NASA aya indik işte ispatı diyor.

NASA aya indik işte ispatı diyor.

Aşağıda yazdığımız yazıdan bir gün sonra NASA dan servis edilen aşağıda AY etrafında yer alan uydu görüntüsünde aydaki modül ve ayak izleri ve detaylar görüntüleniyor.

http://www.bluebox.bbs.tr/nasa-basina-sizdirilan-video-resim

NASA yakında biz ayda bir üs kurduk derse şaşırmamak gerekiyor.

NASA nın detaylı bilgilerine

http://www.nasa.gov/mission_paindex.html

den ulaşabilirsiniz.

Bakalım NASA dünyayı oynatmaya daha ne kadar devam edecek.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

17 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

17 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Sami34
Sami34
Reply to  Admin

Admin bey aynı yazıyı ben de okudum. İxion ne anladıysa onu anladım.
Nasıl yani? NASA bu resmi ne zaman çekmiş de şimdi yayınlıyor!? Japonlar da aynı bölgenin fotoğrafını çekseler, aynı fotoğrafla mı karşılaşacağız demek istiyorsunuz? Nereden biliyoruz Japonların daha yakından daha detaylı fotoğraf çekemeyeceklerine dair bir bilgi mi var elimizde? Ayrıca bu resimlere bakıp ta aydaki modül, ayakizleri ve detayları görebilen var mı? Ayrıca Sayın ixion siz Sayın Adminin cevabından ne anladınız onu da yazabilir misiniz bir zahmet?

john conner
john conner

İnsanlar Amerika’nın Ay’a ayak bastığına neden inanmak istemiyorlar, anlayabilmiş değilim. Amerika’nın her türlü silah teknolojisini geliştirdiğine inanıyorlar ama nedense Amerika’nın Ay’a gidebileceğine ikna olmuyorlar. Şimdi inanmayan arkadaşlara bir sorum olacak. Amerika uluslararası uzay istasyonu inşa edip, bu istasyona belirli periyotlarda astronot gönderme kapasitesine sahip mi? Sahip. Yıllardır bu işi yapmıyor mu? Yapıyor. Uluslararası uzay istasyonu yapabilen bir ülke neden aynısını Ay’a yapmış olmasın ki? Bence Amerika’nın Ay’ın karanlık tarafında küçük bir araştırma istasyonuna sahip olması mantıklı ve ihtimal dahilindedir. Hem bu konuda NASA yalnız da değil. ESA, RKA yada ROSCOSMOS, CNSA, CNES, JAXA gibi kuruluşlarla müşterek uzay operasyonları gerçekleştiriyor. Ayrıca… Read more »

kerim
kerim
Reply to  john conner

aslında deprem yapan iklim değiştirdiğine inanan zihniyetin aya bastığına inanması lazım olay aslında paradox, şeytan toplum kisvesi vurup aşağlamak bi nevi müslüman ülkelerin yada karşıtlarının kıskançlığı, müslümanım ama at gözlüğü takmam para gelişmişlik teknoloji ve refah onlarda diye komplo teorisi hastalığına kapılmışız birbirimizi yiyeceğine, çalıştırıp saksıyı sende yapsaydın kardeşim tutanmı vardı !adamlarda kafa var! lama cimi yok onlar çıkar marsa biz yerden güle güle daha çok deriz bu kafayla!

shadow
shadow
Reply to  kerim

kerim üslubun çok yanlış hem amatör gözlemciyim diyorsun hemde bir takım teknolojilerin varlığı birçok yerde dile getirildiğine rağmen bunu konuşan bir takım bilgilerle ispatlamya çalışan insanlarla alay ediyorsun dikkat ediyorum bu sitede de admin sürekli araştırıyor ve bir takım araştırmalarına rağmen adminide yeri geliyor yalanlamaya alaya almaya kalkıyorsun pardon ama soruyorum Masonmusun da halka yanlış bilgi vermeye çalışıyorsun kardeşim:( birileri yada bir takım kuruluşlar imkansız gibi görünen teknolojilerin peşinde anlıyormusun tutmuş buraya gelip Amerikan ağzıyla konuşuyorsun ve bunuda bir marifetmiş gibi ortaya atıyorsun seni başka forumlardan da tanıyorum

kerim
kerim
Reply to  shadow

neyse önceki yayınlanmadı kısa kesiyim cevap hakkı doğdu, ozaman hayır mason değilim 2 cisi büyük kücüğü herzaman sömürür kullanır dünyanın hangi dönemine gidersen git düzen böyledir! bizde koşalım o imkansız denilen teknolijilerin peşinde? nek eksiğimiz var? şu anki kapatilist düzende parası teknolijisi bilimi silahı refahı olan toplum yönetir dünyayı onlar yapıyosa sende yap okadar basit! yine tekrarlıyorum adminle hiç bi sorunum yok .

