İki güneş görüntüleri.

1
126

İki güneş görüntüleri.

Bu sabah kırımdan alınan görüntülerde iki güneş görüntüsü oluşuyor. Değişik açılardan birçok kez çekilen görüntülerde iki güneş imajı net bir biçimde görülmüş durumda.

Bu durumda bazılarınız o güneş ışığı buz kristalleri aracılığıyla kırılmış ve çarpıcı halde etkisi olduğu söylenebilir.

Ancak “iki güneş” ve diğer ‘Sundog’ bir tür olduğunu düşünüyorum. Benzer anormal olaylar güneşin değişen atmosferimiz tarafından kırılan ışığının bu sayede bazı ‘serap’ etkisi yaratıyor.

Yani, mümkün olan kuyruklu yıldız tozları ve atmosfer içinde üst tabakalarda bir değişikliklerin oluştuğunu gösteren bir kombinasyonudur.

Bunun yanı sıra, rapor veya tespit edilmiş “iki güneş” haberi en son ne zaman oldu? Bu yüzden atmosferdeki büyük değişiklikler için çok güçlü bir delil olarak görebiliriz.

Bu görüntüler atmosfer üzerinde çok büyük değişikliklerin olduğunu chemtrails ve benzeri kimyasalların üst atmosferde artık çok yoğun olduğunu gösteriyor.

İki güneş görüntüleri

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
aslı
aslı

2.GÜNEŞ, PLANET X= RED PLANET=12. GEZEGEN=NİBİRU=MARDUK Comet Elenin, Tekoma=Brown dwarf’ ın önünü açmak için yörüngeye girdi. Elenin, Dünya gezegenindeki değişimlerde etken değil. Comet Elenin’ in tetrahedral geometrik yapısıyla sıradan bir kuyruklu yıldız değil. Bir enerji kalkanıyla korunan yüzeyindeki parlaklık değişimleriyle yapay bir bir his veren, hatta bir uzay gemisi olabileceği söyleniyor. http://www.youtube.com/watch?v=QBItfQR8xeY http://www.youtube.com/watch?v=1mDoXeF3oio&feature=related Tekoma, Uranus boyutunda bir kahverengi cüce yıldız. 2011 Ekim ayı ortalarında güneş sistemimizin içine yerleşmesi bekleniyordu.Venüs’le Dünya arasında, ama Venüs’e daha yakın olacak.Tekoma teknolojik bir pelerin ya da kalkanla Dünya’dan görünmeyecek şekilde,gizlenmiş vaziyette. Gizleme mekanizmasının ne zaman kaldırılacağı bilinmiyor.Göründüğünde de 2. Güneş olarak adlandırılacak.Tekoma’da çok büyük yıldız… Read more »