Marmara bölgesinde manyetik titreşim.

Marmara bölgesinde manyetik titreşim belgeleri…

Site kullanıcılarımızdan Edirnede oturan bir arkadaşın dün çektiği gökyüzündeki bulut görüntülerini ekliyorum…

Bulutlardaki simetri ve sürekliliğe dikkat ediniz…

Kendisine teşekkür ederiz…

Şu an bu titreşimlerin varlığı konusunda başka delillerde bulmaya çalışıyoruz…

Takip ediyoruz…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

23 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

23 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
FIRTINA
FIRTINA

Uzmanların çoğu bugunun maya takviminin sonu olduğunu söylüyor. Tarih 28 Ekim 2011 Bakalım dünyada bugun neler olacak. Yada 2012 aralık ayınımı beklememiz gerekecek?

Evren
Evren
Reply to  Admin

Hergün baktığım manzara, plaza ışıklarıda oluyor bazen ama bu plaza ışığı değildi, ışık bulutun üstünden geliyordu yoğunlugu bulut tabakası incelince artıyordu, ay ışığı hiç olamaz pozisyonu hiç değişmedi. Görüntüyü saat 24:00 gibi farkettim sabah saat 5:30, 6:00 gibi birden kayboldu azalarak veya zayıflayarak değil.

Kafa
Kafa

Olasılıklar burada

ancak iyonosfer etkinliği ile bu olasılıklar artmış olabilir

kerim
kerim

bu olayı bende gordum ilginçti ay değildi bencede keşke fotoğraflasaydım bayrampaşadan daha bile netti ay diye düşündüm bende ilk once ama saat 21 den gece 1.30(sonrası yattım) a kadar hep aynı noktaydı bulut içinden biri florasan lamba yakmış bi goruntusu vardı çoğu insan gormuştur bence ist te..onceden bazen ışıklandırmlar oluyo lazerle yerden onlardan bulutlarda kıprdanıyodu onu goruyodumda bunun ilginci sabit noktada durması yerden ışık hüzmesinin görünmemesi..

commandan
commandan

Dün izmir de deakşam üstü bu kadar yoğun olmamakla birlikte buna benzer bulut kümeleri vardı

kerim
kerim

olayı şoyle özetleyim aralıklarla 6-7 defa goz gezdirmişimdir saatler içersinde ışık şiddeti azalan veya çıkan bişeydi mesala 1 civarı çok arttı kesinlikle bulut içinde olan bişeydi bulut dışına taşan bi olayı yoktu aynı bulut üstünde elektriksel bi olaya benziyodu..

kerim
kerim

evet şu an o goruntu yine oluşmaya başladı şu an daha az parlaklığı belli oluyo doğu da kalıyo bulutun altından fener tutulmuş gibi bişey yine aynı noktada..parlaklığı dengesiz bi azalıp bi çoğalıyo yine aynı..bezen nerdeyse yok olucak seviyeye geliyo..ist baksın..

kerim
kerim

bi tane sizin için çektim flashsız bu kadar oluyo üzgünüm dahada parladığı an çekicem

Melis Kantar
Melis Kantar

Hayır, plaza ışığı değil. 7 senedir Kandilli tepesinde oturuyorum. Önüm açık ve her gün aynı plazalara, aynı gökyüzüne bakıyorum. Bütün plazaların ışığı tek bir noktada mı birleşmiş ve böyle bir görüntü oluşmuş? Bu bence mümkün değil. Kaldı ki bugün bu görüntü gökyüzünde neden yok o zaman? Bu ışık yeryüzünden bulutlara yansımıyordu. Tam tersi, bulutların üzerinden tutulmuş gibiydi…

arda
arda
Reply to  Admin

İstanbul, Beylikdüzü civarında da 29 ekim akşamı buna benzer bir görüntü gördük, bir gece öncede sanki birileri (kapalı havada) bulutları püskürtüp (bir bölümde) arkasından beyaz (başka bir bölümde de) pembe-kızıl gibi bir renk vardı…. Yüksek çözünürlüklü cihazım olsaydı çekip gönderirdim size.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

23
0
Would love your thoughts, please comment.x