilginci ne biliyormusunuz hic hasta olmaz bende oyle 🙂 nezle dahi 🙂

Mehmet Padak
Ziyaretçi
Mehmet Padak

hayal kurmak güzeldir… :))

Bilen Kişi
Ziyaretçi
Bilen Kişi

Çok ilginç bir konu,
Böyle bir konunun sitemizde daha geniş ve kapsamlı olarak yazılmasını isterim.

Aslı hanım bir şeyler biliyor , bunu hepimiz fark ettik , umarım bildiği şeyleri bizlere aktarır..

Metecan Gülşen
Ziyaretçi
Metecan Gülşen

anda ki birleşik olacak "andaki" Bence bu çok abartı bir komplo teorisi de diyemeyeceğim çünkü teori de somut bir veriniz olması lazım iyi kötü, hayali bir yazı olmuş. Böyle birkaç videoya da denk gelmiştim youtube'da Reptalian'lar Shapeshifter'lar, hayaller az çok aynı yere dayanıyordu dünya yönetimi falan fistan ama bence çok uçuk fikirler bunlar… Videoları izlediğinizde gülmeye başlıyorsunuz, insanların alınlarında oluşan normal kas şekillenmelerini alıp Reptalian'lar diye bağlıyorlar, televizyon yayınındaki bozuklukları shapeshifting yaşıyordu diye başlıklıyorlar, bence biraz daha ayakları yere basan yazıların okunması daha keyifli ve bilgilendiricidir, tabi bu beni görüşüm ama yine de emeğinize sağlık Aslı hanım, sonuçta siz inanıyorsunuz… Read more »

Factorx
Ziyaretçi
Factorx

Ben de bir teori ortaya atmak istiyorum. Bilim kurgu değil, bilimsel gerçeklere dayanan bir teoribolacak bu. Benim uzaylı dostlarım yok. Tek yardımcım bilim.Medem ki kelimelerle konuşuyoruz o zaman harf ve çizgileri kullanırız. Madem ki olaylara mdde formundan bakıyoruz, maaddi beyinlerimizle fikir üretiyoruz, o zaman bilimi kullanacağız. Şimdi dinsel dogmaların biraz dışına çıkıp her şeyi açıklayabilecek bir teori üretelim. Ruh dediğimiz olgu biyoenerji olabilir mi? ölünce, beyinde sinapsisler arasında atlayıp zıplayarak düşünce üreten, sinirlerde dolaşarak hareket üreten elektriğimiz vücuttan çıkar. einsteinin de dediği gibi enerji yok olmaz.sadece form değiştirir. bizi bir kayadan farklı kilan, bizi biz yapan, benlik dediğimiz şey de… Read more »

kerim
Ziyaretçi
kerim

abd deprem yapıyo iklim değiştiriyo deccal abd deseydiniz daha çok katılan olurdu 🙂 ilginç bi konu teşşekkürler hem isteyen istediğine inanır kimseyi bağlamaz benimde katılmadığım konular oluyo ama hiç birine saçma sapan deli uydurması gibi bi ithamım olmadı biraz saygı lütfen..

commandan
Ziyaretçi
commandan

Bana da pek mantıklı gelmedi ne yalan söyliyeyim. ha şunu duydum ve gerçek olduğunu biliyorum iblis le anlaşma yapıp onunla birlikte hareket edenlerin var olduğunu..Bu olsa olsa öyle birşeydir.Başka türlü ruh takası bana komik geldi.

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Gerçekten saçmalık cinlerin oyununa gelmiş aklını kullanamayan “afedersiniz” insanlar. new age denilen şeytani akım iblisin planının bir parçasıdır. Bunun için ordusunun oluşturan cinleri bu iş için kulanmaktadır. Cinler kendilerini bu tip arıyışa girmiş insanlara kendilerini tanıdıkları bir kişini ruhu veya uzaydan gelmiş bir elçi gibi tanıtır. Bu işler şakaya gelmez ve cinin kontrolüne girmiş olursunuz. Çift kişilikli olursunuz dikkat edin. Eski sapkın kavimlere bakarsanız kan içme tanrılara hediye kurban verme vs. bunlar hep cinlerin işidir. Bunlarında başında 2012 maya takvimi safsatasına kaynaklık etmiş barbarlığın ve insanlıktan nasibini alamamış en ilke kavimlerden biri olan mayalarda yer almaktadır. Mayaların Astronomi vb. ilimleri… Read more »

