Dünya elenin için hazırlandımı ? Çok farklı bir konu…

Dünya elenin için hazırlandımı ?

1998 yılında çevrilen ” Deep İmpact ” filmi ile bugün yaşananlar arasında büyük benzerlikler mevcut…

Bu benzerlikler gerçekten bir kehanet mi ?

Filmde kuyruklu yıldız ‘ELE veya ELLE’ (bu nedenle elenin) olarak adlandırılır. Adı ELLE bir kapak ya da bilinçaltına mesaj ELE (Extinction Level Event) anlamına geliyor mu ? Bu bir tür olarak uygulandı.

Elijah Woods karakteri Leo kuyruklu keşfetecek ilk kişiydi. Bugün gerçek hayatta 18 “küçük bir teleskop ile Leonid elenin Comet elenin keşfetti. Leonid bu arada göktaşı yağmurununda aynı şekilde adıdır.

Filmde şimdi olduğu gibi ABD başkanı Afro-Amerikan ( Zenci kaynaklı ) Barack Obama var.
– Filmde Göktaşı ile ilgilenen Rusya ve Amerika var.
– Elenin 10 Aralık’ta keşfettiliyor. Derin Darbe filminde Leo 10 Mayısda kuyruklu yıldızı keşfetti.

– Kısaltma olarak ELE ( Extinction Level Event ) filmde gizli bir kod oldu.
Gerçek hayatta Leonid elenin olarak geçen isim.
– Filmde aktör LEO Elijah Wood, aslında gerçek hayatta ön ismi LEO…
– Filmde göktaşı Avrupa’nın bazı bölgelerini tamamen yıkmış. Comet elenin için Dünya üzerindeki etkileri, Avrupa yok olabilir.

Film için yaklaşık 60 dakika ara ile 2 kuyruklu yıldız mevcut, bir kilometre çapındaki diğeri 6 mil genişliğinde. Gerçek hayatta, biz de kuyruklu yıldız Honda (7m) gelen iki kuyruklu yıldız 1 kilometre genişliğinde ve 6 kilometre genişliğinde elenin (21m) gibi bir tahmin var.

Bu kuyruklu yıldız her ikisi de Dünya’ya yakın gelmesi ve Dünya ile Güneş arasında geçerken, aynı anda ulaşacaklar…

Filmde, Orion adlı bir nükleer reaktör içeren yeni bir roket yarattılar. Gerçek hayatta, ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), roket Ares adlı bu tip test etmeye devam etmektedir.

Ana amaçlarından biri, bizi Mars’a ulaştırmak … Ancak “Mars” misyonu adı ile değerlendirilmektedir. Ancak aşağıdaki başka bir haberde bu roketlerin önümüzdeki hafta gönderildiğini göreceksiniz.

Dünya elenin için hazırlandımı

Dikkate alınması gereken birkaç nokta daha:

Dünya çapında hükümetlerin birkaç yıldır derin yeraltı sığınakları binalar inşa edilmiştir. ( Bilinen ABD – Çin – Rusya – İngiltere başkalarıda mutlaka vardır… )

FEMA, son derece yoğun bir bina yapmaya devam ediyor ve milyonlarca ceset torbası satın aldı. Bunlar bazı büyük olaylar için hazırlanıyor. Kuru gıda olarak da inanılmaz sayıda depolamaya başladılar.

Şu ana kadar açıklanmış olan bir kanıt yok. 28 Ekim 2011 ( 2012 Maya takviminin uç noktalarından birisi geçmesine an olarak çok yakın).

‘Dünya kehanet Sonu’ olarak, 2 gök cisminin, “Kırmızı Kachina” ve “Mavi Kachina” tartışıyor. Iki olay, bize zarar veren ve biten olaylar (Kachina = Star ya da kuyrukluyıldız) ( Dinazorların yok oluşu olarak bilinir… )

ABD Kongresi, Kasım ayında tatilde olduğu görünüyor. Bu, özellikle çok nadir olur ve hemen hemen hiç olmaz NEDEN ???

Kuzey Amerika’da askeri hareket dikkat çekici bir biçimde gelişiyor. Bunlar ağır topçu hareketleri, ABD’de askeri hareketlerini gözlemleyen insanlar tarafından bildirilen Kanada sınır yakınındaki çok büyük askeri teçhizat da dahil olmak üzere…

NASA, Güneş Sistemi web sitesinde elenin hakkında bilgiyi kaldırıyor. ( Geçici bir deneme yaptılar sonra neler değiştirdiler bilmiyorum şu an aktif )

Dünya elenin için hazırlandımı

Videodaki görüntüyü iyi inceleyin lütfen… Neleri biliyorlar ve bu filmi 13 yıl önce yapabiliyorlar…

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

4 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
beyhan
beyhan

Elen veya Niburi’nin dünyaya çarpma teorisine inanasım gelmiyor. Bu kainatın sahibi var ve kıyametin ne zaman kopacağı belli değil. Burada bir şeytanlık var, uydu görüntülerine yapılan müdaheleleri nasıl bilebiliriz ki. Deep impact filmi gibi sayısız film ile zihinlerde zaten hazırlandı. Maya takvimi vb. bir çok şey hakkında da bir şeyleri milyonlar biliyor. Buradaki amaç yeni dünya düzeni adı altında insanlığın köleleştirilmesi olayı oluşturulmaya çalışılıyor. Örneğin amerikanın pensilvanya’sına güçlü bir nükler bomba atılıp sonrasında buraya kuyruklu yıldız düştü denilse televizyonlarda da bununla ilgili görüntüler gösterilse inanmayacakmıyız !!!!!!!!!!!!! Neleri bizlere inandırmadılar ki 11 eylül olayları hatta aya gidilmesi olay tabiri caizse insanlığa… Read more »

tyche
tyche

admin elenin ve nibiru ile ilgili çok önemli belgeler buldum. Kontrol edip, yayınlarsanız çok sevinirim.

tyche
tyche

gönderdim. incelemeniz gerekiyor. burada da paylaşırsanız çok sevinirim. çok iyi yapılmış bir araştırma nibiru ve elenin üzerine yapılmış.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

4
0
Would love your thoughts, please comment.x