HAARP Soru ve Cevaplar

2
135

HAARP Soru ve Cevaplar

Cumartesi günleri ( 22:00 – 24:00 takip ediniz… ) twitter üzerinden yaptığımız tartışmalı HAARP konulu twitleri toplu olarak buraya alıyorum.

Her cumartesi farklı bir konuda 20 – 30 twit arası konuyu tartışıyoruz…

HAARP kısaca twitter üzerinde o akşam böyleydi…

1 – HAARP in temelleri Nicola TESLA tarafından atıldı. Amaç bir silah yapmak değildi. Manyetik dalgaları uzak mesafelere aktarmaktı.

2 – Şu an kablolar yardımı ile bize ulaşan elektriği havadan antenler yardımı ile dağıtmak istemişti. Bunun içinde bir anten yaptı.

3 – Böylelikle elektrik enerjisi kabloya bağlı kalmadan heryere ulaşabilecekti. Zamanın ABD hükümeti bunu zararlı buldu, anteni yok etti.

4 – Temel buydu, bir anten yardımı ile enerjiyi manyetik dalgalara bindirerek uzak mesafedeki alıcılara ulaştırmak. HAARP in temelide budur.

5 – Teslanın ilk anteni bu anten ile elektrik enerjisi transferi yapabilmiş 1 km ötedeki alıcıya ulaştırılmıştır.

HAARP Soru ve Cevaplar devam

6 – HAARP silah olarak kullanılması soğuk savaş yıllarında SSCB tarafından şimdiki UKRAYNA da dev boyutlu antenler inşaatı ile başladı.

7 – SSCB in HAARP tesisi SURA olarak adlandırıldı. Çok yüksek elektrik enerji ihtiyacı nedeni ile yakınına çernobil nükleer tesisi kuruldu.

8 – Soğuk savaş yıllarında bu tehlikeli silah SSCB ni ABD nin yıldız savaşları teorisine göre bir adım öne çıkarmaya yetiyordu.

9 – ABD bu silahı yok etmek üzere yaptığı plan 1986 da CERNOBIL kazasını dizayn etti. Kazadan sonra SURA terk edildi.

10 – Çernobil kazasından sonra SURA da çalışan bilim adamları kayıp oldu. SSCB ABD ye karşı bir silah dizayn edemediği için yıkıldı…

11 – HAARP in silah olarak kullanılabileceği öğrenen ABD bu anten dizaynını ALASKA da inşaa etti. HAARP ismi ilk kez burada kullanıldı.

12 – Ancak ABD nin ALASKA daki bu tesisi HAARP silahı değildi. Burası iyonesferdeki değişimi takip ettikleri tesisdi.

13 -Herkesin HAARP tesisinden aldığı bu grafik bir silah aktifitesi değildir.Bu tesisin iyonesferdeki ölçüm değerleridir http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

14 – ABD nin HAARP silahı bambaşka bir yerdedir. Oldukça gizli olduğu için görüntüsü bulunmuyor ancak frekansı dinlenebiliyor.

15 – HAARP manyetik alan değişimi ile uzak mesafelere iyonesferden yansıtılarak ulaştırılmaktadır. Bu nedenle iyonesfer gözlenir.

16 – HAARP deprem, düzensiz yağış sistemleri ( aşırı yağmur, kar, kuraklı vs… ), insan toplumları üzerinde beyinsel aktivite yapabilir…

17 – HAARP depremi nasıl tetikler ? En çok sorulan soru.Bunu açıklamak için mermer ocaklarında mermer blokları nasıl kestiklerini bilmeliyiz

18 – HAARP çok küçük ve binlerce sayıda deliği manyetik alan yardımı ile yerin altında kuarz kristallerini eriterek yapar.

19 – Yük altındaki bu delikler bir müddet sonra kırılmanın kaynağı olacaktır. Zaman zaman km lere varan minicik delikler oluşturulur.

20 – HAARP sadece ABD nin elinde değil. Birçok ülke bu manyetik silah antenlerini kuruyor. Bunlar http://www.bluebox.bbs.tr/dunyadaki-haarp-tesisleri

HAARP Soru ve Cevaplar tamamladık.

Konu makaleler arasına ilave edilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
sabo
sabo

Peki bu olaylara sesiz kalmayıpta dava açma seçeneği var mı ?
bildiğim kadarıyla her ülkede kanunen insana ve doğa karşı etkin olan birçok şey yok edilmesi
gerekmiyor mu ?
ya ben anlamıyorum arkadaş , kaç yıldır bu tür şeyleri takip ediyorum ve şöyle düşünüyorum ; insanlar gerçekten
maymundan sanki üğremiş kimse sesini çıkarmıyor , deneyler yapılıyor , depremlere mağal oluyor hiç bu haberler tv ye yansımıyor
buna çok üzülüyorum ve kızıyorum ..

Reddevil59
Reddevil59

İnternet kaynaklı edindiğim bilgiler çerçevesinde konuya hakim olmayıp olayı çözmeye çalışan arkadaşlar için kısa bir bilgi. Tesla bilim ve icatlarını insanlık namına kullanmak istemiş olsada maddi engeller ve burjuva takımını geçememiştir.1’nci dünya savaşı patlak vermeden az zaman öncesi kendisi ispatlamak adına bu projeyi yapmış ve geliştirmiştir.Fakat burjuva takımı onu yine dikkate almamış ve son çırpınışları gözü ile bakmıştır. Ölüm ışını dediği projesi ise gerçekten yeryüzünü saliseler içinde binlerce canlıyı yok edecek bir kabiliyete sahip silah üreterek yine sunmuştur fakat kalee bile alınmamıştır. Halen aBD inkar etsede olayın üzerine gidenler ve bazı kanıtlar ve delillerde gösteririki 1950’li yıllarda bir gemi ışınlanmış… Read more »