Doğal olmayan yağmurlar

Dünya üzerinde kuraklık ve tatlı suyun azalması devletlerin bu konuya çözüm arayışlarına itiyor. Gün geçtikçe daha çok alanda meydana çıkan kuraklık bir kısır döngü içerisinde. Dünyada kullanılabilir tatlısu miktarı belli olduğu için atmosferde bulunan su melokülleri sabit miktarda.

Kirletilen ve yeraltına kaçan tatlısu oranıda yükselince insanoğlu kendi sonunu hazırlıyor.

Çözüm olarak ortaya atılan hava manulpilasyonları ile atmosferdeki suyu yeryüzüne indirme ( doğal olmayan yöntemlerle yağmur yağdırma ) yöntemleri artık tüm dünya yüzeyinde kullanılmakta.

Ancak bu yöntemin bir yan etkisi bulunuyor. Kontrol edilemeyen yağmur miktarı ! Yani aşırı yağış ve sel…

Son yıllarda dikkat etmiş iseniz ülkemiz üzerindeki yağışlarında bu şekilde olduğu bir nokta üzerinde aşırı bulutlanma meydana geldiği ve birkaç saat içinde yoğun yağışın yere düştüğünü göreceksiniz.

Hava manipulasyonları havadaki su moleküllerine fazladan iyon ilavesi ile yapılıyor.

Aşağıda iyonların nasıl hareket kazandırıldığını görebilirsiniz.

Radyo dalgaları ile iyonlar üzerindeki hareket normal düşmesi gereken yağmurun 50 – 100 kat daha fazla miktarda yeryüzüne ulaşmasını sağlıyor.

Bu konuda çalışan bir şirket

http://www.aquiess.com/

Radyo dalgaları ilk önce yüksek noktalara kurulan antenler yardımı ile yapılırken günümüzde insansız hava arçları yardımı ilede yapılabilir noktaya gelmiştir. ( Daha önceden bu bölgeye havanın elektrik kabiliyeti artıracak miktarda spreyleme yapılması şartı ile )

Yağmurun bu şekilde doğal olmayan yöntemlerle yağması bir bölgeyi sel altında tutmanızı sağlayabilir. Bu bölgeye komşu bölgelerde kuraklık oluşmasınada sebep olabiliyor.

HAARP teknolojiside bu konu üzerinde kullanılabilir durumda. Uzun mesafelerde iyonesfer tabakası üzerinden iletilebilen manyetik etki bölge üzerindeki bulutlardaki iyonları hareketlenmesini sağlayarak yükselen bulutun yağmur olarak yer düşmesini sağlıyor.

HAARP teknolojisi ile yapılan hava manupilasyonun küçük boyutlu olanları

Uzak mesafe HAARP teknolojisi yapılan uygulama

Uzak mesafe HAARP ile hava modifikasyonu etkinleştirebilirsiniz.Belli bir kod ve algoritmaları olan frekanslarma yöntemine dayanmaktadır. Bir köprü üzerinde yürüyen askerler tarafından harmonik dalga oluşumuna benzetebilirsiniz.Yeterince asker belli bir ritm yürüyüşü bir köprü üzerinde salınım yaratır ve yanlışlıkla köprüyü yıkabilir.

Bir aygıt düşünün ve uzaktan bu köprünün üzerine aynı harmonikte frekans versin. Bu durumda köprü yine rezonans etkisi ile yıkılacaktır.

Bu ‘rezonans mekanizmasını’ kullanmamız iyonların yağmur olarak atmosferik akımlarının değişiklik yapılabilmesini sağlıyor.

Bugünlerde oluşan yağmurlara dikkat etmeniz amacı ile yazılmıştır.

Yorumlarınızı bekliyorum…


2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Factorxaslı Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
aslı
Ziyaretçi
aslı

Kıbrıs’ta 5.2 deprem oldu

Factorx
Ziyaretçi
Factorx

Şu an izmirde (Tire ilçesi) bahsettiğiniz tarzda bir yağmur var. Gün boyu parçalı bulutlu-kapalı, sıcak ve havasız olan hava aniden yağmaya başladı şu an şiddetli bir şekilde. Kısa sürecek gibi duruyor. Yağmur taneleri çok büyük ve hemen sular birikti. Son zamanlarda böyle zaten yağmurlar ama bilmiyorum bahar yağmuru olduğu için zaten mi böyle yoksa yapay mı…