Sami34
Ziyaretçi
Sami34

Harika bir yazı olmuş bence, devamı gelmeli. Şu ana kadar ki bazı yorumları okuyunca bile insanlığın hala ne kadar önyargılı olmaya devam ettiği açık ve net.
Zaten uzaylı arkadaşların ziyaret listesinin son sıralarında yer alıyor bizim ülkemiz.

dorruk
Ziyaretçi
dorruk

Madem bizde bu kadar güçlü hayal gücü var neden Türk sineması bu kadar geri? Valla bu yazıyı senaryolaştırın. Şahane bilim kurgu film olur. Birisi de yazmış burada yazmam doğru olmaz diye. Gizem yaratacak, merak uyandıracak =(. İlluminatinin bedenlerini başka yaratıklarla paylaşan mürütlerinin yazılarını okuduk. Nedense hikayenin özü aynı: Koyu dinciler önce bedene şeytanı konuk ettiler. Uyanıklar cinleri ağırladılar bedenlerde. Şimdide uzaylı yada başka boyuttan yaratıkları koyuyorsunuz vücutlara. Komplo teorileri, uçuk fikirler güzel. Ama aynı diziyi farklı oyuncularla seyrettirmek çok ayıp.

Justlooking
Ziyaretçi
Justlooking

Amerikan filmlerinde insan ve uzaylı senatörlerin mevcudiyetine dair enstanteneleri çokça izlemiştik .
İnsanlardan daha uzun ömürlü kargaların! sırlı gak gaklarından ilhamalmaya çalışan insanlara, bu gayretlerinin neticesinde beyinlerinde birşeyler fısıldandığını duymaları ve onlarla! anlaşmalar yapıldığına kani olmaları gayet normaldir.!
Akıl Oyunları filmindeki her bir karakter de zaten gerçekti.. !; bu ve benzeri filmler aslında özel mesajlar içeriyordu!!!
İster inanın ister inanmayın.

dorruk
Ziyaretçi
dorruk

Justlooking – “Akıl Oyunları filmindeki her bir karakter de zaten gerçekti.. !” Herhangi bir medyada yer alan herhangi bir konunun ne kadar gerçek olduğunu 9/11 olaylarında teyit ettik sanırım. Bir filmin ancak oyuncuları gerçek olabilir. Daima kuru vardır. Unutmayın ” SÖYLEYEN BİLMEZ; BİLEN SÖYLEMEZ.”
Bu arada, lütfen sadece bakmayın; GÖRÜN.

Factorx
Ziyaretçi
Factorx

film ve dizilerde sıradışı bir sembolizm ve şifreleme var. bunlarla ilgili bir yazı yazıp admine göndereceğim yakında.tamamen yorumsuz, sadece bu mesajları gösteren bir yazı olacak,. admin yayınlarsa gene konuşuruz ama bu sitedeki bilmecelere benzer bir durum söz konusu filmlerde.
Bu gözle bakmaya başlarsanız tüm sinema sektörünü anlamaaya başllyorsunuz tüm yönleriyle.
Unutmayın!
Sinema, Nabukadnezarın rüyasıdır.

Kemal Zafer
Ziyaretçi

Yeni dünya düzenine hazırlıyorlar..onlar ruh degil cinlerdir…çünkü onlar cinlerden emir alıyorlar…gelenler videolarını izlerseniz niyetlerini anlarsınız..

Kemal Zafer
Ziyaretçi

cinnilerin insanlara hükmetmesi için beden(kıyafet-vücut) ne ise onlara hazırlanıyorlar…Tabi onlar onları güzel ruhlar diye gördükleri için ve yardım ladıkları için gelecegin dini Ra, bize göre deccali hazırlıyorlar…Ahirzaman hadislerini okuyun anlarsınız..tozpembe dünya beklemeyin…kimseye de inanmayın hayat böyle…cennet ve cehennem sahiplerini bekliyor o kadar…

cheddin
Ziyaretçi
cheddin

Sayin dorruk benim adim cetin birisi degil evet yazmam dogru olmaz cunki kisilik haklarina aykiri o kisinin ozelini burda tanimadigim insanlarla paylasmam beni kucultur amacimiz tartismak kavga etmek degil.Sayin hakan gercekten sacmalik demis sonrada cinlerden felan bahsedip onlarin oyunu diye siralamis hem inanmayip hem inanmis 🙂 factorx bey bilime bu kadar guvenmeyin hergun bir oncesi bulusunu curuten ki bilim boyle birsey bilimde sabit olmak cok fayda saglamaz kiskanmaya devam ettigini uzayli dostlarinin olmamasindan anliyorum:) asli arkadasimiz teori bilim yada gizemli bir konu atti ortaya ama kendi hic katilmadi guzel fikirlerine ihtiyacimiz var…yukarda tum anlatilanlara filmmis senaryoymus gibi bakmak dar alanda… Read more »

