Hayalet şehirler devreye mi giriyor ?

1
176

Hayalet şehirler devreye mi giriyor ?

Yapılma amaçları anlaşılamayan bir çok ülkede aniden ortaya çıkan hayalet şehirlerin daha önce elitler tarafından kullanılacağı tartışılırken bugün ilginç bir haber geldi.

Japonya fukushima ve diğer nükleer tehlikeye karşı 40 milyon kişiyi tahliye etme planlarını hazırlıyor.

Çin ve Rusyada bulunan hayalet şehirlerin bu göçmen ordusunu barındırabileceği bunun için ülkeler arası anlaşmaların hazırlandığı haberleri mevcut.

Aşağıda çinde bulunan bir hayalet şehir görüntüsü mevcut

Hayalet şehirler

Durumun Japonya’da ne kadar vahim olduğu yönünde son zamanlarda Japon diplomat tarafından da ifade edildi gibi Akio Matsumura tarafından uyarıldı Fukushima nükleer santral felaketi sonuçta dünya üzerindeki tüm yaşamı söndürme kapasitesine sahip bir olay halinde olabilir.

Bugün Kremlin’de dolaşan yeni bir rapor Dışişleri Bakanlığı planlanan müzakerelerin yeniden açılması oldu. Rus diplomatlar Japon meslektaşları tarafından söylendikten sonra “şok” olduğunu sonraki iki hafta devletler sırasında tartışmalı Kuril Adaları üzerinde tahliye edilebilir olduğu tartışılıyor. Japonya halklarının 40 milyon kişilik yaşamı tehdit eden radyasyon zehirlenmesinden kaçması gerekiyor.

Dünya en büyük tahliye ile karşı karşıya olabilir.

http://www.phibetaiota.net/2012/04/berto-jongman-japan-planning-forced-evacuation-of-40-million/

Russia Stunned After Japanese Plan To Evacuate 40 Million Revealed

hayalet-sehirler-devreye-mi-giriyor-y

Dünyadaki hayalet şehirlerin kurulum amaçları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Gizli bir şekilde yürütülen bu devasa şehir çalışmaları demek ki bazı bölgelerde oluşabilecek olaylara karşı tahliye amaçlı kuruluyor. Dünyada hemen hemen her bölgede bu tip şehirler yer alıyor. En büyüklerinin Çinde olmasının sebebi sanırım bölgedeki insan sayısı ile ilgili…

Japonyanın 40 milyon insanı tahliye etme planı ise korkunç demekten başka bir işe yaramaz. Dünya tarihinin görebileceği en büyük göçmen topluluğu olacak.

Fukushima santralindeki olayları takip ediyoruz.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
john conner
john conner

Acaba Japonlar için değil de, Çin’in nükleer felaket sonrasında, hayatta kalmasını istediği elitler için olmasın bu hayalet şehirler? Yada parayla tüm dünya zenginlerine satılan yerler de olabilir.

Tabii binaları yakından incelemek gerekir. Nükleer serpintiye dayanıklı mıdır, değil midir? Hangi küresel tehditler için inşa edilmişlerdir? Yakından incelemek gerekir. O da olmayınca anlam çıkarmak zorlaşıyor.

Daha yakından çekilmiş fotoğrafları yada video kaydı var mı, admin kardeşim? Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Benim dediğim sence de doğru olabilir mi? Gerçi sen Japon göçmenler için demişsin ama…