Garip sesler yine duyulmaya başlandı.

3
59

Garip sesler yine duyulmaya başlandı.

Dün gece ortaya çıkan atmosferik sesler çok büyük bir alan üzerinde duyulması birçok sosyal medya hesabında dikkat çekiyor.

Sesler ilk önce İngiltere üzerinde duyulmaya başlandı, aynı dakikalarda Newyork dan da bu yönde mesajlar alınması oldukça büyük tedirginlik yaratmış durumda.

Atmosferik seslerle ilgili daha önce sitemizde incelenmiş bir yazıda açıklaması mevcut. Yanlız bu seslerin daha öncekilerden biraz daha farklı olduğunu ekleyelim.

Gökyüzünde garip seslerin sırrı çözüldü….

Garip seslerin çeşitli şekilde duyan görgü tanıkları şu şekilde ifade etmişler.
Bazıları gökgürültüsü, patlayan bir bomba veya jet motoru gürültüsü…

Bazı site forumlarda ise ABD nin son günlerde testini yaptığı ultrasonik casus uçağının gürültüsü olduğu söylemleri oldukça fazla.

Seslerin kayıtlarından birisi

İşin garip tarafı nerede ise atlantik okyanusunun büyük bir kısmında bu ses duyuluyorsa bunun bir jet uçağı ile açıklanması mümkün değil. Binlerce km ara ile hemen hemen aynı zamanda duyulan sesler bu durumu açıklamaya yetmiyor.

Bu seslerin daha önce daha az miktarda duyulduğunu ve dünkü seslerin bu durumun en az 10 katı daha fazla olduğuda eklemeler arasında.

Garip sesler

Sesler ülkemizdede daha önce duyulmuştu…
Bu durumu MaviKutu Forumumuzda ayrıntılı olarak incelemiştik.

Bugünlerde bu yönde bazı seslerin ülkemiz üzerindede duyulmaya başlaması olası. Bu nedenle bu tür sesler duyarsanız telefonunuzla kayıt etmeye dikkat edin. Kayıtları bu site veya mavikutu forum üzerinde paylaşabilirsiniz.
Sesler özellikle gece duyulduğunu ekleyelim…

Haberin çok büyük detaylı bir incelemesi

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2854551/What-loud-bangs-heard-Britain-Twitter-bombarded-reports-mysterious-noises-military-denies-RAF-jets-cause.html

Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Alphan
Alphan

Bu sabah Çanakkale’de oldu, pencereler sallandı ve Lapseki’de 3 defa duyduk.
http://www.milliyet.com.tr/canakkale-de-esrarengiz-patlama-gundem-1981072/
Ayrıca;
“Gelibolu’da 18 Kasım 2014 günü de buna benzer patlama sesi duyulmuş ama akıbeti konusunda her hangi bir açıklama yapılmamıştı. http://www.gelibolugaste.com/haber/yerel-haber/canakkalede-patlama-sesleri/8772.html