Wall street de protestolar.

Wall street de protestolar.

17 Eylül de Wall street de başlayan Amerikan düzen, banka ve bankerlerini protesto gösterileri hızla devam ediyor.

Bugün çok büyük bir tutuklama dalgası ile yeni bir boyut kazandı. 700 Kişi bugün tutuklandı. Bu rekor tutuklama protesto göstericilerini daha da hırslandırmış görünüyor. 5 Ekimde çok büyük bir yürüyüş organize etmeye başladılar.

Asıl ilginç durum ise Facebook Wall street protestolarına ait resimlere sansür uygulaması oldu. Bazı kişiler organize olmak için kullandıkları facebook sayfalarının resim ve görüntülerinin yüklenmediğini veya silindiğini bildiriyor.

Wall street de protestolar

Slogan olarak ” Devrimin ne zaman olacağı belli olmaz ” kullanan protestocular hızla çoğalıyorlar. Dünyadan birçok kişininde destek verdiği protesto bakalım ABD yönetimince nasıl kaldırılacak.

Bakalım neler olacak izlediğimiz bir olay olarak kayıt edilmiştir…

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

5 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
john conner
john conner

Kapitalizm’in kalbinde, kapitalist düzene karşı yapılan bu başkaldırı kıyamet alametlerinden biri mi? Kesinlikle takip edilmesi gereken bir konu. Lakin benim admin arkadaştan araştırmasını istediğim bir başka konu var. Halk tarafından Ozon tabakası olarak bilinen Ozonosfer’de ki yırtılmanın Almanya’nın 5 katı büyüklüğüne ulaştığı açıklanmış. Bilindiği üzere ozonosfer, Güneş’ten gelen morötesi (ultraviyole) ışınlardan dünyamızı korumakta. Bu veri ışığında; 1) Ozonosfer’deki yırtılma devam edecek mi? 2) Ozonosfer kaç yıl sonra tamamen yok olacak? 3) Ozonosfer’in yok olması dünyanın manyetik alanına zarar verir mi? 4)Ozonosfer’i aşan zararlı ultraviyole ışınların insan sağlığına zararları nelerdir? 5) Zararlı ultraviyole ışınlar çevre üzerinde ne gibi değişikliklere yol açabilir?… Read more »

john conner
john conner

Küresel sermayeye karşı ulus devletler olarak (Türkü, Amerikanı, İngilizi, Fransızı vs.) birlikte hareket edilmedikçe bu savaş kolay kolay bitmez. Bilindiği üzere İlluminati adlı örgütün amacı ulus devletleri yıkarak tek bir dünya devleti kurmaktır. İlluminati’nin küresel sermayenin “beyin takımı” olduğu artık gün gibi ortadadır. Ve küreseller çeşitli cephelerde zaferler kazanmaya başladılar bile. Fransa’da Sarkozy’nin seçimlerden yenilgiyle çıkması küresellerin açık bir operasyonudur. Çünkü Sarkozy sıkı bir “ulus devletçi”dir. Amerika’da ki protestolar da onların işi olabilir. Amerikan ulus devletini hedef alan yıkıcı eylemler şiddetini arttırabilir. pkk terör örgütü de Türk ulus devletini hedef alan küreselci bir piyondur. Daha önce de İngiltere siyahiler kullanılarak… Read more »

TheForgottenMan
TheForgottenMan

ben bu krizlerin özellikle 2000 den sonra dünyayı bir kriz sardı, sonralarında şirketlerde ki işçi isyanları büüyük şirketlere kadar zıpladı konumuza gelirsek krizlerin bir para toplama aracı olarak kullanıldığını görüyorum … arkadaşlar krizler kendini ne zaman sonlandıracağını belli eder oysa bu dünyaya saldıkları kriz mekanızması ve medyayı kontrol ederek oluşturduukları kriz temaları sonucunda krizdenn yararlanma diye bir olgu geliştirdiler kendilerince. ve de doğrudur krizden yararlanma diye bir olgu vardır ekonomide … ben bu kanaatdeyim..ÖRGÜT iş başında demek istiyorum … sermaye toplama aracı olarak bir çok insanı kullanmanın peşindeler

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

5
0
Would love your thoughts, please comment.x