188 gün teorisi nedir ?

9
66

188 gün teorisi bir oyun mu ?

Dünyayı nasıl kandırabilirsiniz ?

Meksikada oluşan 7.4 büyüklüğündeki depremde oldukça ilginç noktalar bulunuyor.

Meksikada bir deprem tatbikatı yapılacaktır 20 Mart 2012 de saat 12:00 de 7.9 büyüklüğünde bir deprem olursa ne yapılır hangi kurum ne yapacaktır. Bu tatbikat için geniş bir katılım sağlanması için her türlü çalışma yapılır.

Aşağıda bu tatbikat için hazırlanan broşür görülüyor.

Tatbikat anından görüntüler

http://noticias.terra.com.mx/mexico/estados/coincide-sismo-con-simulacro-en-chiapas,a0b8c6791f136310VgnVCM20000099f154d0RCRD.html

Tatbikat saat 12.00`de Chiapas şehrinde yapılacaktı…
Gerçek deprem 2 dakika sonra saat 12.02 de, Guerrero şehrinde oluyor…

Depremin şiddeti 7.9 dan 7.4 e düşürülüyor. ( 7+4=11)
Depremde kimsenin ölmediği açıklanıyor yaralı sayısı 11 kişi olarak veriliyor.
İlginç bir durum !

Aslında bu deprem bir simülasyon olarak yapay olarak mı üretildi ???

Bu soruyu sormamın sebebi bu tesadüflerin ilginç gelmesi. Üstüne üstlük 188 gün teorisi olarak ortaya atılan teorinin geçerli bir hale gelebilmesi için bu şekilde bir deprem gizli örgütlerin gizli yaydıkları söylentilerin gerçekmiş gibi gösterilmesini mi sağlıyor ? Depremin yapay yollarla yapılabilmesi için gerekli şeyleri bu sitede oldukça fazla incelenmişti.

Bu depremide incelemeye devam ediyoruz.

Yorumlarınızı bekliyorum…


9
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SibelSami34commandanΞпsɑrkerim Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Factorx
Ziyaretçi
Factorx

Artık bundan eminim. Olay sadece kafa karıştırmak, gündem yaratmak, dikkatleri belirli başka yönlere çevirmek ya da bir ortam hazırlamak. O kadar karışık ki son 1 aydır dünyada yaşanan olaylar bundan sonra kim ne söylese komplo teorisinden öteye gitmeyecek böyle bir ortam hazırlandı. Böyle bir enformasyon kaosu yaratıldı ki önümüzdeki günlerde oluşacak olayların da gerçek mi yoksa manipulasyon mu olduğu ayırd edilemesin, bu bilgiler medyaya yansımasın halk itibar etmesin diye. Bu sitede yazılanlar neden haberlere taşınmıyor söyleyeyim. Haber organlarının çoğu artık bunları komplo teorileri, eğlencelik kıyamet senaryoları olarak görüyor, itibar etmiyor. Ortam hazırlandı yani. Önümüzdeki aylarda doğal olaylar yaşayacağız, elle yapılmış… Read more »

kerim
Ziyaretçi
kerim

katılıyorum kafa karıştırıcı ,hepsini düşününce şalterler atıyo bende hangisi doğru? hangisi gerçek bilgi? 20 si tatkibat olayı doğru da ya birileri akıl oyunları oynuyo,ya da ilahi tesadüf

kerim
Ziyaretçi
kerim

+ olarak cidden oynuyolar ,sanki bu olayıda biz yaptık ,bak kanıtıda var kuşkusu var, yapacağım yapay depremi tarihi belli tatbikat gününe getirmem! sanki olaya bu yapay damgası vurulması istenmiş gibi bişey çıkyo ortaya eğer tesadüf değilse depremi tahmin edebilen teknolojide olabilir sırf komplo teorisine yapıştırılmak istenen bi oyun olabilir sonuçta ABD nin korku imparatorluğunu yaratmak istediğine inanan biriyim..

commandan
Ziyaretçi
commandan

Arkadaşlar amaç şu, herşeyi biz yapıyoruz tanrının işi değil biz her şeyi yapabilecek güçteyize getiriyorlar işi.Yani bir nevi tanrıcılık oynuyorlar ama şunu unutuyorlar tarihsel süreçlere baktığımızda ve özellikle kavimler helakına baktığımızda kavimlerin yani halkların genelde büyük devasa depremler ( harita değiştirecek kadar büyük 10+ gibi ) veyahut bir çığlık sesini andıran ve insanların saman gibi düşüp öldüğü doğal olaylar la yok olduğunu görmekteyiz.Bu ses olayı ilginç her yerde bundan bahseder oldular izleyelim görelim.

Sibel
Ziyaretçi

Depremi önceden tahmin edip, o tarihe deprem tatbikatı planı adı altında gerçek depreme hazırlık yapmışlardır, bu normal bir şey. insanlara deprem olacak deseniz panik olur mazallah ekonomi sarsılır.

Sibel
Ziyaretçi

Bu arada sitenize üye olduğum halde mail adresime bir şey gelmedi, ne üye girişimi kabul ediyor, ne de yeni üyelik alma girişimimi kabul ediyor çünkü bu sefer de zaten üyesiniz oluyor. Hoş bi paradoks.
Acaba yaptığım yorumlara (sorularıma)cevap geldiğinde beni uyaracak bir sistem var mı?