Çin haarp tesisleri devam ediyor.

2
86

Çin haarp tesisleri devam ediyor.

Küçük görülen çin HAARP tesisleri konusunda hızla ilerlemeye devam ediyor.

Dünyada kendi toprakları üzerindeki iyonesfer tabakasına etki edecek kalkan oluşturabilen tek ülke durumundaki çindeki tesislerin hızla çoğaldığı haberleri geliyor.


View Larger Map

Bu tesisin yakınlarında birde işaret bırakılmış… Yakınlaştırarak daire ve üçgeni görebilirsiniz… İkisinin arasındada büyük bir ihtimal bir yer altı tesisi bulunmakta…


View Larger Map

Görüntülerdeki dev tesisin boyutlarını ancak maps de yakınlaşarak tespit edebilirsiniz. 2 km ye 2 km genişliğinde bir tesis yaklaşık…

Daha önce yazdığımız çin haarp tesislerinin olduğu bölgede dev anten tesisleri yeni ortaya çıkmış durumda. Çin bu antenleri gizlemek için üzerinde başka tesisleri oluşturmaya başlamış ancak çapraz şekilde görülen dev antenin saldırı ve savunma pozisyonlu çok güçlü bir anten olduğu görülüyor.

Tesisin devredemi yoksa henüz bitirilmemiş mi olduğu tesbit edilemedi.

Ancak çin bu konuya oldukça fazla kaynak ayırmaya devam ediyor. Ulusal uzay çalışmaları ile beraber yürüttüğü bu çalışmalar. Çinin hava manipülasyonundan çok rahatsız olması ve ülkedeki 1,5 milyar insanın herhangi bir kıtlık ile karşılaşmaması için bölge üzerindeki hava durumunu kontrol etmesi gerekiyor.

Bu nedenle hızla hava manipülasyon tesislerini devreye aldı ve halen yatırımına devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments