Olimpiyat açılış töreni rituelleri

Olimpiyat açılış töreni rituelleri ve sembolizm.

Uzun zamandır üzerinde süregelen spükülatif söylemler olimpiyat açılışını beklenen en büyük olay haline getirdi.
Birçok forum ve sitelerde açılış töreni ile ilintilendirilen ve açılış töreni sırasında oluşacak olayların beklentisi içindeydi. Bu beklentiler LOGO nunda ZION kelimesine dönüşebileceği görüldüğünde doruk noktaya ulaştı.

Açılış sırasında izlenen görüntüler bir tarihsel döngüyü göstersede birçok forum ve site bu gösteride bir rituel döngü olduğunu ve aşağıda yazacağımız açıklamaları tartışmaya devam ediyor.

İncil’de iki şehir hakimdir. En sık bahsedilen şehir, “Tanrı’nın Kenti” Kudüs dür. Kudüs’den sonra ikinci olarak Babylon ( Babil ) “insanın şehiri”, İncil’de 250 defadan fazla kudüs geçer. Babylon sahte dinlerin doğum yeri, kara büyü ve putperestlik olarak temsil edilir. Gizem Babylon nın yolsuzluk temsil eder.

Olimpiyat açılış töreni rituelleri

Açılış: Babylon ( Babil )
Olimpiyat töreni Enigma varyasyonu olan Nemrut çalan bir orkestra ile açıldı. Kral Nemrut, dünyanın ilk diktatörü idi ve Babil Kulesi oluşturucusu olarak mason kardeşlikte “İlk ve en mükemmel Ustası” olarak kabul edildi.

” Orjinal Dünya ” düzeni ve Kral Nemrut o dünyada, ekonomik, siyasi ve dini konuları kontrol etmek için tek bir küresel hükümet pozisyonundaki bir vizyonu vardı. Bir uygulama sonucu Nemrut Yeni Dünya Düzenini kurmak ister. Vatandaşlarına yaymak için dillerini karıştırdı. Böylece Orjinal dünya düzeni öldü.

Maypole dans töreni;
Batı Avrupa’da popüler ve geleneksel halkoyunları ilk dakika içinde görücüye çıktı. Çok benimsenen batı gelenekleri gibi Maypole dansıda eski putperest ibadet şekli idi. Bu “Doğurganlık Ayini” erkek penisini (fallus) temsil eden Maypole içerir. Kurdeleler dişi ilkeyi temsil ve üst çelenk tanrıça Virgina temsil eder.
Bazı araştırmacılar Maypole dansının tarihcesinin Babil’e gittiğini yazıyor.

Kudüs ;
Olimpiyat zili çaldı sonra bir çocuk korosu törene katıldı, Kudüs adlı bir şarkı genç bir çocuk tarafından söylendi.

İngilterenin yeşil dağları üzerinde çocuk korosu İngiliz çayırı etrafında toplanan geleneksel şapkalar ve siyah takım elbise giyiyorlardı koyun-pirzola eşliğinde şarkı söylemeye devam ettiler.

Çan;
27 tonluk çan 27.000.000 £ luk açılış töreni için üretildi. Temmuz [7] ayı için din, felsefe ve okült önemli olan sayı 27dir. Olimpiyat açılış töreni büyülü, şeytani tema müziği ile uyum Underworld, Rick Smith ve Karl Hyde oluşan İngiliz elektronik müzik ikilisi vardı.

Londra Olimpiyat çanında şu sözler yazılı : “sinirli olmayın; işle meşgul olun” Shakespeare’in oyunu Tempest den alınan sözler oyunda şeytan tarafından söylenmektedir.

Olimpiyat açılış töreni rituelleri

Şeytan oyunca caliban ismi ile yer alır açılışta caliban da vardı…

Göz;
Önemli bir sembolde piramit ve her şeyi gören göz. Olimpiyat açılışında bunu aradı herkes.
Genellikle tüm dünyada mason localarında bulunan bir sembol olduğunu ve en azından Antik Mısır’a kadar uzandığını biliyoruz. Kutsal 12 sayısı ve 1 O gece dikkat edildi ise, Olimpiyat Stadı projektörleri aslında All-Seeing Eye (Olimpiyat maskotunda olduğu gibi) tasvirleri. bunları sayarsak. 13 tane olduğunu görürüz.

Ağaç;
Başka bir simgede, bir tepenin üzerindeki yalnız bir ağaç oldu. “tepe” Birleşik Krallık ise bu durumda, bu rampaları yürüyor ve bir zigurata ( piramite ) çıkılıyor.
Cennet Bahçesi’nde bilgi ağacı, Adem ve Havva ya verilen bilgidir. Bu bilginin bir zigurat üstüne yerleştirilir olması Şeytanın her zaman kendini kendini yükselmek için dağlar, piramitler, zigguratlar ve kuleleri ile en yüksek hale getirmeye çalışması gibi hiç de şaşırtıcı gelmemeli.

