3 Gün karanlık : Nibiru çevrim skalasında …

12
93

3 Gün karanlık

Nibiru çevrim skalasında 3 gün karanlık dönemi başladığı bildiriliyor.

Bazı forum ve sitelerde çok yoğun bir şekilde bu 3 gün karanlık dönemi işlenmeye devam ediyor.
Güncel haberleri buradan yayınlamaya çalışacağız.

Son alınan haberlerde güneş kaynaklı çok büyük bir manyetik fırtınanın dünyaya çarpmaya devam ettiği ve bunun yaklaşık 3 gün süreceği haberleride var. Özellikle bu manyetik fırtına bizim için önemli.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
zinike
zinike

Kimin dogru kimin yalan dedigine sasirdik

tyche
tyche
Reply to  zinike

KARANLIK mevzusunu bakıp göreceğiz. hani osla bile öyle zifiri karanlı kdeğilde şafak karanlığı olur olsa olsa. bu arada Çok merak ediyorum elenine noldu peki? paralandı yok mu oldu? yolda geliyo mu?

rado
rado

manyetik fırtına var mı yok mu ben anlamadım açıkçası..ayrıca eğer bize çok sağlam bir oyun oynanmıyorsa 3 gün karanlık olayınında olmadığı, olmayacağı belli gibi..son olarak hala bu 2 günün kritik olduğunu düşünüyorum.

rado
rado

2011 se58 tam olarak kaçta geçecek bilgi var mı?

kerim
kerim

28 i son derece parlak aydınlık güzel bi gün evren yedek ampulu devreye soktu sanırım 🙂 depremdede kanarya adasındaki volkonik depremler açısından artma var sadece..onun dışında çizelge durağan 5.5+ deprem bile yok …

john conner
john conner

Bence iyimser olunacak bir durum yok. Evet, bugün bir şey olmamış olabilir. Bu hiç bir şey olmayacağı anlamına gelmez. Örneğin bu sabah NASA güneş fırtınaları ile ilgili bir açıklama yaptı. NASA tarafından yapılan açıklamada, Güneş’in özellikle aktif olan bir bölgesinin Dünya’ya doğru dönmek üzere olduğu belirtildi. Dev güneş lekesi 1302’de Pazartesi günü bir plazma patlamasının meydana geldiği kaydedilen açıklamada, patlamanın neden olduğu güçlü ile çok güçlü arasında derecelendirilen enerji yüklü parçacık fırtınasının Dünya’nın atmosferine ulaştığı bildirildi. Daha ayrıntılı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. http://www.anadoluajansi.com.tr/tr/alt-manset-haberleri/95484-gunes-firtinasina-dikkat Ayrıca gelecekle alakalı pek çok bilinmeyen, gizemli hadiseler mevcut. Vatikan’ın sakladığı Fatima’nın 3. sırrı, Dünyaca ünlü kahinlerin… Read more »

yaralı kovboy
yaralı kovboy
Reply to  john conner

Bugün yada dün bişey olmadı inanmıyorum Haarp deprem yapan şey değil dünyadaki manyetik alan değerini ölçen alet..HAARP İyonosfer Gözlemevi dünyanın jeomanyetik ortamda çalışma ve çok sayıda bilimsel aletler, radyo yayılımı koşulları değerlendirmek için kullanır. Bu araçlar, izleme ve arşivleme güneş gün-gün ve uzun vadede değişkenlik yanıt olarak yer alan doğal olarak meydana gelen varyasyonlar, sürekli çalışır. Şu jeofizik veriler aşağıda liste halinde bilimsel aletler edinilebilir.

rado
rado

paylaşayım…dünyada araştırma yapan hiçkimse ne olacağını bilmiyor, bu konularla alakalı bildiğim şey neye inanmamız gerekiyorsa ona inandırıldığımız. inandırıldığımız diyorum çünkü herşey onların elinde televizyonlar,internet, güç…

bilim ve beraberinde gelen teknoloji hiç olmadığı kadar yalanlar barındırıyor içinde…bu sitede dikkat ettiğim bir olayda her kim bir yorum yapsa başka birisi bu yorumun kaynağını soruyor..problem tam da burda başlıyor kaynak nedir? acaba hangi kaynağın ne derece doğru bilgi verdiğinden emin olabiliriz ?

Bana kalırsa hiçbirinin. Sonuç, bilinmeyenlerle dolu bu çağ için bildiğim şey BİLGİ bitmiştir. Takvimler 2011’i göstersede ben 1000’li yılların öncesinde olduğumuza ve giderek daha da cahilleştirildiğimize inanıyorum.

kerim
kerim

çok dinadar biri değilim ama gaybı allah bilir arkadaşlar verilen tarihlerin %95 i çıkmıyo çıkmayıncada komik duruma düştüklerinin farkında değiller manyatik fırtınada okadar abartılcak bi seviyede değil ağustosun başındaki daha şiddetliydi hem 2012 nedense felaket şeklinde yorumlanıyo? başka bişeyin işaretide olabilir ? nette anlatılanlar bilimkurgu severliğin ötesinde değil …

tyche
tyche
Reply to  kerim

kerim arkadaşa katılıyorum.Ok, tamam ortada manyetik fırtınalar, depremler, birtakım felaketler var ama arkadaşlar realist olmak gerek.Bunlar bugün ilk kez olmadı.Her zaman oluyordular ve yine olmaktadalar.Olacaklar da.Bisürü manyetik fırtına olmasına rağmen hangimizin interneti gitti? elektriği gitti_telefonu kesildi? Nibiru’nun neredeyse büyük bir düzmece olduğuna artık eminim.Bu kadar büyük bir gezegenin şimdiye kadar çoktan farkedilmesi gerekirdi.2012 ÖLÜM , DOOM çağı değil. Uyanış çağı olacaktır. Bilinç seviyemizin yükseleceği ve gerçeklerin farkedileceği bir çağ olacaktır.Dünyanın sonunu bekleyenler daha çok bekler.Öyle birşey yok.Elenin’in son durmunu merak ediyorum bilenler bilgilendirsin lütfen. En sonparçalandı ve bize hiçbir zararı olmayacak deniyordu.