Temmuzda kar yağıyor… İlginç bir durum…

Temmuzda kar yağıyor…

İlginç bir durum Temmuz ayında kar yağışının olduğu rizenin 2500 – 3000 metre yükselikte bu durum şaşkınlık yarattı.
Güney illerinin 35 – 40 derece sıcaklık ile kavrulduğu bu günlerde böylesi bir olayın olması çok şaşırtıcı…

Kayıt olması açısından bunu buraya yazmak istedim…

Rize’de 2 bin 500 rakımın üzerindeki noktalarda geçtiğimiz gün sabah saatlerinde başlayan kar yağışı öğle saatlerine kadar sürdü.

Temmuzda kar yağıyor beklenmedik durumda insanlar şaşkın durumdalar. Bu yıllarca akılda kalacak bir doğa olayı aslında.

2012 yılı ilginç olmaya devam ediyor.

Bakalım daha nelerle karşılaşacağız. Önümüzdeki 6 ay 2012 nin en ilginç dönemi olacak, hazırlıklı olmaya devam ediyoruz.

Yorumlarınızı bekliyoruz…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

8 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
8 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
comsufo
comsufo

Sayın Admin, bir düşüncemi paylaşmak istiyorum. Yüzyılın belki de tüm insanlık tarihinin en önemli buluşu Tanrı Parçacığı bulundu! İki gündür sitede bu konuyla ilgili en ufak bir bilgi paylaşımı olmadı. Forum alanında paylaşımlar olduğunu gördüm ama sizin bir yorum veya açıklamanızı göremedim ve hayretler içindeyim. Tatilde olabileceğiniz aklıma geldi ama bu kadar önemli bir gündem maddesi söz konusuyken hala en ufak bir açıklama eklememeniz tuhafıma gitti…

xlarge
xlarge
Reply to  comsufo

Katılıyorum , bende şahsen sizden bir açıklama bekliyorum kaç gündür.Neredesiniz admin bey?

comsufo
comsufo
Reply to  comsufo

1 Ağustos 2011, 9 Aralık 2011, 13 Aralık 2011 tarihli Cern Tanrı Parçacığı konularında Adminin açıklamalarını okumuştum. Bu açıklamaları aynen yazıyorum: “Salı günü higgs bozonu ( Tanrı parçacığı ) ortaya çıkarıp çıkarmadığını açıklayacak.Büyük bir ihtimal ile de bu parçacığı tesbit edemiyeceklerini tahmin ediyorum.Tüm yaşam ve evren aslında yok !!!Boşluktan oluşan bir evren içinde yaşadığımızı düşünmek bilim adamlarının anlayamadığı bir gerçek. TANRI PARÇACIĞI DİYE BİR ŞEY YOK. Herşey enerji üzerinde kurulu bir sistem üzerinde yaşanıyor. Atom denilen yapılarda birer enerji bileşenleri.Evreni dolduran yapı enerjinin dönüşümleri ve onun türevleri şeklinde. Madde diye birşey yok…” Sayın Admin yapacağınız yorumu gerçekten çok merak ediyorum.

kerim
kerim
Reply to  comsufo

adminde sonuçta bi insan kahinmi sanıyodun arkadaşım? herkez gibi her insan gibi yanılabilir yani sorun bi garip k.bakma zaten cernde iki ucu çok açık bi açıklama yaptı yani daha çoooook yıllar var…

comsufo
comsufo
Reply to  kerim

Elbette ki insan. Kahin de demedim zaten. Bu konuda suskun kalması beni şaşırttı. Belki de araştırma yapıyordur daha sağlıklı bilgiler sunmak için… Kaldı ki Adminin düşünceleri benim için önemli olduğundan ısrarla bir açıklama yapmasını bekliyorum.

comsufo
comsufo
Reply to  comsufo

12. gün ve hala adminden ses yok…

mücahit
mücahit
Reply to  comsufo

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x