Beyin – Zihin Kontrolü Modern teknolojik…

2
181

Beyin – Zihin Kontrolü

Modern teknolojik ve psikolojik olarak beyin ve zihin kontrolü yapılması mümkündür. Buraya nereden geldik, bu konu niye yazıldı diye soracak olursanız. Son Batman filmi gala gecesi saldırısı ve Norveç saldırısındaki, saldıran kişilerde kuşkulanılan zihin kontrolü olabileceği.

Teknolojik ve psikolojik modern zihin kontrolü yapılabildiği testlerle ispatlanmış. Bu kontrol yöntemlerini aşağıda yazıyorum. Bilinmesi halinde önlem alınabilme oranı yükselecektir.

Beyin – Zihin Kontrolü

1. Eğitim
Tarih boyunca Komünist ve Faşist diktatörler için merkezi bir bileşeni olmuştur. Günümüzde globalist vakıfların rol aldığını söylemek mümkün, Tasarlanmış bir gelecekte tam eğitimli, farkındalığı artmış elit sınıf oluşturulması zihinlere kazınmakta.

2. Reklam ve Propaganda
Tasarlanan tüketim kültürünün yerleştirilmesi için propagandanın üstüne çıkılmakta artık. Bu ilk olarak sigara gibi ürünler için öngörülmüştü, yani sigarayı tüketim kültürü olarak imaj olarak kullanıldı.Medya, basın, film, televizyon ve haberler aynı anda, pek çok kaynaktan geliyor normalde gerçeğin sesi var gibi görünüyor ancak genel mesaj entegresi sorunsuz olarak çalışıyor. Bilinçaltı mesajları hissetmiyoruz bile. Sigaranın yaygınlaşması örneği gibi…

3. Öngörülü Programlama
Hollywood kökenli uygulama, sadece zoraki ya da “bilim kurgu” olduğunu düşündüğüm kitaplar ve filmler de sürekli arkana bak, kendini buna hazırla şeklinde açıklayacağım etki.

4. Spor, Politika, Din
Bazıları zihin kontrolü yöntemi olarak spor yanına siyaset, din görmeyi yanlış sayabilir ( Buradaki din kavramı uydurulmuş din anlamındadır ). Ana tema aynı: böl ve yönet. Teknikler oldukça basittir: Spor amaçlı takım tahakkümleri ve kazanma peşinde koşturmak için insanların doğal eğilimini kullanmak. Spor her zaman olmayan ancak bazen saçma boyutlara ulaşmış olaylara yol açabiliyor. Din, tarih boyunca hemen hemen her savaşın arka siyasi söylemi olmuş, kolaylıkla kontrol edilebilen muhalefet ile bir sol-sağ çatışması elde edilebiliyor.

5.. Gıda, Su ve Hava
Katkı Maddeleri, toksinler ve diğer gıda zehirleri ile beyin kimyasını değiştirerek yapılan uygulamalar. İçme suyundaki flor IQ değerini düşürdüğü kanıtlanmıştır; Odaklanma eksikliği ve motivasyondan yoksun bir nüfus yaratılmıştır ve genellikle bu zehirleri içeren fast-food lara kolay erişimide yanına ekleyelim. Aspartam ve MSG beyin hücrelerini uyaran uyarıcılar ile yaşam tarzı ve kabulü sonunda kontrole hazır kitleler. Modern dünyanın en mükemmel zihin kontrol yöntemi.

6. Uyuşturucu
Bu herhangi bir bağımlılık yapıcı madde olabilir. Hepsinden kötüsü, modern ilaç olarak devletler tarafından zihin-uyuşturucu ilaç kullanılmasına izin veriliyor. ABD’li çocukların% 25’inden fazlasında uyuşturucu kullanımına rastlanmakta.

Beyin – Zihin Kontrolü başka neler :

7. Askeri test
Askeri zihin kontrolü için test zemini olarak uzun bir geçmişi vardır. Askeri akılcılığın hiyerarşisi, kontrol ve bir misyon için tartışmasız itaata ihtiyaç duyulan yapıları oluşturmak amaçlı tezlerdir. Bu tezlerde ölmeye hazır kıtalar oluşturabilirsiniz. DARPA’nın bu yönde planlarını okumanız mümkün.

8. Elektromanyetik spektrum
Elektromanyetik dalgaların günümüzde kullanım ortamları arttıkça zihin kontrol içinde kullanım yaygınlığı artıyor.
Nelerin mümkün olabileceğini görmek için bir araştırmacı beynin elektromanyetik alanı değiştiren bir “kask” ile çalışmaktadır. Bu kask ile gelen elektromanyetik telkin ( emir ) lerin oluşumu izlendiğinde araştırmacının bilinç altına işlenmiş gayri ihtiyari yaptığı kişilik değişikliği verileri elde ediliyor. Havadan gelecek dalgaların toplumlar üzerindeki etkilerini düşünebiliriz.

9. Televizyon, Bilgisayar, ve “parlama oranı”
Bu nedir ? TV nizin hızlı bir biçimde titrediğini görebilirsiniz. Bu titremenin Alfa beyin dalgalarını değiştirilmiş olduğu ispatlanmıştır. Bu titremenin kodlanmış verileri beyne ulaştırılması ile zihnin sizin algılamanızın dışında beyin yapısına etkilediği artık biliniyor. Video oyunları üzerinde yapılan bir çalışmada, uzun süre oynadıktan sonra duygusal kontrolün durduğu beyne daha az kan akışına neden olduğu ortaya çıkarılmıştır.

[youtube u4IVP6aQXfI#!]

Ayrıca, gerçeğe yakın savaş ve polis devleti senaryoları oyunları gerçekliğe bir bağlantı hassasiyetini azaltmak için hizmet vermektedir. Bir WikiLeaks belgesinde Call of Duty gibi bir oyunun alt zihin kontrolü ile ölüme hazır gençlik oluşumunu sağladığı bilgileri bulunuyor. ( Oyunda online kısmında ölüp tekrar dirilerek tekrar tekrar savaşa katılmak işleniyor… )

10. Nanobotlar
Bilim kurgu artık gerçek. Doğrudan beyin için nanobotlar yolda. 2020 yılında nanobotların vücutlarımızda dolaşmaya başlaması ve beynin bağlantılarına müdahale etmesi ve hafızalarımızın, zihnimizin kontrolu tamamen kontrolden çıkabilecek.

Bunlar benim derleyip topladıklarım. Başka yöntemlerde olması mümkün ancak zihin kontrolü bazı filmlerde görebileceğiniz zihin yıkama yöntemleri ilede kullanılabilecek bir silah artık.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim

http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra
MKULTRA Bu konuya çok yakışırdı aslında 🙂 Ya da belki bir başka yazının konusu yaparsınız.. Ünlü İngiliz Rock grubu Muse'un son albümü Resistance'da aynı adlı bir parça mevcut

shagrath
shagrath

bir defasında tv izlerken yukarıda anlatıldığı gibi bir titreme olduğunu farketmiştim. okuyunca hatırladım bunu. zaten tv den hep şüphelenmişimdir. bize görüntü ve ses gönderen tv başka şeylerde gönderebilir veya bizden görüntü ve ses alabilir diye düşünürdüm bazen. belki saçmalıyorum ama bunu bir kapıya benzetiyorum . bir yerden giriş varsa aynı yerden çıkışta vardır misal.