250 milyon yaşında chip bulundu.

17
213

250 milyon yaşında chip bulundu.

Rusyadan gelen haberlere göre bir fosil araştırması sırasında bulunan taşın içerisinde 250 milyon yıllık olduğu belirlenen silisyum ve germanyum bileşiklerinin oluşturduğu transistör çiftlerine rastlanmış.

Bilim adamları Rusyanın Rostov bölgesi fosil araştırma kurumlarından birisi mikro çip ile ilgili sonuçları rapor etti. Yeryüzünde yaşamış önceden bilinmeyen bir medeniyet olduğunu belirten bilim adamları, taşın yaklaşık 250 milyon yıl önce kayalaşmış olduğunu bildiriyor.

Uzmanlar taşın insanlığın en büyük buluşu olacağını, şimdiye kadar bilinmeyen bir tip mikro çip içerdiğini doğruladı. Taş yüzeyinde önceden bilinmeyen, teknolojik fragmanı keşfetti. Jeologlar göre gizli mikro çip bölgesinde daha fazla keşifler yapılabilir.

250 milyon yaşında chip

.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

17 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
tekoıbiyotik
tekoıbiyotik
Reply to  Admin

ruslar boyle asparagaz haberler yapmaya çok meraklıdır 250 milyonluk bir chipin o şekil kalması imkansız üzerine uhuyla yapıştırılmış gibi…

yighit
yighit

ordaki paranın olayını anlayamadım

Tamer
Tamer

O verdiğiniz kaynaklar güvenilir değil maalesef. Komsomoletz, Pravda, Itar-Tass, Russia Today gibi kaynaklarda çıksın, o zaman bir haber değeri taşır bence.

sibelsayins
sibelsayins

Paleontolojinin yani fosil kayıtlarının bize gösterdiği gerçek şudur: Evrim yoktur. Tüm canlılar Allah’ın mucizesi ve kusursuz yaratışıdır.

can
can
Reply to  sibelsayins

E kardeş o zaman neden taş devri yaşyandı, o dönem yaşyan insanlar bu kusurusuz yarıtılışın nimetlerinden faydalansaydı ya? Cahil cahil yorumlar yazacağına aç biraz oku, paleontoloji, biyoloji, antrapoloji ve genetik biliminde evrimle ters düşen bir tane örnek var mı? Papa bile evrimi kabul etti siz hala orta çağ zihnniyetinden kurtulamadınız. Dünya da aslında yuvarlak değil tepsi gibi düzmüş eğer yuvarlak olsaydı aşağı düşerdi k di mi?

sultan
sultan
Reply to  can

Kusursuzluktan kasıt canlılaradır yaşanan devre değil. Tabi ki zamanla birlikte çevre olanakları farklılaşır ancak canlılarda uyum süreci başlar. Siz bu uyum sürecine tutar evrim derseniz o zaman ben derim ki ya kabul etmek istediğiniz gibi düşünüyorsnz ya da sizin konuyla ilgili bilginiz yetersiz derim.
Ayrıca; 1- Ortaçağ zihniyeti dediğiniz hangi millete ait ortaçağ zihniyeti?
2- Papaya gelince; Papa konunun hangi tarafından uzmanı oluyor ?
3- Genetik biliminin insanın oluşumu, gelişimi vs…. ile ilgili konularda günümüz güncel bilgilerini açıklayamadığı konular varken, siz milyon(lar) yıl önce yaşamış canlıların genlerine ait bilgilerine ulaşabildiğini mi sanıyorsunuz?

prochaine station
prochaine station

başka bir sitede de 450 yıllık denmiş. açıkçası her ne kadar dünya dışında hayatın varlığına inanıyor olsam da, biraz yalan haber gibi geldi bana

KenanErdal01
KenanErdal01

Darwin’in evrim teorisi ara fosil iddiasına dayanır.Yeryüzünde çıkan milyarlarca yıllik fosillerde arageçiş formuna hiç rastlanmamıştır.

Hy_Fatihhan
Hy_Fatihhan

Ne kadar gizlemek isteseler de gerçekler ortaya çıkar. Darwinistler fosilleri gizlemeye çalıştılar, boşa uğraştılar. 600 milyon fosil var

Philadelphia7s
Philadelphia7s

Evrim olduğunu gösteren delil getirmeleri Güneş’i alıp getirmeleri kadar imkansız bir şey, çünkü böyle bir fosil yok. Çünkü evrim yok

Philadelphia7s
Philadelphia7s

Onbinlerce fosil var, depolarda duruyor. Devletler fosil gösteremiyor, yasak, fosil gösterilmesi dünya çapında yasak.