Amerika depremleri terör saldırısı olarak algıladı.

10
21

Amerika depremleri terör saldırısı olarak algıladı…

Amerikanın doğu sahillerinde ve bazı bölgelerinden sonra Washington ve Newyorktan hissedilen 5,9 şiddetindeki deprem terör saldırı şeklinde algılandı. ABD sivil savunma kuruluşları bile bunun doğruluğunu tesbit etmekte zorlandılar.

Amerika depremleri terör :

Haberin kaynağı

http://hken.ibtimes.com/articles/203042/20110824/east-coast-earthquake-mistaken-terrorist-attack-photos-sept-11-washington-new-york-crash-train-derai.htm

Görüntüler ise daha ilginç :

İşin bir başka boyutu ise ABD de arka arkaya meydana gelen depremlerin 37 enlem boyunca oluşması… Bu durum HAARP baskısını gündeme taşımış durumda. Birçok forum da Çinin HAARP türü bir silah ile ABD üzerinde saldırıları olduğu yönünde bu türde birçok video ve görüntüler geçmeye başladılar.

Bunlardan bir taneside aşağıda ABD yayınlanan EVENT dizisinden. 23 Mayıs 2011 tarihinde oynayan bir bölümünde Washingtonda deprem olur ve meydandaki dikilitaş yıkılır. ( 12:58 de görülüyor… )

İşin ilginç yanı ABD deprem sitesi USGS oluşan yeni depremlerden bazılarını listeden silmeye başladı. Sanki hiç deprem olmamış gibi ( Bugün oluşan ve başka kaynaklarda yer alan iki depremi USGS önce yazdı sonra sildi… Gelişmeleri takip ediyoruz… )


10
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
1isigökhanAdminkerimyaralı kovboy Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
kerim
Ziyaretçi
kerim

aynı bolge 1857 de 5.9 sallanmış depremleri ender ve aktif olmadığı için halkı panik oldu biraz…
http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/states/events/1897_05_31.php
her olan depremi haarpa bağlamak saçma bilinen istanbul tarihte 13 defa izmit 16 defa bolu keza oyle biçok defa yerle bir olmuştur eskiden haarpmı vardı 🙂

yaralı kovboy
Ziyaretçi
yaralı kovboy

17 Ağustos depremi hakkında bilinmeyenler. Atom bombası yapıldıktan sonra defalarca yıkım etkisi gözlenmişti. Fakat insanlar üzerindeki etkisi ve insanlık tarihi üzerindeki tahribarı denenmemişti. Bunun ilk defa denendiği yer olan HİROŞİMA yeni çıkan teknolojinin etkileri için kobay bir kent oldu. Peki dünya iklimlendirme ve sismik olaylar üzerine yapılanlar ilk önce kimler üzerinde denen di?1999 yılında bir tane enkazdan çıkarılan kadın anlatıyordu bu deprem değil başka bişeydi dedi.. benim yorumum o depremi asla deprem diye kabul etmedim bina sallandığı zaman bir uğultu dışarda bir ışık parlaması oluştu sizce bu atom bombası olabilirmi deniz altında patlatılan bir bomba gölcükte koca sahil şeridi çöktü… Read more »

kerim
Ziyaretçi
kerim

@yaralı kovboy 12 kasım depremi şehrin göbeğinde olmadı gölcük kocaeli gibi ist ve kocaeline uzak bi depremdi düzce mevkiisi içersindeydi ikincisi büyük depremlerin oncesinde %80 nin de ışık topları uğultular yerden gürültüler gelir orda çıkan enerjiyi akıl mantık zor alır biraz 1509 ist depreminde yıldızların gökten düşeçek gibi olduğu gökün kızıl denizin bi çok yerden fışkırdığı rapor edilmiştir öncesinde ayrıca izmit ilk defa yerle bir olmuyo 1960-98 arası anadolu dingindi sessizdi kısmen(batı ozelikle) bizim kuşak deprem nerdir pek bilmediği için komplo teorileri havada uçtu..11 senedir 6.7+ deprem yok yine dingin donemde aslında 5-8 senede bir anadolu 6.5+ deprem üretir hele… Read more »