Bilderberg Kapanış Konuşması

Bilderberg Kapanış Konuşması

Konuşma bir şekilde dışarıya sızmış ve çeşitli sitelerde yer alıyor…

Kısaca bir özeti aşağıdaki şekilde

Artık işgücü ile yaratılan zenginliğin bir bölümünün kitle üretimi ve tüketimi üzerine inşa edilmiş bir sistem kurulmasını engelleyeceğiz. Sürdürülebilirlik ve uyum içinde düşünce, örgütlenme ve üretim biçimlerinde toplumun yeniden yapılanması gerekiyor…

Hepinizin bildiği gibi aslında bizim hedefimiz, zenginliklerin ya da ekonomik bir sistemin yüzyıllardır kullanılması ve geleceğin vizyonu ile uyumlu hale gelmesi.

Bir superman gerekliliği…

Teknolojilerimiz artık “artırılmış gerçeklik” araçlarına sahip, araştırmalarımız mükemmel “biyonik adam” açısından başarılı. Artık iki asır yaşamaya hazırız. Nanoteknolojilerimiz bize iç organları onarmak için gerekli altyapıyı sağladı. İnsan genomunun çözümü tamamlandı. Hücresel yaşlanma işleyişini anlamak için gerekli bilgilere sahibiz. Kök hücrelerin bizim kontrolümüzde olan dizilimi yapılabiliyor.

Bildiğiniz gibi bu uygulama kesinlikle devasa sorunları arttırır. İnsanoğlunun yaşam süresinin artması devasa tüketimi ve yetersiz kaynakların kullanımını gerektirir.

Çalışma gruplarımız bu nedenle komitemiz tarafından da tartışılan bir dizi teklif sundu.

Elimizdeki kaynaklar sayıca az, ama biz askeri bir “güç çarpan etkisi” dediğimiz rezonansala bu işi tersine döndürebiliriz. Ekonomik çöküş, iç savaş ve kitlesel salgınlar. Sonunda 7-10 milyar olacak olan dünya nüfusunu azaltmak için izin vermelidir. Bu üç destek ayağı yeteri kadar destek ve plan sağlayacaktır.

Planımızın uygulanmasının önündeki engel tarihi düşmanımız olan ulusal devletler oldu. Küreselleşme, Avrupa kurumları, kitle göçlerini 30 yıldır büyük bir başarı ile kullandık. Para ve mülkiyet artık temel değerler haline geldi. Kitlelerin siyasallaşması büyük ölçüde milletleri kırılgan hale getirdi ve bu durum istikrarsızlığı ortama enjekte etmemizi sağlayacak.

Böylece sürekli yoksul insanların önemli kitleler halinde Güney’den gelip Kuzeyin zengin ülkelerine göç politikasını takip edilmesi gerekir. Nefret ve anlaşmazlıkları teşvik etmek için radikal İslam’ı yükseltmeye ve sürekli olarak var olan halkları göçe zorlamalıyız. Bu durum ekonomik çöküşü getirecek, diğer toplumların, gelişmiş her ülkenin iç savaş basamaklarını hazırlayacaktır. Ne zaman ekonomik çöküşü provoke ederiz, bizim üyelerimiz büyük ölümlü ortamı sağlamak için her ülkede geliştirilen en absürd cemaatleri ve toplulukları, büyük çaplı iç savaşlar karşısında ülkelerinin önemli bu bölümlerini yöneteceklerdir veya destek olacaklardır.

Bilderberg Kapanış Konuşması

ABD’de beyazlara karşı Siyahlar, Avrupa’da Hıristiyanlara karşı Müslümanlar, bu iç savaşlarda nükleer enerjide dünya savaşı içine çekilen ülkeleri çatışmalar olmadan insanları yok etmek için büyük avantaja sahip olacaktır. Savaşlar ülkeleri yok edecek ve geniş topraklar boşalacaktır.

Son olarak ortama şu anda davranışını ve sosyolojik bilgilerini sınamakta olduğumuz genetiği değiştirilmiş e-bola virüsünü bizim projemiz olarak geniş alanda dağılımını sağlayacağız.

Savaşın dayanıklılık ve güç artışını sağlamak için iki ukraynanın insanlarını kullanacağız. Böylece avrupanın yüksek gelirli ortamında bir deneysel savaş olacak.

İnternet ve gizlilik politikaları artık devletlerin kontrollünde değil.

NSA ve CIA gibi ABD’nin en gizli yetkileri olan kurumlarındaki bağlantıların ortaya çıkması bu durumu göstermiştir. Google gibi bir şirketin stratejisinin sonsuz yaşam, ve erişilebilirlik olasılığı olduğu bu kaynakların açıklanabilmesi ile bilinir olmuştur.

En büyük sorun 10, 20 ya da 30 milyar insan gezegeni doldurursa tüketim ne olabilir? Sorusunun cevabı tabii ki doğal olarak olumlu olmayacaktır.

Diğer bir soru robotik gelişimin neden olduğu yıkım hakkında biraz konuşmamız gerekecek.

Bu yıl sonunda Fransa da toplam çalışma süresi 20 saat inmiş olacak, bu konudaki bir rapor 2025 yılından önce Fransa’da 3 milyon işçinin işinin kaybolması – ama çok daha fazla ve çok daha hızlı olacaktır emin olabilirsiniz – evet robot çağını düzenlemek ve bunu planlamak zorundayız.

Bilderberg Kapanış Konuşması

Sonuç olarak.

Artık, zengin ve fakir insanların arasındaki sınır çok para veya az para değildir sonsuz yaşam için gerekli kaynaklara ulaşım olacak.

Sonsuz yaşam için çevremizi ve dünyayı hazırlamak için daha önce yaptığımız gibi elimizden gelen tüm gücü kullanacağız.

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

9 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

9 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
alonestream
alonestream

Kardeş payında sübliminal mesaj verdilğini görünce bilderberg toplantıları aklımda hilminin petrol günleri gibi canlanmaya başladı ya la

ibrahim_varli
ibrahim_varli

Babacan her dönemde Ekonomiden sorumlu Bakan olmuş ve her Bilderberg toplantısına katılmış. Eskiden böyle ayrıntıları Taha Kıvanç kaçırmazdı

Ebabil11
Ebabil11

Fetoş Bilderberg yemini yaparken,kendisine sunulan TEK KİTAP olan TALMUD’dan başkasına yemin edemez.Sadece onların verdiği KAFTANI giyebilir

Ebabil11
Ebabil11

Münafık Fetoş Siyonizmin bir alt kuruluşlarından olan Bilderberg’in üyesinden biridir. ABD’ye ve İtrail’e ömürboyu transferi yapılmıştır.

kar kokusu
kar kokusu

ben bunu okumayı es geçmişim yeni okudum şimdi ve çok da şaşırdım ama şaşırmadım. zaten sürekli yaklaşık 200 yıldır ya da 350 yıldır bunu yapageldiler ve şu an artık utanma duvarını da aştılar. bununla birlikte bu gibi çok önemli haberlere dünyada da ülkemizde de kafa yorulmuyor. belki de nedeni ümitsizlik batağına saplanmış olmak ya da holyywood üzerinden zehirlenmek olabilir. en son izlediğim bu konuyla ilgili kaptan amerikanın kış askeri 2 adlı filminde yapay zeka zolanın algı projesini bir güzel ballandıra ballandıra anlattıkları sahneler vardı. ilk izlediğimde şoka girmiştim. sonra da duyarsızlaştım. nedeni de hemen hemen bildiğimiz şey. dünyanın sonuna geldik… Read more »

ASeydaYigit
ASeydaYigit

Dünyanın altın günü,Bilderberg Konferansi.

BaySancaktar
BaySancaktar

Hatırlarsınız Erdoğan gezi olaylarında birşey dedi.. Faiz Lobisi..

Dünya faizi CIA’nin kurduğu Bilderberg Toplantısında yönetilir.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

9
0
Would love your thoughts, please comment.x