Rusyanın gizli şehirleri, Çinin inşaa ettikleri

Rusyanın gizli şehirleri

Çinin inşaa ettiği esrarengiz şehirlerinden sonra Rusyanın da gizli bir noktada inşaatı devam eden şehiri ortaya çıktı…

Sibiryada bölgesinde bir adada yer alan şehir inşaatının tamamlanmak üzere olduğu bildiriliyor.

Rusya yetkililerin açıklaması burasının bir ileri karakol olduğu ve kontrol noktası amacı ile yapıldığı bilgisi verilmektedir.

Rusyanın gizli şehirleri :

Bir uzay istasyonu kapsamında yapılmakta olan şehir büyüklüğünün 1000 mil civarında olacağı ve büyük bir alanı kaplayacağı artık biliniyor.

Mimarı planlarının Putin tarafındanda onaylandığı bu şehrin asıl amacı hakkında çeşitli söylendiler bulunmakta.

Çinin boş şehirleri ve diğer ülkelerinde bu şekilde şehirler inşa etmesi ıssız bölgelere yerleşmeleri, Dünyayı ilerleyen yıllarda nelerin beklediği ile ilgili bazı ipuçları veriyor.

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

2 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
john conner
john conner

Vay, vay, vay… Bunu nasıl da atlamışız. Eğer doğruysa gerçekten enteresan. Dünya devletleri bir bir, gelecekte olacak bir olaya hazırlanıyorlar. Bu olay ne olabilir? Çok merak ediyorum. Bizim bilmediğimiz bir çok şeyi bildikleri kesin. Mutlaka bir şekilde, onların bildiğini öğrenmek zorundayız. Yoksa bizim için çok geç olabilir. ( İllimunati resmi sitesinde dedikleri gibi 🙂 )

kar kokusu
kar kokusu

bazı büyük ülkelerin bu kadar büyük seferberlikle ve acelecilikle hazırlamaya çalıştıkları, yetiştirmeye çalıştıkları şey ne ise biz niye yapmıyoruz diyemiyorum. çünkü onlar biliyor ki bu kadar milyar dolarlık harcamaları gizliden gizliye peşpeşe yapıyorlar.aslında bizi bekleyenin ne olduğunu yapıları ve şehirleri inceleyerek öğrenmek mümkün. sığınak şehirler ne için olabilir? ya küresel bir felaket, ya buzul çağı, ya da büyük bir nükleer felaket, ya uzaylı istilası… midem bulanmaya başladı bu arada. ya da hepsi! seçmece!

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x