Nasa arşivinden basına sızdırılan video :

Saturn – Dünya bir süre görünmez anlamına gelebiliyor.

Güneş ile birlikte bu hafta.

Bu arada, Jüpiter, 2011 yılı için en yüksek görünürlük düzeyinde.

www.accuweather.com bilgilendirici Basit ama ben tamamen o kuyruklu yıldız elenin enkaz ile olduğu gerçeğini terk ettiğini fark ettim. Yani burada: ” Kıyamet göktaşı “elenin Gezegenimizin 22 milyon mil yakınına gelmek için bekleniyor, Pazar günü Dünya’ya en yakın yaklaşım (23 Ekim 2011), yaygın olarak korkulan bir olay az.

Aynı zamanda, gökbilimciler gezegenimizin bir tehdit oluşturduğunu Ağustos ayında, kuyruklu yıldız, güçlü bir güneş fırtınası olarak püskürdü, ve bugün enkaz şeklinde Dünya’ya en yakın noktasına ulaşmak üzere dağılmakta başladı.

Bunu bulmak sorun değil, bu yüzden muhtemelen gitti düşünüyorum, “Space.com” bakarak söyleyersekNASA’nın Near-Earth Object Program Office gökbilimci Don Yeomans. Bu nedenle, bilim adamları, bir daha sunmak için olası gökyüzü durumunu Pazar günü izlerken.

Kuyruklu yıldız hakkında Önceki spekülasyon elenin gezegenimizin büyük bir tehdit oluşturduğunu ve deprem ve tsunami gibi doğal afetler tetikleme kapasitesine sahip olduğunu ileri sürdü. başka hiç bir kuyruklu yıldızın bunu tetiklemdiği ama bir gezegen, Nibiru Ancak bilim adamları, tüm bu fikirleri saf saçmalık olarak.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir