İnsan hayvan karışımı türler üretildi.

2
77

İnsan hayvan karışımı türler üretildi.

3 yıldır ingiliz laboratuvarlarında 150 ye yakın insan – hayvan karışımı embriyolar üretilmiş.

İngilterenin Üç laboratuarı – King College London, Newcastle Üniversitesi ve Warwick Üniversitesi – Kanunun yürürlüğe girmesinden sonra araştırma yürütmek için lisans verildi.

İngiliz kanunlarında insan spermi ile döllenmiş hayvan yumurtalarının sağlık araştırmalarında kullanılmak üzere embriyo seviyesinde gelişimine imkan veriyor.

Bu kanun çerçevesinde 3 yılda 150 ye yakın embriyo elde edilmiş bulunuyor.

Bilim adamları bu embriyoların ingilterede kanunla belirlenen gelişim süreci diğer ülkelerde geçerli değil bu işlem yapılabildiğine göre dünyanın birçok laboratuvarında artık gelişmiş ve embriyo seviyesinden çıkmış yeni hibrit canlılar olabileceğini tartışıyorlar.

Benim görüşüm bu tür canlıların laboratuvarlarda olduğu ve kamu oyundan saklı türlü deneyler yapıldığı yönünde.

Son yıllarda çıkan ilginç hastalıklar ve bakterilerde bu laboratuvar atıklarından çevreye yayılan organizmaların eserleri. ( Örnek son almanyada ortaya çıkan ölümcül bakteri… )

İnsan hayvan karışımı türler üretildi

Haber kaynağı

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2017818/Embryos-involving-genes-animals-mixed-humans-produced-secretively-past-years.html

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
beyhan
beyhan

İnsanlık bilimsellik ilizyonu adı altında kendi sonunu hazırlıyor.
Genlere ilk müdaheleyi şeytan yapmıştı. Bugün yapılan bu çalışmaların hiç bir olumlu katkısı yok. Amaç insanlığı köleleştirmek gerisi hikaye.

kar kokusu
kar kokusu

bunları yapanların insan varlığını kabul ya da etik hiç bir kaygıları yok. bilim dini adı altında kim bilir neler yapıyorlar ya da yapacaklar veya yapmayı planlıyorlar.işi yasal izni çıkarmaya kadar götürdüklerine göre bence bunu çoktan yaptılar bile. insana benzeyen bir sürü varlıklarla ilgili youtube da vdieo var. sadece insan da değil. her türlü canlıyı hibritleştirmişler. bir sürü video var konuyla ilgili olarak.insanlığın sonu nereye gidiyor. bizden alınan gen kan bilmem ne örnekleri ile neler yapmayı düşünüyorlar. gelecek karanlık belli ki.