İlginç denizaltı üsleri Büyük okyanusda bulunuyor.

İlginç denizaltı üsleri

Büyük okyanusda Filipinler yakınında görüntüleri keşif edilen bazı yapılar ilginç bir deniz üssünün varlığını mı gösteriyor ?

Bu soru google maps de yakalanan görüntülerin analizlerinde görülebiliyor. Bu üssün dünya dışı bir yaşamın ( UFO ) üssü olmasından kuşkulanılmakta.

Bölgede herhangi ülkeye ait yerleşim ve üs bulunmuyor.

Bölgedeki okyanus resifleri içinde yer alan yapıların ne amaçlı olduğu belirlenmeye çalışılsada google maps tarihi eski olduğu için yeni uydu görüntüleri gerekmekte. en az iki yıl önceki görüntülerde görünen yapıların bir deniz üssüne ait olduğu ve denizaltı kapısı şeklinde olduğuda bildiriliyor.

İşin başka bir boyutu bölgede son 7-8 yıldır oldukça yüksek depremlerin olması en son büyük tsunaminin oluştuğu bölgeye oldukça yakın olan bu yapılar ilginç bir araştırma konusu olacak.

Burada gizlenen nedir belli değil ?

Bazı forum ve sitelerde yukarıda yer alan yapıların bir balık çiftliği olduğu şeklinde yorumlarda mevcut. Görüntüler bizzat tarafımdan google maps den kontrol edilmiştir. Aynı şekilde mevcutlar. Ancak bu yapıları yorumlamak oldukça güç. Gerçekten bir balık çiftliği görüntüsü vermesine rağmen bu kadar uzak mesafede yapa yanlız bir yerde neden böyle bir şey yapılsın sorusunun cevabını bulamadım. Birde balık çiftliği ise neden bu kadar az yapı mevcut ?

Yorumlar bu konuda oldukça fazla elimize gerçek fotoğraf ve günümüz güncel uydu fotoğrafları geçmeden fazla bir şey söylemek zor.

Ancak görüntüleri bilmemiz ve bölgede sürekli bir deprem oluşması ( dünyanın en büyük depremleri… ) işi ilginç kılmaya yetiyor.

Yorumlarınızı bekliyorum…

İlginç denizaltı üsleri

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

5 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
equelan
equelan

Görüntüdeki yapıları maps.google.com dan az önce buldum. Aynı fotoğraflar var. Dairesel yapıların çapı ölçeğe göre yaklaşık 60 metre, dikdörtgen yapı ise 50m x 100m civarında bir ebada sahip görünüyor. 4. Fotoğrafta görülen ve kuzeyde ve güneyde hemen hemen düz hatlar boyunca uzanan dalgalar denizin derinliklerinde yapılan sismik testlere işaret ediyor olabilir mi? Yoksa büyük bir denizaltının ya da başka bir aracın denize batması neticesinde o aracın denize batarken kenarlarından çıkan dalgalar mı görülmektedir?

Yasar-123
Yasar-123

Sanki alt tarafa giden bi yer

Yasar-123
Yasar-123

Pardon orda başka bir şey var

baseduse
baseduse

bende az once baktim…degisik…anlamadigim zoom yapinca neden aniden ortaya ciktigi…gizlenmek istenilse gizlenir…hemen 1000 metre yandaki yerler netlesmiyor sadece orasi netlesiyor….google maps in bir oyunu olabilir…

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

5
0
Would love your thoughts, please comment.x