IZMIR depremi sonrası ilginçlikler.

26
184

IZMIR depremi sonrası ilginçlikler…

4.4 Deprem öncesi bölgede daha önce yazdığımız garip ama bir o kadar güzel gökkuşağı ve büyük patlama sesi oluşmuştu. Gökkuşağı için yazdıklarımız arasında bir chemtrails uygulaması olabileceği gökkuşağının oluşumunda bu kadar keskin renklerin olmaması gerektiğini bildirmiştik.

Depremden 1 saat önce gökyüzü pırıl pırıl iken birden uzun bir chemtrails izmiri kuzey güney yönünde kesti…

Bunun üzerine sinyalleri ve manyetik dalgaları kontrol etmeye başladık. Ege bölgesinde bir titreşim başlamış durumda 5 km derinlikteki depremler bunun devam edeceğini gösterdi.

Uydudan alınan aşağıdaki birer saat ara ile alınan görüntülerde ege bölgesi üzerinde bir dalga kılavuzu gibi uzanan dalgayı çok net bir biçimde görebilirsiniz.

Ege bölgesini kuzey güney doğrultusunda sanki bir radar sinyali gibi 3 saat boyunca taramaya başladı. Bu dalganın başlangıcı yukarıdaki chemtrails ile hemen hemen aynı saatler içerisinde oluştu.

IZMIR depremi sonrası :

Olayı takip etmeye devam ediyoruz.

Sizlerde ege bölgesinde ilginç bir şeyler yakalarsanız yorum olarak eklerseniz daha net bir bilgi akışı sağlayabiliriz.


26
Kimler Neler Demiş?

avatar
15 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
ahmetΞпsɑrkerimandikerim Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
irenevancleef
Ziyaretçi
irenevancleef

bi izmirli olarak çok korkuyorum umarım büyük bi felaket olmaz vandaki gibi…

vevivi
Ziyaretçi
vevivi

Fotoğrafladığınız şekilde, ancak daha yayılmış halde bende gözlemledim (bornovadan). Gökyüzünde sadece bu izler vardı ve gittikçe yayıldı. İlginç mi bilmiyorum ama 1-2 saat içerisinde batı yönünde(körfez üzerinde) gökkuşağı göründü. Kısaydı ancak belirgindi. Bulutların biraz üzerinde oluştu. Dedim ki kendi kendime işte ilk cemre düştü 🙂

Belgin
Ziyaretçi
Belgin

Bugün Bodrum da hava güneşliydi,yağmur falan yoktu. Ama tek bir noktada mavi-turuncu,sarı renkler vardı,tesadüfen gördüm ve çok şaşırdım. Ne olabilir bilmiyorum,maalesef yanımda fotoğraf makinesi yoktu

aslı
Ziyaretçi
aslı

Beklediğim gökkuşağı biçimi vevivi’den geldi.Deprem öncesi gökkuşağı oluşuyor.Hem Admin Bey’in fotoğrafladığı,hemde vevivi’nin betimlediği yarım gökkuşağı deprem habercisi.Aşağıdaki linklerde benzer görüntüler var. Ayrıca hem HAARP’ın hemde chemtrail’in habercisi.

http://community.cbs47.tv/blogs/justin_blog/archive/2011/09/10/4466423.aspx
http://www.youtube.com/watch?v=NBpQbOnm3ik

hülyaizmirli
Ziyaretçi
hülyaizmirli

sayın admın bu chemtrails uygulaması bır cesıt gaz degıl mı sıvı olsa yagmur gıbı gokkusagı cıkar dıye dusunuyorum .acıklayabılır mısınız.ayrıca bız de ızmırdeyız ve tedırgınız .bugunku bahsedılen gokkusagından sonra tetıkde mı olmalıyız sızce

aslı
Ziyaretçi
aslı

Deprem öncesi topraktan çıkan gazlar tarafından oluşturulduğuna dair söylentiler var

hülyaizmirli
Ziyaretçi
hülyaizmirli

ayrıca merak ettım bodrumdan yazan arkadasın gordugu renklerde bellı belırsız bır gokkusagı olabılır mı. ınsan tum parcaları kafasında bırlestırınce ızmır ve ege bolgesınden korkuyor…

kartal
Ziyaretçi
kartal

Arkadaşlar çok teşekkür ederim
Aradığım siteyi sonunda buldum, bu konularda bu kadar güzel ve güncel bilgiler veren türkiyede başka site olduğunu sanmıyorum ( varsada ben bilmiyorum )
Elinize kolunuza sağlık

vevivi
Ziyaretçi
vevivi

Bu durumun deprem habercisi olup olmadığından emin değiliz ancak chemtrails uygulaması bir amaçla yapılmış olmalı. Bunun bu bölge üzerindeki psikolojik, fizyolojik etkileri ne olabilir? Bunu anlamanın yolu yok mudur? İzmirliler bugün nasıl bir ruh haline sahipti? Yıkımın zihinsel bazda olması da mümkündür.

Ens
Ziyaretçi
Ens

Benzer bir iz bu sabah istanbul semalarında gün içinde ulaştırmaya çalışıcam görüntüyü.

kerim
Ziyaretçi
kerim

ens ucak izlerini nerdeyse her allahın günü görüyorum ist da 14 milyonluk şehir ve onun hava trafiği yoğun olasa gerek…

andi
Ziyaretçi

Daha önceki yazılarda Chemtrail in HAARP için pozitif zemin hazırladığından bahsedilmişti. Bu bölgedeki sismik hareketlenmeyi sağlamk ve bölgedeki aktifleşmesinden korkulan santorini yanardağının tetiklenmesi ile yeni bir süreç başlatılma isteği aklıma geldi. Bu arada Vevivi nin bahsettiği gibi bölge halkında gözlenebilecek fiziksel yorgunluk psikolojik problemlerin artması ve negatiflilik bahar yorgunluğu değilde Chemtrails e yorumlanabilir.

aslı
Ziyaretçi
aslı

Bir konuya açıklık getirmek gerek. Deprem öncesi oluşan bir gökkuşağı var bir de gökkuşağı bulutları var.Gökkuşağı bulutlarına en iyi örnek 2008 Çin depreminden 30 dakika önce oluşan bulutlardır. Deprem öncesi, özellikle yarım gökkuşağı oluşuyor.İzmir depremi öncesinde 3 farklı noktada 2 yarım bir tam gökkuşağı oluşması,bana bunların bir deprem habercisi olabileceklerini düşündürttü.(İnternette bir sürü görüntüyü izledikten sonra) Ama herzaman deprem oluyor mu? Bunu bilmiyorum.Ankara’da 6-7 sene önce gökyüzünde çok net olarak yarım gökkuşağı görmüştüm.Sonrasında kayda değer bir olay olmadı. Yarım gökkuşağı sadece chemtrail’in de kanıtı olabilir.Bunu unutmayalım.
Not:İzmir’de gökyüzünde oluşan iz Ankara’da çift çizgi olarak hala var,azalarak bitiyor.

ahmet
Ziyaretçi
ahmet

Görünün o ki yakında İzmirde 7.0’dan büyük bir deprem olacak gibi.Çok ilginç ki Nostradamus’un kitabında da bu konu yazılıdır.Hatta bu depremin Mayıs Haziran aylarında olacağı yazılır.Umarız yanılırız .