ABD ye HAARP saldırıları neden aynı bölgeden oluyor.

7
69

ABD ye HAARP saldırıları neden aynı bölgede oluşuyor.

Uzun zamandır ABD üzerindeki haarp bulutları ve şiddetli fırtınaların oluşumu konusunda araştırma yapıyorum.

HAARP etkileri genelde ABD nin orta kesimine yakın TEKSAS – OKLAHOMA – ARKANSAS üçgeninde gerçekleşmekte. Oldukça yoğun bir şekilde bu bölgede hava manipülasyonu olduğu yönünde haberleri bir çok site ve forumda yazılar okuyabilirsiniz.

En son NASA birkaç gün içinde bölgede çok büyük bir hava değişikliği olabileceğini raporladı…

Konu oldukça ilginç olduğu için NASA çok ayrıntılı raporlar geçmeye devam ediyor…

Bölgedeki birçok kamu kuruluşu için alarm verilmiş durumda…

Şimdi bölgeyi incelediğimizde ilginç bir şeyle karşılaşıyoruz…


View Larger Map

Dünyanın en büyük cephaneliği bu bölgede yer alıyor. Görüntülerdeki bankerların altında milyonlarca cephane ve barut bulunuyor…

ABD silahlı kuvvetlerinin ve dünyanın en büyük cephaneliği burada… Haritada cephanelikleri açık bir biçimde görmeniz olası…

ABD ye HAARP saldırıları

Bölgede depremlerde oldukça fazla etkili olmaya başladı en son oluşan deprem

Bölgedeki haarp etkiliği cephaneliklerin ısınmasını ve devre dışı kalması için bir saldırı olabilir mi ???

Yıllardır aynı bölge üzerinde dolaşan HAARP etkisinin asıl sebebi bu cephanelikler mi ???

Ayrıntılı incelenmesi gereken bir konu son gelen fırtına haberi üzerine bölgeyi incelerken aklıma gelmedi değil…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
john conner
john conner

Amerika’da kasırga sezonu Mart ayı ile birlikte açıldı. Kasırgalar Amerika için yeni bir şey değil. 2012 fırtına sezonu yeni açıldı sayılır. Geçen ay da bir kaç tane kasırga olmuştu. Mart-Nisan-Mayıs ayları Amerika’da “kasırga sezonu” diye adlandırılır. Bu dönemde Amerika’yı daha çok kasırga vuracaktır. Bunu bilmek için kahin olmaya gerek yok. Bunun sebebi El Niño ve La Niña dediğimiz küresel okyanus-atmosfer olaylarıdır. El Niño ve La Niña, Doğu Büyük Okyanus yüzey sularının sıcaklığındaki büyük salınımlar ve bunların yol açtığı atmosferik olayların genel adı olarak kullanılmaktadır. İsimler İspanyolca “oğlan çocuğu” veya “velet” ve “küçük kız” anlamına gelmektedir. Pasifik okyanusunda gerçekleşen La Niña… Read more »

john conner
john conner
Reply to  Admin

HAARP’in varlığını bir kaç tane fotoshop olup, olmadığı bile tartışmalı olan, üstelik tarihi geçmiş (28 Nisan 2005) fotoğrafla mı kanıtlamaya çalışıyorsunuz? O zaman bende bir kaç tane gerip bulut oluşumu çekip başka bir şeyi kanıtlamaya çalışayım? Kaldı ki ben size o fotoğraflardakinden daha garip doğal bulut şekilleri gösterebilirim. Tornado similatörü ise tamamen komedi. Bende basit bir deprem similatörü yapayım, sonra da onu HAARP’e mal edeyim? Sonra da kafama göre belirlediğim depremleri HAARP yaptı diyeyim. Böyle bir şey olur mu? Dünyada tüm tornadolar manyetik şarj yöntemiyle yapılıyormuş gibi bir imaj yaratılmaya çalışılmış. Dünya’da hiç mi doğal tornado olmuyor? Bunlar ciddiye alınacak… Read more »

Sami34
Sami34

john conner! iddia ediyorum ki bu web sitesi üyeleri arasında bir anket yapılsa haarp konusunda çoğunluğun sizin gibi düşünmeyeceğine neredeyse eminim. Size şunu sorabilir miyim? Haarp’in gerçek olmadığı da bir iddia konusu değil midir? Dolayısıyla sizin de bu tezinizi kanıtlayacak donelerle gelmeniz gerekmiyor mu? Muallak konuşarak Haarp’ın olmadığını veya deprem tetikleyen bir mekanizma olmadığı kanıtlanamaz! Bir de fotoshop değil ya photoshop ya da fotoşop şeklinde yazmanız daha doğru olur.

john conner
john conner
Reply to  Sami34

Sami34, o kadar emin olma bence. Zira yanlış hatırlamıyorsam admin, üyelerin hangi konuları sitede görmek istediğine dair bir anket yapmıştı. HAARP diyenler 3-5 kişiydi. Diğer seçeneklere daha fazla oy çıkmıştı. HAARP’in silah olduğu iddiası eskiden olduğu kadar kamuoyunda ilgi uyandırmıyor. Çünkü iddia edenler tarafından somut deliller bir türlü ortaya konamıyor. HAARP saldırısı olduğu iddia edilen depremlerle alakalı sebep-sonuç ilişkisi kurulamıyor. Örneğin Japonya depreminin HAARP saldırı olduğu iddia edilir. Japonya’ya kim, hangi SEBEPLE saldırmıştır? Saldıran ülke her kimse, hangi SONUCA ulaşmıştır? Bu soruları defalarca sorduk. Fakat bir türlü cevap alamadık. Ayrıca çoğunluğun düşündüğü her şey doğrudur şeklinde bir önerme olamaz. Çoğunluk… Read more »

Sami34
Sami34

Yaşasın! Dünya ne harika bir yer haarp(!) sadece masum bir araştırma, chemtrails yok, gdo zararsız, illuminati dağıldı, nükleer tehlike yalan!
Size herhangi bir şekilde ikna etmeye çalışmayacağım çünkü yine kendi bildiğinizi okuyacaksınız.. Daha esnek fikirli olun, inanın bir şey kaybetmezsiniz.
Bugün bilim her alanda ilerlediyse bunun en büyük sebebi şüpheci yaklaşım felsefesidir. Haarp’in resmi web sitesinin linkini vermeniz ise gerçekten çok ilginç ve güçlü bir delil olmuş. Ben de size o zaman, nasa’nın, bis’in, cern’in web site linklerini versem olur mu?