dorruk
Ziyaretçi
dorruk

Sevgili sanal Cheddin, gerçekte Çetin Bey, yeni yetme düşüncesi olan “gösteririm ama vermem” mantığı lisede, diskoda kaldı. Burası ilginç haberlerin ve olayların haberleşildiği bir platform. (Ben öyle düşünüyorum. Admin daha iyi bilir.) Madem ki amacın dikkat çekmek değil neden anlatmayacağın konuları dillendiriyorsun?
Sayın Aslı’nın da güzel yazıları, ilginç makalelerini okudum bu platformda. Ancak konular genelde yabancı sitelerden Türkçe’ye doğrudan çeviri olduğundan pek anlaşılmıyor. Fikrin tamamı aynı beynin yaratımından çıksa mesnetsiz ve kopuk olmaz. Eh haliyle sende beni moron ve sığ düşünceli yerine koymazsın. Birlikte mangal yaparız pembe panjurlu evin bahçesinde. Sağlıcakla kal.

tamer
Ziyaretçi
tamer

Konuyu ilginç bulanların sayısı az ama yorum yapma gereği duyan çok.Araştırmacı ve aklını kullanan kimsenin düşmeyeceği tuzak bir konu bence.Aslında hem konunun hem yorumcuların yazdığı bilgilerin tamamı Kuranı Kerim de mevcut.Ancak ruhun yer değiştirmesi gibi değil ruhunu şeytan a satanların yani dünya hayatındaki istek ve arzuları,hırsları doğrultusunda davrananların örneklerle açıklamaları mevcuttur.ruhun Rabbinden olduğu ve insana fazla bilgi verilmediği de yazar.Şeytanı haşa Allah ın alternatifiymiş gibi gösterenler olduğu gibi bizim gibi insanların aklını karıştırmak yaratılışı sorgularken hatalara düşürmeye çalışanlarda var ve olacak.İşte kuran daki en önemli konu zaten bu.şeytan ve ona uyanların her planını sağlam bir kalple güçlü bir inançla bertaraf… Read more »

Murat Çörek
Ziyaretçi

harika yazı olmuş süper
( konuya dstek ilk ruhdan )

Ahmet Okkol
Ziyaretçi

Jules Verne de ilk aya çıkma fikrini ortaya attığında herkes ona gülmüştü… Bundan çok değil, 200 yıl önceye gidip cep telefonunu göster, uzaylı ya da büyücü olduğun için idam edilirsin. Çok değil, 20 yıl önceye git, 90ların başına… Yüz nakli yapılabilir dediğinde bundan güzel film senaryosu olur derlerdi, nitekim de oldu, face off oldu, önce filmi oldu sonra kendi gerçek oldu. Bu güne kadar popüler roman ve ya filmlerde olanların çoğu birkaç yıl sonra gerçek oldu. Siz halen aynı dünyada yaşayacağınızı sanıyorsunuz ama dünya değişiyor. Biraz bu siteyi kurcalayın eski sayfalara doğru. Neler değişmiş dünyada görün. Dogmalarınızdan kurtulun demiyorum, köşeye… Read more »

Ahmet Okkol
Ziyaretçi

Jules Verne de ilk aya çıkma fikrini ortaya attığında herkes ona gülmüştü… Bundan çok değil, 200 yıl önceye gidip cep telefonunu göster, uzaylı ya da büyücü olduğun için idam edilirsin. Çok değil, 20 yıl önceye git, 90ların başına… Yüz nakli yapılabilir dediğinde bundan güzel film senaryosu olur derlerdi, nitekim de oldu, face off oldu, önce filmi oldu sonra kendi gerçek oldu. Bu güne kadar popüler roman ve ya filmlerde olanların çoğu birkaç yıl sonra gerçek oldu. Siz halen aynı dünyada yaşayacağınızı sanıyorsunuz ama dünya değişiyor. Biraz bu siteyi kurcalayın eski sayfalara doğru. Neler değişmiş dünyada görün. Dogmalarınızdan kurtulun demiyorum, köşeye… Read more »

cheddin
Ziyaretçi
cheddin

Ahmet kardesim valla dilime tercuman oldun anlatmak istedigim gibi anlatmissin kompisko duyanlarimiz vardir yapay zeka 86 insan duygusu programlanmis cok kucuk bir program isin ilginc yani 86 insan duyusundan ote hareket etmeye basladi asik olmak gibi duyguyu bile 🙂 bu bile hayal diyenler olur ama malesef gercek starwars ilk bolumleri yani 70li yillarda oynayan diziden bahsediyorum orda cep teli vardi hemde goruntulu kayan kapilar felanlar filanlar insan hayal ettigini yasarmis cunki hayal ettiklerimiz aslinda bizde kodlanmis bilgilerdir.

