HAARP sinyallerini nasıl takip edebilir…

HAARP sinyallerini nasıl takip edebilirim ?

Bu konuda çok fazla soru geliyor…

HAARP sinyalini kısa dalga radyolar yardımı ile yakalamanız mümkün. Kendi yapacağınız kısa dalga radyolar ile sinyalleri dinleyebilirsiniz.

Bu konuda en önemli projeyi ABD li haarp dinleyicileri kendi ülkeleri üzerinde oluşan haarp sinyallerini ve iyonesfer üzerindeki baskıyı göstermek amacı ile bir site oluşturmuşlar.

ABD li kullanıcıların sitesindeki network sadece kendi ülkeleri üzerinde oluşan sinyali bir üçgen oluşturarak noktasal tayin etme yöntemi olarak kullanılıyor ve kendi belirledikleri bir şiddet parametre ile o anda oluşan HAARP sinyalini gösteriyorlar.

HAARP sinyallerini nasıl takip

http://www.haarpstatus.com/status.html

Bunun bazı örneklerini kişisel bazda görmek mümkün ancak bu çeşit bir dinlemenin büyük bir alanda ve çok kullanıcı ile yapılması sağlıklı bir sonuç verebilir. Kişisel olarak dinlenilen kısa dalga frekanslarında genelde çok büyük parazitler ve harmonikler oluşur. Bunlar arasından eğer frekansı bilmiyor iseniz sinyali görmeniz mümkün olmaz…

Dünyadaki yakın zamanda birçok örnekleri ortaya çıkmaya başlayacak bu durum sitelerinin çoğalması ülkeler arası HAARP sinyal savaşlarınıda ortaya çıkarmaya başlayacaktır.

Sinyal dinlenilmesi ile ilgili bilgileri yazmaya devam edeceğiz.

.

0 0 votes
Article Rating

Son Yazılar

Son Yorumlar

Tavsiye Yazılar

Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haber Bültenimize üye olabilirsiniz...

0
Would love your thoughts, please comment.x