Doğal olmayan yağmurlar.

Doğal olmayan yağmurlar

Dünya üzerinde kuraklık ve tatlı suyun azalması devletlerin bu konuya çözüm arayışlarına itiyor. Gün geçtikçe daha çok alanda meydana çıkan kuraklık bir kısır döngü içerisinde. Dünyada kullanılabilir tatlı su miktarı belli olduğu için atmosferde bulunan su molekülleri sabit miktarda.

Kirletilen ve yeraltına kaçan tatlı su oranıda yükselince insanoğlu kendi sonunu hazırlıyor.

Çözüm olarak ortaya atılan hava manipülasyonları ile atmosferdeki suyu yeryüzüne indirme ( doğal olmayan yöntemlerle yağmur yağdırma ) yöntemleri artık tüm dünya yüzeyinde kullanılmakta.

Ancak bu yöntemin bir yan etkisi bulunuyor. Kontrol edilemeyen yağmur miktarı ! Yani aşırı yağış ve sel…

Son yıllarda dikkat etmiş iseniz ülkemiz üzerindeki yağışlarında bu şekilde olduğu bir nokta üzerinde aşırı bulutlanma meydana geldiği ve birkaç saat içinde yoğun yağışın yere düştüğünü göreceksiniz.

Hava manipülasyonları havadaki su moleküllerine fazladan iyon ilavesi ile yapılıyor.

Aşağıda iyonların nasıl hareket kazandırıldığını görebilirsiniz

Radyo dalgaları ile iyonlar üzerindeki hareket normal düşmesi gereken yağmurun 50 – 100 kat daha fazla miktarda yeryüzüne ulaşmasını sağlıyor.

Bu konuda çalışan bir şirket

http://www.aquiess.com/

Radyo dalgaları ilk önce yüksek noktalara kurulan antenler yardımı ile yapılırken günümüzde insansız hava araçları yardımı ilede yapılabilir noktaya gelmiştir. ( Daha önceden bu bölgeye havanın elektrik kabiliyeti artıracak miktarda spreyleme yapılması şartı ile )

Yağmurun bu şekilde doğal olmayan yöntemlerle yağması bir bölgeyi sel altında tutmanızı sağlayabilir. Bu bölgeye komşu bölgelerde kuraklık oluşmasınada sebep olabiliyor.

HAARP teknolojiside bu konu üzerinde kullanılabilir durumda. Uzun mesafelerde iyonesfer tabakası üzerinden iletilebilen manyetik etki bölge üzerindeki bulutlardaki iyonları hareketlenmesini sağlayarak yükselen bulutun yağmur olarak yer düşmesini sağlıyor.

HAARP teknolojisi ile yapılan hava manipülasyonun küçük boyutlu olanları

Uzak mesafe HAARP teknolojisi yapılan uygulama

Doğal olmayan yağmurlar

Uzak mesafe HAARP ile hava modifikasyonu etkinleştirebilirsiniz.Belli bir kod ve algoritmaları olan frekanslama yöntemine dayanmaktadır. Bir köprü üzerinde yürüyen askerler tarafından harmonik dalga oluşumuna benzetebilirsiniz.Yeterince asker belli bir ritm yürüyüşü bir köprü üzerinde salınım yaratır ve yanlışlıkla köprüyü yıkabilir.

Bir aygıt düşünün ve uzaktan bu köprünün üzerine aynı harmonikte frekans versin. Bu durumda köprü yine rezonans etkisi ile yıkılacaktır.

Bu ‘rezonans mekanizmasını’ kullanmamız iyonların yağmur olarak atmosferik akımlarının değişiklik yapılabilmesini sağlıyor.

Bugünlerde oluşan yağmurlara dikkat etmeniz amacı ile yazılmıştır.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

2 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
aslı
aslı

Kıbrıs’ta 5.2 deprem oldu

Factorx
Factorx

Şu an izmirde (Tire ilçesi) bahsettiğiniz tarzda bir yağmur var. Gün boyu parçalı bulutlu-kapalı, sıcak ve havasız olan hava aniden yağmaya başladı şu an şiddetli bir şekilde. Kısa sürecek gibi duruyor. Yağmur taneleri çok büyük ve hemen sular birikti. Son zamanlarda böyle zaten yağmurlar ama bilmiyorum bahar yağmuru olduğu için zaten mi böyle yoksa yapay mı…

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

2
0
Would love your thoughts, please comment.x