HAARP Frekansları insanları nasıl etkiliyor…

HAARP Frekansları insanlara nasıl etki eder.

Uzun zamandır HAARP konularında yazılar yazıyorum. HAARP bildiğiniz gibi elektromanyetik sinyallerin iyonesfer vasıtası ile başka noktalara etkilemesini sağlayabiliyor.

Şimdi size aşağıda göstereceğim deney bir düşük frekans elektromanyetik ses sinyalinin su üzerindeki etkisini gösterecek.

Etkide suyun aldığı frekans modülasyonunu göreceğiniz gibi eğilim bükülerek sinyalin titreşimine göre şekil değiştirdiğini göreceksiniz.

İnsan vücudunun %70 inin su olduğunu düşündüğünüzde düşük frekanslı manyetik dalgaların vücudunuzda ve beyninizde nasıl etkiler yapabileceğini düşünebilirsiniz.

Sinyal seviyesi genelde 20 – 25 Hz olarak gönderilmekte.

İkinci videodaki suyun hareketi ise birisine kalp krizi geçirmek isterseniz kanı nasıl hareket ettireceğinize bir ipucu olabilir…

HAARP sinyalleri uzun mesafelere ulaşabilmesi için genel olarak 3-10 Hz olarak iletilmekte. Ayn etki yeraltı sularında ve toprak altında yer alan su birikintileri üzerindede görüleceği için oluşan obruk ve benzer toprak şekilleri değişimleri bu videodaki etkilerden kaynaklanacaktır.

HAARP Frekansları Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

3 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kesfiyail
Kesfiyail

Selam,

Frekans’lar’ın görünürde yayılma merkezleri var mı şehirlerde ..Devasa elektrik kuleleri gibi ..

Bir de G.doğuya böyle bir elektro-manyetik operasyondan bahsediliyor, bilginiz var mı ?

enst
enst

Aslında Elektromanyetik Dalga ile ses dalgası farklı şeylerdir burda da ultrasonic düzeydeki ses dalgalarının etkisini havada tutma şeklinde görüceksiniz http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=669AcEBpdsY

Yaklaşık 22 kilohertz – akustik Levitator biraz duyulabilir aralıktaki üst frekanslarda ses dalgaları oluşturmak için iki küçük hoparlör kullanılmış. Üst ve alt hoparlörler tam uyumlu, birer duran dalga olarak bilinen bir olgu kurma, birbirini mükemmel dengeleyen ses dalgaları takımı oluşturdu.

Düğümleri bilinen bir duran dalga boyunca belli noktalarda, enerjinin belirli bir transferi yoktur. Ses dalgaları akustik basınç ile yerçekimi etkisini kesmek için yeterli olduğundan, hafif nesneler düğümlere yerleştirildiğinde havada kalabiliyorlar. Bu teknikle kimyasal molekül bazında İlaç AR-GE si yapılmaktaymış

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

3
0
Would love your thoughts, please comment.x