Mete Han
Ziyaretçi
Mete Han

Sayın Ahmet Okkal Chemtrails uygulamasının üzerine gidecektiniz. Ne oldu? Başarılı olabildiniz mi? 🙂 Hangi bilgilere ulaştınız? Ayrıca yukarıdaki yazınızda olayı egzajere etmişsiniz. Dini dogmalara körü körüne bağlanmak ne kadar yanlışsa bilim fanatizmine kapılıp, sadece bilim her şeyi bilir demekte bir o kadar yanlıştır. Bugün hala birçok insan aya gidilemediğini iddia ediyor mesela. Buna ne diyeceksiniz? Jules Verne’in romanı hala gerçekleşmemiş olabilir mi? Belki de Jules Verne’de bir uzaylıydı ve ruh değişimi ile bir insanın ruhunu almıştı. Olamaz mı? 🙂 Geniş fikirli olmak lazım ne de olsa…

Factorx
Ziyaretçi
Factorx

Petkim ısrarla cevap vermiyor ya da veremiyor. Merkezlerini aradığımda benim bilgim yok diyen insanlarla karşılaşıyorum. En sonki konuşmada bahsettiğiniz olayı biliyorum, hava azot bölümü ilgileniyor ama mühendis izinde dedi. Sürekli böyle kaçamak cevaplar. Sanırım telefonda olmayacak direkt gitmek gerek merkezlerine. Şu unutulmamalıdır ki bilgi edinme hakkı yasal hakkımızdır. Sadece düşünün, düşüncelere engel olmayın, yeni fikirleri en azından sorgulayın diyen birine fanatizm kelimesini kullanmak yanlış bence. Aslı hanımın yazısına ve Çetin beyin yaşadığını söylediği deneyimlere ben de yüzde yüz inanmıyorum. Ama böyle konuşan insanlar da var diyorum, dinliyorum, bu da cebimde dursun bakalım zaman ne gösterir diyorum. Bu bilgiler de cebimizde… Read more »

seri
Ziyaretçi
seri

dip not: yüz nakli yirmi sene öncede vardı ama askeri teknoloji olarak kabule diliyordu, çok şükür askeri teknoloji olarak daha fazla koruyamadılar 🙂

Özlem Serbest
Ziyaretçi

Sözünü ettiğin bu inancın bu kadar güçlü olsa öncelikle sana tevazu, saygı gibi olgun nitelikler kazandırırdı ve sen de katılmadığın bir görüşe saldırmadan terbiye ve ahlak sınırları içinde olgunca cevaplar verebilirdin. Böyle bir cevapla istediğin kadar ayeti alt alta sırala ne kadar sığ bir insan olduğunu gizleyemezsin , üzgünüm.

Serhat Öden
Ziyaretçi

ölümsüzlük şimdiki tıp teknolojileriile yapılabilir (beden değişimi ile) fakat astarı yüzünden pahalıya gelen bir çalışma olacağı için ve dünya nüfusunun tehlike arz edecek düzeyde olmasından dolayı ölümsüzlük şimdilik bilim kurgu olarak kalacak.

Serhat Öden
Ziyaretçi

ölümsüzlük şimdiki tıp teknolojileriile yapılabilir (beden değişimi ile) fakat astarı yüzünden pahalıya gelen bir çalışma olacağı için ve dünya nüfusunun tehlike arz edecek düzeyde olmasından dolayı ölümsüzlük şimdilik bilim kurgu olarak kalacak.

cheddin
Ziyaretçi
cheddin

Sevgili asli aldigim bilgi (uzaydan degil) yakinda ingiltere aciklayacak kucuk robotlar ve bunlar kendi dusuncelerini zekalarini olusturacaklarmis yani kendi datasini cevresi ne bakarak yukleyecek buyrun burdan yakin film senaryosu yazmak isteyen arkadaslar