Elenin Nibiru, NWO, Güneş, Nasa Cover Up

0
109

Elenin Nibiru

Saturn – Dünya bir süre görünmez anlamına gelebiliyor.

Güneş ile birlikte bu hafta.

Bu arada, Jüpiter, 2011 yılı için en yüksek görünürlük düzeyinde.

http://www.accuweather.com

bilgilendirici Basit ama ben tamamen o kuyruklu yıldız elenin enkaz ile olduğu gerçeğini terk ettiğini fark ettim. Yani burada: ” Kıyamet göktaşı “elenin Gezegenimizin 22 milyon mil yakınına gelmek için bekleniyor, Pazar günü Dünya’ya en yakın yaklaşım (23 Ekim 2011), yaygın olarak korkulan bir olay az.

Aynı zamanda, gökbilimciler gezegenimizin bir tehdit oluşturduğunu Ağustos ayında, kuyruklu yıldız, güçlü bir güneş fırtınası olarak püskürdü, ve bugün enkaz şeklinde Dünya’ya en yakın noktasına ulaşmak üzere dağılmaya başladı.

Bunu bulmak sorun değil, bu yüzden muhtemelen gitti düşünüyorum, “Space.com” bakarak söylersek NASA’nın Near-Earth Object Program Office gökbilimci Don Yeomans. Bu nedenle, bilim adamları, bir daha sunmak için olası gökyüzü durumunu Pazar günü izlerken.

Kuyruklu yıldız hakkında Önceki spekülasyon elenin gezegenimizin büyük bir tehdit oluşturduğunu ve deprem ve tsunami gibi doğal afetler tetikleme kapasitesine sahip olduğunu ileri sürdü. başka hiç bir kuyruklu yıldızın bunu tetiklemediği ama bir gezegen, Nibiru Ancak bilim adamları, tüm bu fikirleri saf saçmalık olarak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments