HAARP sesleri… HAARP manyetometresinde…

0
119

HAARP sesleri…

HAARP manyetometresinde ölçülen dünyanın manyetik alanını ses sinyallerine dönüştürerek bir dinleme yapıldı.

Tokyo üniversitesi tarafından açıklanan düşük sinyalleri ses sinyalleri haline dönüştürme işleminde ilginç sonuçlar ortaya çıkıyor.

HAARP manyetometresindeki veriler aynı kalmasına rağmen oluşan sesler değişiyor. Bu durum dünyanın manyetik alanındaki değişimleri ses dalgaları ile tesbit edilebilir hale getiriyor.

Aşağıdaki görüntü HAARP İndüksiyon Manyetometre tarafından kaydedilen sinyallerin frekans içeriğini gösteren bir zaman-frekans spektrogramu. Tokyo Üniversitesi tarafından sağlanan program ULF frekans bandında jeomanyetik alandaki zamansal değişimleri (ultra düşük frekans) 0-5 Hz aralığında ölçer.

Spektrogram görüntüleri zaman aralığındaki verilerin ardışık 102.4 saniyelik kesimleri PSD (güç spektral yoğunluğu) bilgisayar ve 24 saatlik bir ölçek üzerinde renk / yoğunluk dilimler halinde bu spektrumları ses dalgaları haline getirir.

Açıklanan veriler yaklaşık 3 aydır dünyanın manyetik alanındaki ses seviyesinin artığı yönünde… Manyetik alandaki değişim olmamasına rağmen seslerin bu şekilde artış göstermesi başka bir cismin yaklaşım etkisi olacağını gösteriyor.

HAARP sesleri

Yukarıdaki video da HAARP dalgalarının ses sinyalleri olarak dinlenmesini göreceksiniz…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments