Covid-19 sahte bir virüs mü?

Covid-19 virüsünün aslında olmadığı ve hükümetlerin böyle bir şey varmış gibi gösterdiklerine inanan milyonlarca kişi var.

Bu insanlardan bir bölümü Londra da büyük bir gösteri ve yürüyüş düzenlediler.

.

Konu hakkında basında şu şekilde haber verilmiş.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8676875/Thousands-anti-maskers-believe-pandemic-HOAX-march-against-lockdown-London.html

Gerçekten bu durumu araştırabilecek kimse var mı bilmiyorum.
Ama birkaç aydır okuduklarım karşısında bu insanlara hak vermiyor değilim.
Dünyada insanları engellemeye uğraşan gizli bir el var sanki.

İnsanlar evlere kapansınlar, işe gitmesinler ve kontrol edilmeleri kolay olsun.

Belkide beklenen bir şeyin gelmek üzere olduğunun farkına varan hükümetlerin insanları kontrol etmek için buldukları bir yol olabilir.

Bazı devlet adamlarının bu duruma karşı çıktıklarını ve ilk önce onların hastalandıklarını görebilirsiniz ( İngiltere başbakanı, brezilya başkanı vs )

Gösteriye katılanların ” İnsanlar bugün zorunlu aşılara, zorunlu maskelere, zorunlu herhangi bir şeye karşı seslerini duyurmaya geliyorlar. Artık kilitlenme yok, ikinci dalga diye bir dum yok ” şeklinde bir görüşleri mevcut.

Katılanların çoğu salgın sırasında getirilen kısıtlamaların insan hakları ihlali olduğunu savunuyor

Kontrol edilebilecek insanların bir an öncede aşı ve çip ile gözlem altına alındığını okumaya başladım. Bugünlerde aşı ile birlikte insanların aşısız insanlara karşı önlem alarak istemeyen kişiler yaratılacağını görebiliyorum.

Toplumdan dışlanması gerekenlere aşısız ve çipsiz muamelesi yapılacak.

Covid haritasına bakmayı unutmayın

http://bluebox.bbs.tr/corona-virus-yayilim-haritasi/

Türkiyede durum ne ?

Türkiye durum ise tamamen farklı ilerliyor. İnsanlar virüsün olup olmaması ile ilgileri bile yok. Sadece ben hasta olmayayım şeklinde bir yaklaşım içindeler. Bu durumda böyle bir olayın arkasında neler var çok az kişinin ilgisini çekiyor.

Benim daha önce yazdığım gibi covid-19 sadece bir ön test insanların büyük bir pandemi durumunda aldıkları önlemi kontrol etmek için kullanıldı. Şimdi asıl tehlike ikinci dalga ve üçüncü dalga diye adlandırılan asıl tehlikeli bir mikrobun kullanılması.

Belkide yukarıda gösteri yapan insanlar haklı olabilir. Bu sadece bir test olduğu için gerçek virüs ortalarda yoktur. Hastalanan kişilerde ağır grip ( güçlendirilmiş bir grip virüsü verilmiş olabilir. )

Bu konuda oldukça yazacak şeyler var zamanı geldikçe ekleriz.

Covid-19 u izlemeye devam ediyorum.

5
2
votes
Değerlendirme

Son Yazılar

Covid-19 sahte bir virüs mü?

Covid-19 virüsüne inanmayan on binlerce insan gösteri yapmaya devam ediyor. Corona için bu şekilde eylemlerin dünya çapında artması bekleniyor. #corona #covid #covid-19 .

Corona virüs yayılım haritası

Coronavirüs ilk olarak Aralık ayında ortaya çıktı. Hastalık (COVD-19) yaklaşık 80.000 kişi dünya çapında enfekte etti. 2.600'den fazla insanı öldüren salgın, İtalya ve Güney Kore'de...

Kısa bir Nibiru hikayesi- farklı bir bakış.

Belki de şimdiye kadar var olan en kıvrımlı bulmaca, bilimsel ya da teolojik olsun, günümüzün en baskın dogmalarından bazılarını birbirine karşı dayanaksız bir savaşa...

Mars’ta ‘böcek’ araştırması

Ohio Üniversitesi'nden bir bilim adamının Mars'taki böcekleri keşfetmesi ile ilgili bir basın açıklaması yapıldı. Kızıl Gezegenin etrafında sürünen canlı böceklerin varlığını iddia eden orijinal makale....

Mum ışığı nın sırrı nedir ?

Mum ışığı Hiç düşündünüz mü, mum ışığı neden insana huzur verir veya dinlendirir. Mum ışığının verdiği frekanlar sizi neden huzur vericidir. Bilimadamları bunun ilk insanların ateşin...

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

3 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Değerlendirme
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x