Tarlanın ortasında gizemli balina…

2
23

Tarlanın ortasında gizemli balina…

ABD nin UTAH eyaletinin Farmington şehrindeki bir kasabada denizden oldukça uzak bir bölgede tarlanın ortasında bir balina ölüsüne rastlandı.

12 metre uzunluğunda oldukça ağır görünen balinanın bu alana nasıl geldiği konusunda hiçbir yetkili birşey söyleyememekte.

Tarlanın sahibi olan Çiftci ise birkaç gündür bölgede havada garip ışıklar saçan nesnelerin görüldüğünü bildiğini bu olayın bu nesnelerle alakalı olabileceğini düşündüğü söylemiş.

Hayvanın bulunduğu alanda hiçbir tekerlek izine rastlanmaması polis yetkililerinin yazılı ifadelerinde yer almış durumda.

Bölgedeki 911 ihbarlarında balina ile ilgili yüzlerce ihbar kaydıda bulunmakta.

Bölge şerifinin facebook hesabında şu şekilde bir yorum mevcut.

Tarlanın ortasında gizemli balina

Yapılan yorumların bazılarında büyük bir hortumun bu balinayı denizden atmosfere taşıması şeklinde ancak bilim adamları bu büyüklükteki bir balinanın kasırga veya bir hortum ile taşınmasının mümkün olmadığını tek parça şeklinde bu ağırlığın taşınamayacağını bildirmişler.

Açıklanabilmesi için bakalım ne kadar bekleyeceğiz. Bu işin içinde bir şaka yoksa oldukça ilginç bir durumla karşı karşıya kalacağız.

Yorumlarınızı bekliyorum.


2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Melikşahpellinim Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
pellinim
Ziyaretçi
pellinim

kutup kayması

Melikşah
Ziyaretçi
Melikşah

Eğer ışınlanma gibi bir olay ise, balık ile beraber deniz suyunun da gelmiş olması gerekir.
Balık fark edilinceye kadar su toprak tarafından emilmiş olmalı. Bence toprağa analiz yapılması lazım. Deniz tuzu var mı diye.