Otizim ve Antidepresant ilaçlar.

1
74

Otizim ve Antidepresant ilaçlar

Son yayınlanan bir araştırma dikkatimi çekti.

Son yıllarda ülkemizdede hızla yaygınlaşan anti depresan ilaçların alınan miktarının %80 ini vücut tarafından olduğu gibi dışarı atılmakta. Atılan bu madde hiçbir şekilde su arıtma tesislerinde arıtılamıyor ve doğaya geçiyor. Doğadaki canlılar üzerinde birikiyor, içme sularına da geçebiliyor.

Antidepresan ilaçların molekül yapıları doğada çözümlenemiyecek bir yapıya sahip…

Genetik bilim adamlarının incelemelerine göre antidepresant ilaçlar bebklerde Otizim kaynaklarından birisi. Çünkü çok az miktarda bir antidepresan gelişim çağındaki bir çocuğun veya bebeğin sinir sistemini altüst etmeye yetebiliyor.

Ülkemizde arıtma tesisi olmayan yüzlerce yerleşim yeri bulunuyor. Bu bölgelerdeki içme sularında bu etkiyi araştıracak bir kurum var mı bilmiyorum.

Su kaynaklarında antidepresanlar ve diğer psikoaktif ilaçlar düşük seviyelerde otizmle ilişkili genleri tetikleyebilir. En azından balıklarda bu birikim söz konusu olabilir.

Otizim ve Antidepresant ilaçlar

Kaynaklar :

http://www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0032917

http://www.isu.edu/bios/Professors_Staff/thomas_m.shtml

Şimdi bunu niye yazdın diye soranlarınız vardır…

Antidepresan spreyleme uygulamasının yapıldığına dair bazı haberler yayınlanmakta. Olası bazı toplum olaylarının etkisini azaltmak amacı ile şehir merkezleri üzerinde antidepresant spreyleme oluyorsa yukarıdaki yazı oldukça önem kazanıyor.

http://www.infowars.com/scientific-study-links-anti-depressants-in-drinking-water-to-autism/

Spreyleme sonrası canlıların sakinleşmesi ( Kuşların hareketsiz olarak saatlerce kaldığını görmüştük.. ) bunu açıklar sanırım…

Bu konuyuda notlarımız arasına ekleyelim…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kodaman Ismail
Kodaman Ismail

ameirkada normal içecek sularına bile katıyorlar mış hocam benim sayfada yayınlamıştım nasıl chemtrails in içine katıp havadan püskürtüyorlarsa sedatif maddeleri birde içme suyunada katıyorlarmış manesef. zihin yıkama operasyonu her türlü sürüyor. Amerikan askerlerininin intiharları konusda var. adamların insanların üzrinde denemediği yok. o anti deprasanlar bilerek atılıyordur doğadan okadar fazla geçecek inasn bünyesine kamyonlarla atılması lazım demekki karıştırıyorlar bunları sulara. Chemtrais in içinde 2 çeşit sedatif bulunmuş sedatifi yiyen millet kalır tabi başını çevirmeye bile hali olmaz çevresinle iletişimi kesilir aynen yürüyen kameradan başka bir durumu olmaz böyle işte varsın herkeste akşam üstüleri unutkan oluyorum dikkatim dağınık ne yorulmuşum desin.. uyan… Read more »