Bunlar oluyor mu? Kendinizi bir kontrol edin.

12
70

Bunlar oluyor mu :

Birkaç yıldır;
–Eklem ağrılarında artış var mı?
–Kulak çınlamasında artış var mı?
–Uyku düzeninizde değişiklik var mı?
–Eskisinden daha az uyuduğunuz halde 8 saat uyumuş gibi hissediyor musunuz?
–Uykuya dalış saatleriniz değişti mi? (Gece 3-4 gibi)
–Uykuya zor mu dalıyorsunuz?
–Sürekli yorgunluk hissi var mı?
–Depresyon, sinirlilik ve tahammülsüzlükte artış var mı?
–Aileye, çevreye daha çok bağlanma hissi var mı?
–Aileden, çevreden kopma isteği arttı mı?
–Algılamalarınızda yükseklik oluştu mu?
–Rüyaların gercekleşme olasılığında artış var mı?
–Olmasını istediğiniz şeyler hızla gercekleşebiliyor mu?
–Daha önce ilginizi tutku derecesinde çeken şeylerde değişiklik var mı?
–Zaman hızlanıyor.Siz bu durumu yavaşlıyor olarak algılıyor musunuz?(12 saat 16 saat olarak algılanıyor)
–Zamanda kayma hissediyor musunuz? (Deja vue ya da jamais vue’ye benzer.Ama farklı bir durumdur. Örneğin; Birinin vefat haberini okuyup, üzülüp, 5 ay sonra aynı gazetede, aynı vefatın okunması gibi)
–Yeni beslenme biçimleri edindiniz mi?
–Daha kolay zayıflayabiliyor musunuz?
–Kullandığınız piller çabucak bitiyor mu? Ya da cep telefonunuzun şarjı daha çabuk mu bitiyor?
–Evdeki saatlerinizde, aynı gün içinde farklılıklar oluşuyor mu?
–Elektronik eşyalar daha sık bozuluyor mu?
Bunlar titreşim değişiminin habercisidir.

Bunlar oluyor mu :

Elbette fiziki rahatsızlıklar için önce tıbbi yardım alınmalıdır.Siz yeni enerjiye ayak uydurmaya çalışıyorsunuz .Çevreniz ve cansız varlıklarda öyle…Öncelikle; Sakin olun, olumlu yöndeki her değişime açık olun, tüm negatif olanı da değiştirebileceğinizi asla unutmayın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Photon
Photon
Reply to  Admin

Bunlardan bazıları var ise ne oluyor? Hem bunlar bu zaman için değil her zaman diliminde bir çok insanın farklı sebeplerden yaşayabileceği durumlar. Daha açıklamalı bir yazı olmalıydı. Günlük burç tahmini gibi olmuş.

mehmet
mehmet

Daha somut bilgiler üzerine konusmak daha zor diyemi acaba sürekli nereye cekerseniz gelebilecek konular bize daha cazip geliyor? cok somut bir bilgi ; schmann rezonansı , zaten bu dediginiz degeri ölcer(dünya titresimini) .2 gündür internette arastırıyorum ,somut olarak bulşdugum tek sey : tek bir adamın agzından cıkmıs olan bir paragraf .bütün siteler bunu yayınlamıs üzerinede yorum yapmıslar.sorun şu ki eger verilen degerler dogruysa coooooook kısa zamanda cok kötü seyler olacak.ama bir kac yerde (güya ) bilimadamları böyle birseyin olmadıgını ve bu yalan bilgilerle mücadele edemediklerinden dert yanıyor.(buna da inanamıyorum,cünkü sizinle aynı dünyada yasıyorum) kimseyi kızdırmak istemiyorum ; ama gercekle ,saf… Read more »

kerim
kerim

bu ayda olanlara genelde bahar yorgunluğu derlerki şu sıralarda bende başladı oturduğum yerden kalkasım gelmiyo 🙂 yazı biraz yüzeysel olmuş…

Sami34
Sami34

Kişisel fikrimce bu konu gayet olması gerektiği sadelikte, net, anlaşılır üstelik meraklandırıcı bir tarzda sunulmuştur. O bakımdan kendi adıma Aslı hanıma teşekkür ediyorum.
Yazıda geçen 21 adet sorunun 17’sine cevabım EVET oldu!

vesile
vesile

son zamanlarda bir takım değişiklikler olduğunu biliyorum ama adlandıramıyorum, insanların bu konularla da ne ilgisi ne de bilgisi var( genel için konuşuyorum)

aslı
aslı

Anlaşılan o ki; CERN’de Einstein’in karizmasını şüphe altında bırakabilecek hiçbir açıklamaya izin verilmeyecek.Başımıza iş çıkarmayın,zaten Schuman rezonansının 13’e çıkmasını falan bekliyoruz.İyi bakın hele fiş gevşemiştir,kablo neyim takılmamıştır denilecek.Utanç verici.Nötrinolarında lüzumsuzluğu,otursalarmış oturdukları yerde,ne o öyle ışık hızından hızlı hareket etmek falan……..Peh

mehmet
mehmet

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=schumann+rezonans%C4%B1

benim önerim slovakya’da comenius üniversitesi ni bizde arayalım.
bu arkadasın sordugu gibi bizde su andaki schmann rezonans degerini ögrenelim.eger bu sözlükteki arkadasın dedigi gibiyse konuyu kapatalı ,yok eger degil ise o zaman bloggca toplanıp bu adamı dövelim !!

Anlatmaya calıstıgım ; bu konuda cok rivayet var.ama hicbir bilimsel acıklama yok.( lütfen bulan bize göstersin ,cünkü gercekten cok önemli bir konu bu)
Bence 2 olasılık var .gercekten bu deger tavan yaptı ve bu toplumdan gizleniyor ya da insanlar inancları ugruna gercekleri egip büküyor.sizce hangisi ?