21 Aralık sonrası neler oluyor ?

2
26

21 Aralık sonrası neler oluyor ?

Bu sorunun cevapları için erken olmasına rağmen notlarımızı almaya devam ederken yazmayada devam edelim istiyorum.

İlk başta CERN ile notumu ekleyeyim. 17 Aralık 2012 de başlaması planlanan deney iptal edilmiş. Sebep ve neden dolayı iptal edildiği bilgisine henüz ulaşılabilmiş değil. Konu hakkında bilgi geldiğinde eklemeye çalışacağım.

Şimdilik 2 gün içinde oluşan olaylardan önemli bazılarını ekleyelim…

21 Aralık son saatlerine doğru gelişen olaylar arasında en ilginç İyonesferde çok yüksek düzeyde oluşan ve frekansı 2 Hz olan elektromanyetik sinyal oldu…

HAARP sitesinden ölçümlerinin görebildiğimiz bu sinyalin ilginç bazı noktaları bulunuyor.

19 Aralık 2012 tarihinde HAARP sitesinde iyonsferdeki sinyallerin düzeyi

20 Aralık 2012 taihinde tam 00:00 da sanki elektrik şalterin açılmışcasına aktif olan ve frekansı 2 Hz olan bir sinyal başlıyor.

Aynı tarihde iyonferde oluşan frekans kaymaları

İlginç nokta burada başlıyor. Bu 2 Hz lik sinyal Güneş ve Galaktik merkez hizalanmasının oluştuğu 11:12 GMT de yine başladığı gibi şalteri indirilmiş gibi bitiyor.

HAARP ın bu ölçümlerinde önemli nokta başlama bitiş anları. Bu saatler önemli belli saatler arasında bu olayın olması bunun bir doğa olayı olamıyacağını ve tamamen mekaniksel ( daha doğrusu insan yapımı ) bir olay olabileceğini düşünmemize sebep olmakta…

HAARP in ölçtüğü bu 2 Hz sinyallerin kaynağı hakkında br yorum yapmak güç. 2 Hz lik manyetik sinyallin Güneş patlaması sonrası oluşan manyetik fırtınadan kaynaklanmadığı bilinmekte. O tarihler arasında bir güneş patlaması ve fırtınası bulunmuyor. Yine aynı şekilde bir uzay iyon ve elektron fırtınasıda ölçümlerde görünmemekte.

Ölçülen bu sinyallerin belli saatler arasında ve anlık ortaya çıkmasının dünyadaki bir sinyal kaynağından dolayı olması mühtemel.

21 Aralık sonrası

Bunlar üzerinde durulduğunda iyonsfer haritasının iyice incelenmesi gerekiyor.

Bu haritada minumum nokta alaska ve civarı görünürken maksimum nokta ilginç bir şekilde hint okyonusda bir adayı göstermekte…

Bu adanın o günkü hava kontrol istasyonlarından alınan hava siklon merkezinin oluştuğu ve bu alanın yer değiştirmekte olduğu bildirilmiş. Siklon sanki elle yapılmış kadar düzgün ve tam ada üzerinde oluşuyor. Ada endonozya bağlı ” Cocos (Keeling) Islands ” olarak geçiyor. Adanın çok ilginç bir tarihçesi var wikipedia dan okuyabilirsiniz. http://en.wikipedia.org/wiki/Cocos_%28Keeling%29_Islands

Şimdi bu kadar olayın olması tamamen tesadüf mü yoksa birşeyler oldu bizim olacak olaylardan daha sonra mı haberimiz olacak.

2 Hz lik bu sinyallin iyonsfer üzerinde tamamen galaktik merkez ile güneşin odaklandığı sırada dolaşması. Haberleşme kanalları ve diğer etkenleri ne olabilir ?

CERN nin iptal edilen deneyi ile 2 Hz lik bu sinyallerin iliişkisi nedir ?

Bu soruların cevaplarına henüz ulaşamadık. İncelenmesi ve araştırılması gereken bir konu… Cevaplarını tamamladıkça ekleyeceğim.

Şimdilik 21 Aralığın tesbit ettiğimiz ilginç olayları bunlar… Başka olaylar zamanla ortaya çıkacaktır. Elle tutulur, gözle görülür bir olay olmaması başka bilmediğimiz dünyanın mekanik ve statik dengelerini bozan olaylar olmaması anlamına gelmiyor.

Mayaların binlerce yıl önceden hesaplayarak söylediği bu galaktik merkez ve güneş odaklanmasını hesaplayabilmeleri tamamen bir mucizedir

İşte güneşin galaktik merkezdeki görüntüsü…

Aynı mayaların tarif ettiği şekilde ana rahmindeki gibi güneş tam merkezde ve dünyadan bu şekilde görünüyor.

Mayalar bunu ( ilkel bir toplum ve teknolojileri olmadığı düşünülerek ) nasıl bildiler. Bize 21 Aralığı takvimlerin son yaprağı olaraki ilettiler. Güneş burada rahme düştü… Doğum ( Yeni güneş – Yeni zaman ) ne zaman olacak ?

Kısaca şimdilik bunlar var elimde ve paylaşıyorum. İleride bilgiler tamamlandıkça haberleri vermeye devam edeceğim.

Arada beni izlemek isterseniz Twitter üzerinden anlık bilgilere ulaşabilirsiniz.21-aralik-sonrasi-neler-oluyor-oldu

Sizlerde araştırmalarınızdan elde ettiğiniz sonuçları ve etkileri buradan paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum…

21 Aralık sonrası yazılarımız devam ediyor olacak.


2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Erkan RahatCan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Can
Ziyaretçi
Can

Ada takımının duruşu yani bayrağındaki yıldız dizilimi bir enteresan.


Manzara Atlantis burada olabilir mi dedirtiyor bu arada..

Erkan Rahat
Ziyaretçi
Erkan Rahat

Can beyin yorumu ilginç… Uzaydaki hizalanma yoksa bir şifre mi? İnsanlığın bu şifreyi çözerek bir bilgiye veya materyale ulaşmasına yardım edecek bir kılavuz mu?