İlginç su delikleri, Garip seslerden sonra geldi…

İlginç su delikleri

Garip seslerden sonra ilginç su delikleri oluşmaya başladı. Birçok bölgeden su kaynaklarında ilginç su delikleri oluştuğu ve bir müddet sonra bu deliklerin kendiliğinden kapandığı bilgileri mevcut.

Aşağıdaki videolarda bu su deliklerinden birkaç adetini göreceksiniz.

Bu konuda garip ses kayıtları gibi son bir yıldır ilginç bir şekilde karşımıza sürekli olarak çıkmaya başladı. Su kaynakları belirsiz bir şekilde yok mu ediliyor anlamamız gerekiyor.

Su deliklerinde ilginç olan ise bu kadar büyük su kütlesinin nereye gittiği. Videolarda göreceğiniz deliklerin bazılarının boyutları oldukça büyük ve su kaynağını tamamen yok edebilecek boyutlarda.

Sizlerde etrafınızdaki su kaynaklarını inceleyin bu tip bir görüntü oluşma ihtimali son günlerde oldukça yüksek… Dikkatinizi çekmemiş olabilir ancak dünyada böyle bir salgın mevcut.

Bildiğiniz gibi daha önce sitede karada oluşan garip deliklerin oluştuğunu görmüştük bunun aynısının su altındaki kara parçalarındada oluşabileceğini tahmin ediyorum…

https://www.youtube.com/watch?v=Z92-E3DBN9I

 

Yorumlarınızı bekliyorum…

.

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

10 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
10 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mrt
Mrt

Baraj tahliye kanalları bunlar. Barajı belli bir seviyede tutup devamindaki akarsu yatağının kurumamasini sağlarlar.

anıl
anıl

doğal bir oluşum değiller turistik görsel amaçlı yapıldılar yakın arkadaşlarımdan biri adana’yada bunlardan yerleştireceğini anlatmıştı aslında basit birşey gizem yok yani 🙂

alpercan
alpercan

bunlar barajlardaki devir daim sistemini kontrol etmek için yapılan şeyler…

Tolga
Tolga

Bunlar bildiğimiz girdap değillermi ? Bildiğim kadarı ile bu girdaplar su kaynaklarında belirli aralıklarla oluşurlar. Daha ayrıntılı bilgisi olsan varsa onlarında görüşlerini almak isterim

erkan
erkan

Bu tip görüntülerin bazıları barajlardan görüntülerdir, barajlarda bu tip boşaltım sistemleri mevcut. Ancak daha önce bahsedilmiş olan büyük deliklerin denizlerde de olabileceğini varsayarsak, ve bu olayların fazlalaştığını da eklersek, sıklıkla bu tip görüntülerle karşılaşacağız demektir..

erkan
erkan

Sizinle aynı fikirdeyim admin.
Benim demek istediğim, bazıları baraj boşaltım sistemleri olsa da göl ve denizlerde bu tip gerçek deliklerin olamayacağı anlamına gelmez. Her yerde ortaya çıkan çukurları artık herkes biliyor, bu çukurlar pekala karada değil de denizlerde olabilir. Oluyordur da..

erkan
erkan

Bu arada daha önce de denizde oluşmuş deliklerden 1-2 kare :
comment image
comment image

Olayları daha da karmaşık hale getirmek için şu bilgiyi de ekleyebiliriz. Amerika silahli kuvvetlerin elinde sivil mühendislik projelerinde kullanılan ‘delici’ lerden katkat daha büyük ve etkili aletler olduğu söylenmekte :
comment image
comment image

Sami34
Sami34

Dejavu mudur nedir 🙂 Bu girdap olayına bir amerikan dizisinde daha önce raslamıştım. Sanki bilim-kurgu filmleri birer birer gerçekleşmeye başladı…
http://www.fringetelevision.com/2010/12/entrada-into-vortex.html

17
17

yo böyle bişey gerçekten var mesela egirdir gölinde bizim bi akrabamız bogulmuştu hatta 🙁
girdabın içinde mesela sondan 1. video gibi.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x