Olimpiyat açılış töreni rituelleri

Bilgi ağacının yok edilmesi ve insanoğlunun yeryüzüne gelmesi

Tarım dünyası (Garden of Eden) ayrıldıktan sonra, bir sonraki resimde görüldüğü gibi Sanayi Devrimi (Babylon) içinde buluyoruz kendimizi. Bize duman yığınları içinde gösterilen aslında Asherah görselleridir.

Asherah da Nemrut ve eşi, Semiramus egemenliği altında Antik Babil kökenli pagan ay tanrıçasıdır. kendisi güneş tanrısını temsil eden bir semboldür. Genellikle kadın tasviri olarak temsil edilir ve bir daire içinde erkek ve kadın vardır.

Ulusal sağlık sistemi ( NHS);
NHS (Ulusal Sağlık Sistemi) anlatıldığı sahne. Hastanede yatak, Mary Poppins, ve bir yorumcu “dev bir Franken-bebek” olarak adlandırılan şeyin yaratılmasında çocukların doktorlar ve hemşireler yüzlercesi etrafında dolaşmaya başlarlar.

Herkes dev bebeğin kafası ile karşı karşıya kalır. Bu Temmuz dur. Tanrı BAAL tekrar doğmuştur. Nemrut reenkarnasyonu ilk DECCAL bebek…?

Bir ‘Yıldız Çocuk’ doğumumu görüyoruz veya sadece bir Stanley Kubrick klasik filmini mi tasvir ediyor?

Bu doğum bir çeşit sinyal midir? Bunu ifade etmek için ne olursa olsun mesaj kesinlikle kapalı ve ürpertici geliyor.
Özellikle devasa boyutları ile zihinlere çakılmış olarak.

Bu resim neyin sembolü? onların şeytani planları kitleler üzerinde soykırım için kullanmak ve birçoklarını uykuda tutmak için mi?

Aşağıdaki resim dahada ilginç.

Olimpiyat açılış töreni ritüelleri

GASH incilde geçen bir anlamlar manzumesidir.

Olimpiyat LOGO su ile başlayan yukarıda açıkladığım birçok ritüel ile devam eden olimpiyatların sonuna daha çok var. İzlenen ve gözlenen açık veya kapalı bir takım semboller ile bu büyük organizasyon bir takım örgütler için enformasyon ve deenformasyon kaynağı olarak kullanılabiliyor.

Örgütlerin işaretleri yukarıdaki bizlerin yorumlayabildikleri şekilde olabileceği gibi kendilerinin yaydıkları bazı sembolleride içerebilmektedir.

Yukarıda anlatılan sembolleri birçok siteden ve forumdan derlenip toplanarak yorumlanmaya çalışılmıştır. Bu sembollerden çok daha fazlası konuşulmakta ve tartışılmakta.

Sizlerin gördüğü veya ilgisini çeken görseller semboller varsa paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

3 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Factorx
Factorx

Teşekkürler admin. Özellikle şu maypole dansını anlamaya çalışıyordum, tespitinizle birlikte bunun bir doğum ritüeli olduğu daha da kesinlik kazanmış oldu. Ben de gördüklerimi derleyip toparlamak istiyorum bu konunun altına ekleme babında: Baştan sona gidersek; öncelikle olimpiyat sahası bir ada içerisinde adadır yakındna bakılırsa. nehrin kolları ile bölümlenmiş bir adanın içerisinde tekrar bir adanın üzerinde. Aynı Atlantis gibi. Atlantis mitosunda da o yer ada içinde ada olarak betimlenir, etrafı sularla çevrili. Saha koca bir yumurta olarak yorumlanabilir. Sahanın bulunduğu yere google earthtten tepeden bakarsanız bir rahim içinde gibi görünüyor. Daha da ötesi nehir bir rahim yolu gibi ve yüzücüler, kanolar burada… Read more »

ysvlt
ysvlt

Bakıs acısı A.B.D. emperyalizmi ve din ekseninde olan ,varolan herseyi günümüz dünyası ile acıklamaya calısmayan – acıklayan nesil icin ne acımasız bir problem ! Belki de her nesilin özenle dikkatinin ,evrene olan ilgisinin test edildigi bir sürecin ,özel birileri tarafından cıglık cıglıga ” ne olursan ol ,yine gel ” dedigi özellesmis bir zaman diliminin parcası mı ,bütün olan bitenler ? Bütün varolan herseyin( her ne olursa olsun) ,bir digeriyle özenle temas halinde oldugunu daha güzel anlatabilecek , herkesin gözü önünde gözüne gözüne sokabilecek kadar aşikar hale getirilmesi durumu. Acaba kimler o gözüne sokulu seyi cıkarıp ” bu nedir ? ”… Read more »

Ayça

Dikkat ederseniz eğer 2012 olimpiyat logosunda alt logo olarak ZİON yazısı kullanılmış.”Ben buradayim!!” diyor.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

3
0
Would love your thoughts, please comment.x