Marmara denizi Haarp titreşimleri…

12
402

Marmara denizi Haarp titreşimleri…

Bugün sabahtan bu yana takip edilen uydu görüntülerinde garip bir biçimde manyetik titreşimlerin marmara denizi üzerinde olduğunu görüyoruz.

Bu sabah olan depremden sonra takip etmeye başladığımız görüntülerde ilginç titreşimler görüyoruz.

Bu durum yaklaşık 12 saattir sürüyor.

Takip etmeye devam ediyoruz…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mrt
Mrt

Gol olur. Dkos’dan da paralel bilgiler geliyor. Benim içgüdülerim de bu yönde. Sanırım 7 gün içerisinde birşeyler olacak..

mustafa
mustafa

dkorg o hoca tam bi yalancı benim buluşum dediği buluşuda bire bir çalıntı sms paralı üyelik derdinde olan biri
http://www.earthquakesignals.com/zhonghao296/images_2000_2.htm
http://www.earthquakesignals.com/zhonghao296/images_2000_2.htm

yukardaki siteden aynen alıntı ing türkçeye çeviri sadece prim vermeyin..siteyi inceleyin gorusunuz zaten.

andi
andi

Son haftalarda ülkemiz üzerinde etkili olan yağışlı sistemleri ve sıcaklık dalgalanmalarını göz önünde bulundururarak Ege ve Akdenizdeki sismik hareketliliği birbirine bağlayabiliriz aslında dikkat ederseniz ege ve akdenizde hergün neredeyse birden fazla 3+ depremler olmaya başladı Dkos a da baktım oda istanbul ve ceresi için 4+ diye bir tahmin belirtmiş bakalım ne olacak

gökhan
gökhan

@1ci o siteyi ben 2004 yılından beri görmüştüm(kurana bile el basarım) adam zaten 1999 depremini bile bildiğini bile iddda ediyo 2007 i nerden çıkardın anlamadım! o hoca ritmik sallıyo ritmik yapıştırıyo ülke kıta da tutmayıncada endenezyo japonyaya kadar yapıştırıyo ispanyayıda yıkamadı bi türlü? bence de inanmayın mamarmarada deprem oluyo yada başka yerde öncü olabilrimi diyerekten seneryolar yazıyo, siteyi inglizcem iyi bire bir kopya olduğunu gördüm daha oncedende biliyodum facebooktan ortaya çıkarmışlar zaten foyasını facebooktaki kadir sütçü sayfasını gezin zaten tüm iletişim servislerini kapadı olay ortaya çıkınca.

gökhan
gökhan

+ olarak karıca demişssin karıncayla tahmini çin 1940 lardan beri yapar 196x lerde japaonyanın denemeleri var ab ve abd dede yapanlar vardır 1999 dan önce, türk halkının içine kapanık sağı solu pek bilmemesinden faydalanıyo bu şahıs yüzyılın buluşunu buldum yok nobel alıcam diye bi kaç saf türk vatandaşını kandırır ancak hayırlı günler.

gökhan
gökhan

2007 iddanı çökerteyim buyur arkadaşım 1999/mayıs ispat

http://www.earthquakesignals.com/zhonghao296/acc.html

aslında 1993 den beri yapıyomuşta haliyle netin yaygın olmadığını yazmış ..abd bi üniversiteye ait yayında paylaşıyomuş o yıllar..1999 oncesi.

yaralı kovboy
yaralı kovboy
Reply to  Admin

1 hafta kendinizi kollayın ne olur ne olmaz belki bu gecede olur salı sallanır derler 17 ağustos depremide salı gecesi oldu.

1isi
1isi

Hınm doğrudur ben sitenin yayına giriş tarihini baz almıştım demekki veri varmış sonra girmişler..
Suyun üstünde oluşan titreşimleri bilmemde denizin rengi turkuaz mavi yeşil tonları ve kızıl kahve gibi değişiklikler gösteriyor gözlemi eğik açıyla yaptığmı belirteyim kırılma olasılığı fazla yani tahmini 2 km uzaklık ve 42 dereceden ben böyle gözlemledim bügün için önceleri dikkat etmedim normal görünüyordu.
Ve haarpta ses kaydı eklenmiş sanrım grafiğin sese dönüşürülmüş hali 20saniye indirgenmiş geniş bir frekans aralığımı onuda tam bilemedim