HAARP in yeni stratejisi nedir ?

1
70

HAARP in yeni stratejisi nedir ?

Daha önce güney amerikada kuş ve yunus ölümleri haberleri sitemizde yer almıştı. Bu ölümlerin sebepleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

İlginç bir başka nokta ise güney amerika da toplumsal olaylarda bir tırmanış bulunuyor. Güney amerika toplumları eskiye göre çok daha sinirli ve yıkıcı hale geliyorlar…

Kuş ve Yunus ölümlerinin olduğu PERU ve SILI üzerinden geçen bir HAARP dalgası olduğu tespit edildi…

Arjantin üzerinde bulunan ve alaska HAARP ın yönledirdiği dalgaların iyonsferde gezinmesini sağlayan porto rika antenleri gibi arjantin antenleride bu görevi birkaç aydır yoğunlaştırdılar. Bu manyetik dalgaların yoğunluğu bölgede hayvan ve insanlar üzerinde olumsuz etkilerin oluşmasına sebep olduğu yönünde bazı kaynaklarda bilgiler elimize geçiyor.

Aşağıdaki fotoğraf Peru da Jicamarca da yer alan bir HAARP tesisi

Bir amatör kameradan antenler…

Google mapsdan canlı olarak PERU JICAMARCA yönlendirici antenleri görebilirsiniz.


View Larger Map

Bölgede daha önce oluşan büyük depremlerinde bu dalgalardan kaynaklandığı ve bunun ne zamandır bu şekilde devam ettiği bilinmiyor.

Devasa yoğunluktadaki manyetizmanın alaskadan güney kutup bölgesi üzerinden geçmekte olduğu ve bölgedeki birçok frekans genliklerinde tesbit edildiğide bilgiler arasında.

HAARP sinyallerinin yönlendirildiği ABD kaynaklı araştırma kurumu arjantinde

The Advanced Modular Incoherent Scatter Radar (AMISR) ( Düzensiz radar nedir diye sormak lazım )

HAARP in yeni stratejisi

http://amisr.com/

Bölge bir anda karıştı dikkat ederseniz bölgede bir ülkede sosyal patlamalar yaşanmakta. HAARP manyetizmasının beyin fonksiyonlarına etkisi olabileceği düşünüldüğünde güney amerikanın bugünlerde iyi takip edilmesi gerekiyor.

Ülkemiz içinde aynı durum oluşabilir. Olası bir yönlendirmenin Kürecik – Malatya NATO radar üssünde olma ihtimalinide düşünmemiz gerekiyor.

Kürecik – Malatya

Sizce bu NATO radar üssü ne yapacak ?

İleride kürecik radar üssüne sıklıkla dönmek zorunda kalacağız. Bu istasyon hakkında iyi araştırılma yapılması gerektiğini düşünüyorum… HAARP in yeni stratejisi artık insanlar üzerinde ( toplumlar ) etkili sinyaller ile kitlesel harekari leri yapabilirmiyizi test etme aşamasında olabilir. HAARP enerji transferinin artık tamamlandığını ve bir çok ülke savunma sisteminin enerji transferini önleyebileceği önlemler aldığını görüyor olmalı ( örnek ÇİN ) bunun önüne geçebilecek atmosferde sürekli dolaşan bir frekans olmasını istiyor olabilir bunun içinde yönlendirici ve kuvvetlendirici üslere sahip olmak elinde en büyük koz olabilir.

Yorumlarınızı bekliyorum…


1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Metecan Gülşen Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Metecan Gülşen
Ziyaretçi
Metecan Gülşen

güzel bir çalışma elinize sağlık, şu Peru'ya takıldım ben, Jicamarca Radio Observatory, radyo gözlem evi gibi birşey konunun uzmanı değilim ama bu kadar anten olması normal değil mi?