Kırmızı göl ve denizler deki sır nedir ?

1
19

Kırmızı göl ve denizler deki sır nedir ?

Birkaç aydır dünyanın birçok noktasında meydana gelen denizlerin, göllerin ve ırmakların kırmızıya dönmesinin arkasındaki sır bulundu.

Bilindiği gibi bilimadamları bunun bir alg ( yosun ) türü olduğunu açıklamışlardı.

Ancak Çinden gelen bir bilgi başka bir iddiayı gündeme getirdi. Dünya bir istila altında mı ?

Çindeki bir bölgede daha önce görülmemiş bir olay meydana geldi. Yağmurdan sonra bir bölgedeki kayaçların yüzeyi kırmızı bir renk aldı. Bölgede araştırma yapan bilim adamları daha önce bölgede hiç rastlanmamış olan bu kırmızı alg ile karşılaşmışlar.

Bölgeki bu kayaçların kırmızıya dönme olayı yapılan araştırma neticesinde dünyanın birçok alanın da görülmesi oldukça garip bir durumun ortada olduğunu gözler önüne seriyor.

Açıklanan kırmızı alg türünün mutasyona uğraması veya uzaydan gelen başka bir spor ile birleşmesi neticesinde yeni bir tür olabileceği ve atmosfer uçuşarak yol aldığı bilgileride mevcut.

Yeni algın mevcut algden ayıran özelliği tek bir hücreden bile çoğalma özelliği olması. Büyük iplikçikler şeklinde dağılıp bölünmesi ile hızla ortamı kaplamaya başlıyor.

Dünyadaki kırmızılaşma oranının gittikçe artması önümüzdeki günlerde kırmızı kar ve yağmur yağışlarınıda gündeme getirecek.

Bu sanırım gittikçede artış gösterecek. Eski haberler aradığımda 10 yıl içinde bu tür 3 habere rastladım. Şu anda türkçe haberlere bile konu olan onlarca suların kırmızı olması olayı mevcut.

Belkide chemtrails spreyleme bilinen bir şeylere karşı önlem olarak mı yapılıyor acaba ?

Dünya bir istila altına mı girdi ?

Sizce ?

Yorumlarınızı bekliyorum…

Kırmızı göl ve denizler


Bu yazıyı beğendiz mi ? Sitemize destek olmak istermisiniz ?

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Kemal Zafer Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kemal Zafer
Ziyaretçi

kaynagını hatırlamıyorum ama çocukken duyardım. gökten kırmızı kar yagmadıgı sürece kıyamet kopmaz …hoş kimim umurundaki herkes olmuş laylaylom…