Devletlerin gizli gözleri : İzleme ve takip etme yöntemleri.

Devletlerin gizli gözleri

İzleme ve takip etme yöntemleri gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor.

Daha önce birçok kez yazdığımız RFID ciplerde gelinen noktayı görmemiz açısından önemli günlerdeyiz.

Malum her türlü kart değişikliğimiz yapılıyor. Yeni kimlik kartları, yeni pasaportlar vs… Hepsinede ne hikmetse RFID cipler yerleştirmeye başlandı ve hepside üstünüzde taşınabilecek şekilde yapılıyor.

RFID cipler kendi enerjilerini kendileri üretecek şekilde dizayn edildikleri için yıllar geçsede kaldıkları yerde aktif olmaya devam edecekler.

RFID ciplerin geldiği boyutlara örnek vermek için Hitachi firmasını 16 mikro milimetre genişliğinde ve sıvı bir içecek veya bir yiyecek ile birlikte rahatlıkla insan vücuduna gecebilecek boyuttaki cipi tanıtıldı. Bu cip gps fonksiyonu dahil izleme yöntemlerinin hepsini kullanabilmektedir. Yani üzerinizde bu cip varsa GPS ile sizin koordinatlarınızın bulunmaması mümkün değil.

Eski bir teknolojiyle karşılaştırabilmek için onuda ekleyelim.

Bu cipte sağlık amacı ile olduğu söylenerek deri altına yerleştirilen kalıcı bir RFID cip

İnsanların izlenmesi için birçok devletin yaptığı uygulamalar çok büyük boyutlara varmış durumda ABD de okula başlayan öğrencilere bazı eyaletlerde özel kart verilerek kollarında sürekli bağlı kalması bile istenmektedir. Alışkanlıklar çocuklar üzerinden tetiklenerek bu kartların ve ciplerin taşınmasında bir sorun olmadığı yerleştirilmeye başlandı.

Bizlerde ilk önce kimlikler ve kartlar ile izlenmeyi kabul edeceğiz daha sonrada vücudlarımızda kontrol edilecek bu cipleri taşıyacağız.

Gelecek aşamada ise insanların beyin kontrollerine kadar gidecek elektromanyetik etkiler meydana gelecek.

Devletlerin gizli gözleri Ne yapacağınıza siz karar verin…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

3 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
hermes
hermes

Sadece bu çipler değil google glass , ingress gibi oyunlar insanları bu duruma alıştırıyor zaten
Devletlerin yasaları da giderek sertleşiyor eğitim zayıflatıyor köle toplumlar oluşturuluyor bu yüzden dünyanın
her yerinde küçük ayaklanmalar çıkıyor cinayet ve hırsızlık vakaları artıyor farkında olmasakta bilinç altımız tepki veriyor sonumuz hayır olsun…

aynur
aynur

ne yapacağınıza siz karar verin ! karar verme özgürlüğünü yok etme amaçlı değilmi zaten bu çipler…hangi karar ? versek ne yazar

güven

Kan grubu, damar bilgileri ve parmak izi gibi bilgiler yer alacak…Ayrıca tıpkı bir verici, tıpkı bir araçta takılı olan GPRS izleme sistemleri gibi izlenebileceğiz… Peki nereden çıktı hocam bu? Derin Dünya Devleti fikir üretim merkezi gibi çalışan TAVİSTOCK isimli örgütten… ABD’de de NEVADA ve KUZEY DAKOTA eyaletlerinde denendi bile… Genetik bilgilerimizin yüklü olduğu bir çipli kart bu ve bir robot gibiyiz bu kartı taşıdığımız sürece… Ve taşımak zorunda bırakıldığımız sürece… CHAMTRAİL denen şey nedir bilir misiniz? Türkiye başta olmak üzere pek çok dünya ülkesinde uçakların havaya saçtıkları biyolojik tozlara verilen isimdir ve bizi “boş, umutsuz, idealsiz, gün geçsin yeter” gibi… Read more »

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

3
0
Would love your thoughts, please comment.x