Zombiler ( İnsan yeme alışkanlıkları )

Zombiler ( İnsan yeme alışkanlıkları ) geliyor.

ABD güvenlik kuruluşları önümüzdeki günlerde büyük bir eğitim programına tabii tutulacaklar. Eğitimin konusu ” Zombilerle nasıl başa çıkılır ” Konu oldukça yeni bir konu ABD de oluşan 12 insan yeme vakası sonrası böyle bir eğtim programı yaklaşık ilk aşamada 1000 polis ve güvenlik görevlisine verilecek.

Bu durum ABD de olası bir salgın dedikodularını gündeme taşıdı. Zombi veya insan yeme alışkanlıkları neden artış gösteriyor.

Durduk yerde insanlar neden diğer insanlara saldırmaya ve yeneye çalışıyorlar.

Aşağıda birkaç olay vakası var.

Palmetto, Florida Charles Baker, 26 yaşında polisin engel olmadığı ve kız arkadaşının kolunu yediği bildiriliyor.

Carl Jacquneaux (solda) market çıkışında saldırdığı kurbanın yüzünden bir parça ısırdı. Polis bu vakada başarısız kaldı. Saldırgan kurbanın kafasınıda ısırmaya devam etti.

Rudy Eugene, 31 saldırgan aniden toplu bulunan bir alanda insanlara saldırarak ısırmaya çalışmış, birkaç kişiden et koparacak şekilde şiddet kullanmış.

Miami de olan olayın TV kanallarındaki görüntüleri…

Bu tip vakalardan 12 adet mevcut ve son 6 ay içinde. Her ayda artış sayısı bir öncekinden fazla.

Bu durum olası bir zombi virüsünün insanlar üzerinde etkili olabileceğini ve önümüzdeki günlerde karantinalı bölgeler yaratılabileceğide konuşuluyor.

Henüz avrupa ve ülkemizde bu tip bilinen kayda geçmiş bir vaka yok. Ancak salgın olası bir virüs kaynaklı ise virüsün uyduğu ve vakti geldiğinde uyanacağı yönünde.

Eğitim programında şöyle bir cümle dikkat çekiyormuş. ” İçinizde insan ısırmaya karşı bir talep yükseliyor ise en yakın sağlık kuruluşuna başvurun ” bu durum bilinen bir şey olmasa bu cümle ile insanlara kontrol edilmesi istenmezdi.

Sizde çevrenizde bulunan kişileri gözleyin olası bir durum oluşabilir.

Zombiler

Takip ediyorum haberler geldikçe ekleyeceğim.

0
0
vote
Article Rating

Son Yazılar

Antik uzaylılar : Sri Lanka’daki Uzaylı Dağı’nda keşfedilen gizemli yazılar.

Antik uzaylılar Hindistan kıyılarında bir ada devleti olan Sri Lanka'da, çoğu yerlinin Uzaylılar Dağı olarak adlandırdığı Danigala Dağı var. Dağ, adını iki nedenden dolayı aldı. Alışılmadık...

Uzaya geri dönen göktaşları ( meteor )

Hiç ufkun üzerinde uçan ve sonra tekrar uzayda kaybolan bir "uzaylı kaya" gördünüz mü? Bu durum oldukça ilginç bu durumu anlatan bir haber ilgimi...

Antartika hakkında teoriler

Antartika hakkında bir çok komplo teorileri mevcut. Zaman zaman gündeme geliyor daha sonra kayıp oluyorlar. Ama yıllar sonra bile bazıları hala sağlam alt yapılara...

Şifreli Sayı Radyo İstasyonları

  Küba'daki bozuk bir rastgele sayı üreteci ( şifre yayınlayıcısı ) bir Rus casusluk ağının açığa çıkmasına yardımcı oldu mu? Geçen hafta yeni bir kitap aldım...

Apple Komplo Teorileri

Her büyük şirkette olduğu gibi, insanlar şirketin verdiği önemli kararların ardındaki gerçek niyetlerden şüphe duyuyor gibi görünüyor. Bu teorilerden bazıları oldukça zorlayıcı olabilir ve...

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

1 Yorum

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yaşar Sert
Yaşar Sert

Ülkemizde bu durum yaklaşık 1 asy önce yaşandı. Haberlerde kocası karısının kulağını ısırarakı koparmış. Kopan kulak ise çiğnendiği için hastahanede yerine dililememiş. Haber aynen böyleydi.

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

0 0 vote
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x