Bölge 51 hakkında : google earth görüntüleri…

15
2592

Bölge 51 hakkında :

Bölge 51 de google earth 2011 görüntülerinde UFO hangarları…

Google 2011 görüntülerinde bölge 51 olarak adlandırılan ABD deki meşhur yerde 2010 google earth görüntüleri ile 2011 karşılaştırmalarında bir UFO hangarı inşaatı dikkat çekiyor.

Daha önce bölge 51 hakkında UFO olayları basında yer almıştı bu görüntülerin google üzerinde olması bakalım nelere haber olacak.

Karşılaştırmalarda UFO hangarının nasıl tamamlandığı gösterilmiş durumda, aşağıdaki videoda ise UFO nun nerede ve boyutları gösterilmiş. Bilindiği gibi bölge 51 1947 de Rosswell olayı olarak da bilinen UFO nun düştüğü bölgedir.

Google maps üzerinde…


View Larger Map

Bölge 51 için daha sonra detaylı birkaç yazı daha yazacağım. Bu konuda oldukça fazla istek gelmekte.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

15 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ariakas
Ariakas
Reply to  Admin

Rosswell olayı 2011 nisan ayında FBI tarafından doğrulandı ancak detaya girilmedi. Böyle bir haber dünyada sansasyon yaratmadı en çok bu garip geliyor. Acaba bizi hazırlamak için mi? Veya zamanı geldiğinde biz zaten söylemiştik demek için mi? Bilemiyorum. Ama yakın zamanda göreceğimize eminim. Aynı zamanda 2008 yılında ölen rosswell askeri kampında 1947 yılında görevli subaylardan biri basına bir mektup bıraktı. Mektuba göre şu anda kullandıgımız teknolojinin büyük kısmı o günden kalma… Tabi bu gerçek midir bilinmez. Gerçek olan tek şey FBI’ın bunu kabul etmiş olması.

can
can
Reply to  Admin

FBI’ın bu olayla hiç ilgisi yok arkadaşım. 51. bölge Amerikan Hava kuvvetlerinin bölgesi ve senin söylediğin mektupta, ordu, 1947 yılında askeri bir tür yeni hava balonu denemeleri yaptıklarını, ve balonun yere çakıldığını açıkladı. Üstelik mektup yüz sayfadan fazlaydı. Hava balonunun çizimlerini ve teknin alt yapısını da açıkladılar. Ha burada şunu sorabilirsin, ordunun işi gücü yok neden bunu açıklamak için bu kadar uğraşıyorlar.

beyhan
beyhan

internette 2012 senaryoları gırla gidiyor. Bunlardan bazıları da uzaylılarla ilgili,
neymiş sanki uzaylılar randevu almışlarda 2012 de geleceklermiş, onlar daha erken gelmişler 51 bölge hangarlarında dinleniyorlar malum yol yorgunluğu.

dmla
dmla

illüminati kartlarında uzaylılardan para aldıkları belirtiliyor. 🙂

mustafa
mustafa

hayatımın 13 senesini buna adadım gerçek açıklacaklar yalan adamlar gizli biz gibi 2araştırmaya biz kahraman olamayız illiminati isyancılar gurubudur illiminatiyle alakası bile yok bukonunun ruslara nasıl davrandılar karton heykleri area 51 sandılar bizim gördüğümüz yer aslında amerıka birleşik devletlerinin savunma bakanlığı merkezi
gerçek area 51 ise açıklayamıyorum

mustafa
mustafa

area 51 neden 51 neden 11 değilde 51 contoryum elementri bileşim atom sayısıyla toplayıp 51 e bölünce 51
area 51ri unutunda istambul boğazı altındaki contoryumu düşünün

mustafa
mustafa

ufo ise amerika ile almanyanın birleşim yaptığı küçük dirençli hava araçıdır

mustafa
mustafa

goast and goast videosunu izleyin

Feyza Nur Katran
Feyza Nur Katran
Reply to  mustafa

Mustafa senle bi iletişime geçebilir miyim?

eren
eren

arkadaşlar Rosswell olayı doğrudur. o günden beri ufo teknolojisini bugüne kadar ABD kullandı. evet dünya dışı varlık olabilir. ama bugünkü ufoların içinde bunu söyleyemem. bütün dünyayı bir oyunun içine çekiyorlar. yarın birgünde uzaylı saldırısı diye dünyaya saldıracaklar. insanpğlu bunun bilincinde olması gerekir. saygılarımla…..