CERN bir haberleşme cihazı mı ?

6
170

CERN bir haberleşme cihazı mı ?

Son ortaya atılan bir tez kafaları karıştırmaya başladı. CERN de bulunan hızlandırıcıların bir çeşit zaman içi haberleşme cihazı olduğu ve dış dünya ile zaman içinde haberleşme sağladığı yönünde.

Mayaların 21 Aralık 2012 için söyledikleri ” Tüm zamanların sonu ” kehanetleri CERN deki cihazın bu tarihte zaman içinde haberleşmenin başladığı ve zamanın bu tarihten sonra artık bilinen zaman olmayacağı. Bu cihaz ile zaman içinde haberleşmenin mümkün olacağı söyleniyor.

Mayaların bu cihazın gelecekte yapılacağı tüm tarih saptamalarında bu cihazın kendileri ile irtibat kurduğu zamanı işaretlemiş olabilirler mi ?

Aşağıdaki maya hiyografında görülen ve yanındaki CERN de bulunan cihaza nerede ise birebir benzeyen bu görüntü açıklanamayan bir fonemen olacağa benziyor.

CERN sadece bilimsel bir perdenin arkasında başka amaçlara da hizmet etme ihtimalleri sürekli teoriler şeklinde konuşulan gerçekler.

Ancak yukarıdaki durum gerçekten oldukça ilginç.

Nostradamusun kayıp suluboya kitabında yer alan bir çizim CERN ve MAYA hiyograliflerinde gösterilen ile benzerlikler taşıyor.

Aynı durum DHARMA tekeri diye bilenen ve özellikle TIBET kültürlerinde sıklıkla rastlanan bir simge olması. CERN le benzerlikleri dikkat çekici…

CERN bir haberleşme cihazı

Ayrıca bu bilgilerde okunabilir.

http://www.williamhenry.net/art_dis-cerning.html

Tarih yaklaştıkça ortaya çıkan bilgiler karmakarışık duruma dönüşmekte. Yukarıda anlatılanlar gerçek ise CERN bir zaman makinesi olarak ortaya çıkacak ve ilk zaman bölünmesi 21 Aralık 2012 de gerçekleşecek. Mayaların bu tarihe verdikleri önemde belki geçmiş zamanlarda bu tarihde olan biten bir şeyleri biliyor olmalarından kaynaklanmış olabilir.

Zaman makinesinin açılması ile uzay zamanın eğilmesi ve mayalarla geçmişte irtibat edilmiş olabilir mi ?

Eğilmiş zamanda işaretlenmiş bilgi mayalar tarafından bize bu tarihte zaman makineniz çalışacak mi demek istendi. ?

Yoksa bu cihaz ile geçmişte veya uzayda bir yerlerle haberleşmemi sağlanacak ?

Bilindiği gibi HIGGS Bozonu için yapılan araştırma

proton – proton çarpışması neticesinde orada olduğu tahmin edilen higgs parçacığının tesbit amacı ile yapılıyor.

Ancak burada görülen çarpışmalar peş peşe yapıldığında orada bulunan parçacıkların daha önce zamanı geriye öteledikleri açıklanmıştı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25011729/

CERN önümüzdeki aylarda açıklayacağını söylediği HIGGS bozonu kayıtları her şeyi ortaya çıkaracaktır.

21 Aralık 2012 birçok kişinin beklediği bir değişim olmayıp belkide yeni bir kapının aralanması olacak.

Bakalım önümüzdeki 2-3 ay içinde neler olacak….

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Factorx
Factorx

Dharma Çarkının esprisi 8 kollu olması ve iki adet artı işaretinin üst üste konması. Bu artılardan (Cross) biri zamanı yani geçmiş ve geleceği diğeri mekanı sembolize ediyor. Başka tradisyonlarda ruh ve madde oalrak da sembolize edilmiş. Yani ruhsal öğreti ile maddi fiziki öğretinin kesişim noktası geçmiş günümüz ve gelecek yani her şey her an tüm şeyler ya da tekillik olarak bu crossların kesişim noktasındaki merkezindeki noktada sembolize ediliyor. Yani farklı yolların, öreğtilerin kesişim noktası her şeyin noktası oluyor. Öte yandan CERN ve zaman konusuna gelecek olursak birçok medyumun 21 aralık 2012 den sonrasını göremedikleri yönünde demeçleri olmuştu. Normalde geleceği görebildiklerini… Read more »

rahan
rahan
Reply to  Factorx

Sayın Factorx acaba bu 21 Aralık tarihinden sonrası için öngörüde bulunamayan medyumlarla ilgili bir link veya isim verebilir misiniz acaba? Çok merak ettim de, zahmet olmazsa eğer..

salih aygün
salih aygün

rahan arkadaşım gönderdiğim linkde factorx in bahsettiği 21 aralık 2012 sonrasını göremiyen medyumlarla ilgili video var

http://www.youtube.com/watch?v=UQPdDI1XS0E

Factorx
Factorx
Reply to  salih aygün

Teşekkürler bunlardan bahsediyorum. Ben medyumlar doğru söylüyor demiyorum böyle bir iddia da vardı diyorum. Dahası da var. Montak projesi ve rainbow projesiyle ilgili o deneylerde görev almış bilim adalarıyla yapılan röportajların olduğu dökümanlar var:

http://www.freezone.de/english/mc/e_conv04.htm

Burada da (doğruluğundan şüpheciyim doğru söylüyorlar demiyorum) yine bir iddia olarak bu deneyler esnasında pek çok defa zamanda geri ve ileri gidildiği söyleniyor ama 2012 yılından ötesine gidemediklerini söylüyorlar. Deneyleri yaptıkları yer psişik sandalye dedikleri hakkında pek detay verilmeyen bir cihaz. Bu cihazda anladığım kadarıyla fiziksel olarak değil psişik olarak bilinç düzeyinde zamanda geri ileri gidilebiliyor ama dediğim gibi 2012den öteye gidilemediği söyleniyor.

rahan
rahan
Reply to  salih aygün

Teşekkür ederim.

shagrath
shagrath

ukalalık etmek istemem ama bu aslında bir boyut açma cihazı olabilir. sekiz kollu yıldız şekli boyutlar arası geçişi temsil eder. eskilerde bu gizli birtakım ilimler ile yapılırmış. şimdi bunu cihazla yapmaya çalışıyorlar. belki yanılıyorumdur ama emin olduğum şey bu çalışmaların arkasındaki niyet bize söylenenden çok farklı ve iyi olduğunu da sanmıyorum