john conner
john conner
Reply to  Admin

ixion, öncelikle cevabınız için teşekkürler. Van Allen Radyasyon Kuşaklarını tabi ki biliyorum. Van Allen Radyasyon Kuşakları ile ilgili kendi görüşümü az sonra belirteceğim. Lakin öncelikle kısaca belirtmek istediğim bir konu var. Burada bazı arkadaşların yorumlarından dolayı bir daha yorum yapmama kararı almıştım. Hiç hak etmediğim şekilde dayanaksız suçlamalara maruz kaldım. Benim o arkadaşlara bir cevabım olmuştu. Ama admin kardeşimiz yayınlamamış. Tabi ki kendi sitesi ve hangi yorumu yayınlayıp yayınlamayacağı kendi takdirindedir. Ben ona bir şey diyemem. Ama bana karşı olan yorumlara yer verip, benim cevaben yazdığım yoruma yer vermemek ne kadar adalet sınırları içerisinde yer alır, bilemiyorum? Neyse, önemli değil.… Read more »

Deniz-
Deniz-

john conner abd yi bu kadar savunmana şaşırdım NASA aya çıkmıştır ama çoğu gerçek gizleniyor NASA işine geleni basına söylüyor asıl önemli ve gizli işlerinden neden söz etmiyor.NASA ya güven olmaz geçenlerde 2012 de hiçbir şey olmayacak tüm söylentiler yalan nibiru diye bir gezegen yok diye inkar ediyor sakladıkları çok şey var gerçekleri öğrenmemizi istemiyorlar.Ufo gerçekleride gizleniyor yakında sahte bir saldırı yaparlarsa hiç şaşmayın.

Sami34
Sami34

Abd’yi hararetle savunanarak göklere, alemlere, uzaya çıkarmaya hiç gerek yok, inanın ki size faydası olmayacaktır. Bu savunuculardan zaten ülkemizde yeterince var.

Ayrıca john conner zihinsel devriminizi yapmanızın zamanı gelmedi mi? sözünü kime söylüyorsunuz? Belirli bir kişiye mi yoksa toplumlara mı? Bu durumda zihinsel devrimin abd’nin yaptıklarına inanmakla mı başlayacağını iddia ediyorsunuz acaba yoksa?
İsteyen istediğine inanır. (bknz: ozgur irade nedir)

Bilimin bir toplumda zirve yapmış olması o toplumu yönetenlerin bunu insanlık adına iyi şeyler için kullanacaklarını asla garanti etmez.

cetin ak
cetin ak

Sayin sami34 cok dogru soyluyorsunuz tesla bilim icin bir cok proje birakti ama malasef kotu islerde kullanildi ve hala kullanilmaya devam ediyor.

aslı
aslı

Birisi birşey yazdığında sen Amerikancısın,sen masonsun gibi suçlamalar yapmayın.Ben yukarıda yazılanlardan hiç böyle bir sonuç çıkarmadım. İnternette bütün bilgi,belge,video görüntüleri,%90 oranında Amerika tarafından yayılıyor.%10luk birkısım Rusya ve Çin tarafından gönderiliyor. Bizler ne yazık ki sadece izleyiciyiz.Gerci Amerikan halkının da %90ı sadece izleyici.Ne yapalım yani,gercekleri söylemeyelim mi?Gercek budur.Türk uyduları görüntü gönderdide kim yayınlamadı? Hergün facebook ve twitter’da yazdıklarınızın hepsinin kayda alındığını bile bile bütün sırlarınızı paylaşıyorsunuz.Demek ki aslında böyle bir negatif düşünceniz yok.Olsaydı daha dikkatli olmazmıydınız? Unutmayın ki;iltifat gibi gözüken şeyler,her zaman iltifat değildir.Belki de kötülüğün tarifi yapılıyordur,kelimeler arkasında… Eğer Amerikancı,mason suçlamaları devam ederse,kimse yazı yazmak istemez. Evet,bilimsel açıdan zirve yapmış… Read more »

kerim
kerim
Reply to  aslı

aynen aslı hahım dediklerinize katılıyorum benim demek istediğim zaten abdyi filan övmek yüceltmek değil, şu an günlük hayatımızda kullandığımız çoğu mertaryal(elektrik,tv,net,tel,pc,ampul v.s) batının buluşudur! bu gerçektir yiğidi öldürde hakkını yeme diye söz vardır, bu edindiğimiz bilgiler bile batıdan çoğu ,abd yi tüh kaka diyeceğine ulus olarak abd gibi olalım diyorum olay o(bilim ve güç bakımından ) çok yanlış yerlere çekildi ..

Sami34
Sami34

Mesele bişeylere inanıp inanmamak meselesi değil hiç bir zaman, yeterli ve doyurucu kanıtlar edinmek, daha detaylı bilgilere ulaşmak. Gizledikleri çok şey olduğu hakkında hemfikiriz zaten. Ama bilsinler ki bilimi kötüye kullananlar her kimse er ya da geç ifşa edilecekler ve yok olacaklar. Finali “iyiler” alacak.

dnz
dnz

bence evren ve insan aynı ..zerre küllün aynasıdır…

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

17
0
Would love your thoughts, please comment.x