Chemtrails nedir ?

10
3184

Chemtrails nedir ?

Yazılarımızda sıklıkla geçen bu kelime nedir ? Bu soruyu soran oldukça fazla kişi olduğu için bu yazıyı yazmak istedim.

Chemtrails bir popülasyon kontrol yöntemi, hava kontrol sistemi, HAARP için hava sahasını ( iyonesfer ) iletişim yapabilir hale getirme işlemleri için atmosfere bırakılan kimyasal ve biyolojik spreyler olarak tanımlayabiliriz.

Havada asılı kalan bu partiküller atmosferden tün yüzeye yayılabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

İnsanlar üzerinde sağlık, psikolojik rahatsızlıklar vererek toplumlar üzerinde çeşitli baskılar yaratılabilir.

Kimyasallara maruz kalan insan ve hayvan toplulukları uyuklama sersemleme, hastalıkların artması ( özellikle grip salgınları ) vb. olaylar için kullanılabilir.

Chemtrails leri uçak izlerinden tanımlamanız mümkün…

Ancak normal uçak egzozu ile chemtrails arasında bir fark mevcut. Normal uçak egzozundan çıkan su buharı çok kısa bir biçimde meydana çıkar ve uzun bir iz bırakmaz… Chemtrails uzun izler şeklinde ve uzun süre havada gözlenebilir.

Aşağıdaki fotoğraflarda bu kimyasalların uygulama örneklerini ve büyük uçaklar ile atmosferin üst tabakalarına bırakılmalarını izleyebilirsiniz.

Ülkemiz üzerindede zaman zaman görülebilen chemtrails uygulaması tüm toplumlar tarafından çok büyük tepkiler ile karşılanmaktadır. Sonunda ne olacağını bilmeden yaşadığımız atmosferi kirletmek kadar insanoğlunun yok olmasına sebep olabilecek başka bir şey sanırım yok… ( Animatrix filminde chemtrails uygulaması ile robotları durdurabileceğini düşünen insanın yok oluşunu izlemeniz mümkün )

Burada uçaktan atılan kimyasal örneği

Kullanılan uçağın iç görüntülerinde kimyasallar açık bir biçimde görülmektedir.

Kimyasal uygulaması sonrası kuşlarda görülen garip durum… Hiçbir kuş hareket etmeden uzun süre böyle kalabiliyor… Sersemlemiş hayvan görüntüleri oldukça fazladır…

Bu fotoğraf oldukça ilginçtir. Alçaktan uygulanmış bir chemtrails…

Dünyanın tepkisi oldukça yüksek bir biçimde gündemde ancak ülkemizde bu konuyu bilen sanırım oldukça az kişi mevcut…

Çok çarpıcı bir chemtrails videosu uçağın büyüklüğüne ve uygulama çok dikkat edin…

Böyle bir uçak egzozu olmaz normal olmayanı ayırt edebilmeniz için

Aynı bölgede bu şekilde uçak uçuşları olmaz…

Chemtrails nedir

Chemtrails uygulamasında keskin bir spray görüntüsünü görebilirsiniz…

Uçak egzozundan çıkan su buharı bu şekilde atmosferde asılı kalmaz bir müddet sonra yok olur… Chemtrails yeryüzüne ulaşıncaya kadar yoğunluğunu kaybetmez ve görünür olmaya devam eder…

Kaşıntılar ve birden ortaya çıkan lekeler

Bütün bu uygulamalar doğal popülasyonun azalmasının hızlandırılması, kısırlık vb insanoğlunun hızla nüfus artışına engel olma çalışmaları şeklinde ortaya çıkmasına karşılık şimdiler çok başka amaçlarada

Son birkaç olayda atmosferi iyonize ederek haberleşmeyi engelleme girişimleri bile denenmektedir.

Yazıyı fazla uzatabilirim ancak kısa bir bilgi vermek ve chemtrailsi tanımamızı sağlamak istedim.

Yeri geldikçe detayları ve olayları yazacağım…

Yorumlarınızı eklerseniz sevinirim…

5 6 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

10 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
cem çelik
cem çelik

eylül ekim ayının başlarından beri bursanın üzerinden hemen hemen hergün geçiyor bu uçaklar, herhangi bir hava radarı sitesindede gözükmüyorlar askeri uçak olmamasına rağmen!

Sami34
Sami34

Bu konu aslında aşırı dallı budaklı bir konu. Çocukluğumda hatırlıyorum da büyüklerime gökyüzünü gösterip “bu uçaklar niye iz bırakıyor” diye sorduğumda aldığım cevap “onlar meteoroloji uçağı” o yüzden diye olmuştu. Ağaç katili alüminyum: Alüminyum konsantrasyonlarının yüksek olduğu topraklarda yüksek pH nedeniyle tarım yapılamayacağı biliniyor. Ancak bununla kalmıyor. Aşırı yanıcı olan Alüminyumun bir diğer etkisi de ağaçları kurutması ve daha kolay yanabilir hale getirmesi. Yine Kaliforniya’nın Shasta Dağı bölgesinde mantıklı bir neden olmaksızın kuruyan ağaçlarda yapılan araştırmalarda ağaç kabuklarında yüksek oranlarda alüminyuma rastlanmış. Yine Hawai’de kabukları normalde sert olan palmiye ağaçlarının kabuklarının elle kolayca sökülmeye başladığı bölgelerdeki çocuk saç örneklerinde normalin… Read more »

aslı
aslı

Çok başarılı bir yazı,elinize sağlık

Eylem Başak Ekinci
Eylem Başak Ekinci

Aynı cilt yaralanmalarını bu yaz ilk defa ben de yaşıyorum egzama gibi ama alerji ilacı kullandığımda geçiyor sonra yeniden başlıyor ve göz kapaklarımda da var yanaklarımda olduğu gibi.

@doguyucel

Chemtrails komplo teorisi bir hayli ilginç. Gökyüzünde gördüğümüz jetlerin bıraktığı izler belki de…

merve
merve

zehırlenıyoruz ve bundan kımsenın haberı yok!

Adnan
Adnan

Bunu kimler ve ne için yapıyor? Yetkililerin haberi yok mu?zira göklerde izinsiz böyle bir şey yapılabilirmi? Şu anda mersinin üzerinde yüzlerce uçuş yapılıyor !