IZMIR depremi sonrası ilginçlikler.

26
636

IZMIR depremi sonrası ilginçlikler…

4.4 Deprem öncesi bölgede daha önce yazdığımız garip ama bir o kadar güzel gökkuşağı ve büyük patlama sesi oluşmuştu. Gökkuşağı için yazdıklarımız arasında bir chemtrails uygulaması olabileceği gökkuşağının oluşumunda bu kadar keskin renklerin olmaması gerektiğini bildirmiştik.

Depremden 1 saat önce gökyüzü pırıl pırıl iken birden uzun bir chemtrails izmiri kuzey güney yönünde kesti…

Bunun üzerine sinyalleri ve manyetik dalgaları kontrol etmeye başladık. Ege bölgesinde bir titreşim başlamış durumda 5 km derinlikteki depremler bunun devam edeceğini gösterdi.

Uydudan alınan aşağıdaki birer saat ara ile alınan görüntülerde ege bölgesi üzerinde bir dalga kılavuzu gibi uzanan dalgayı çok net bir biçimde görebilirsiniz.

Ege bölgesini kuzey güney doğrultusunda sanki bir radar sinyali gibi 3 saat boyunca taramaya başladı. Bu dalganın başlangıcı yukarıdaki chemtrails ile hemen hemen aynı saatler içerisinde oluştu.

IZMIR depremi sonrası :

Olayı takip etmeye devam ediyoruz.

Sizlerde ege bölgesinde ilginç bir şeyler yakalarsanız yorum olarak eklerseniz daha net bir bilgi akışı sağlayabiliriz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

26 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
irenevancleef
irenevancleef

bi izmirli olarak çok korkuyorum umarım büyük bi felaket olmaz vandaki gibi…

vevivi
vevivi

Fotoğrafladığınız şekilde, ancak daha yayılmış halde bende gözlemledim (bornovadan). Gökyüzünde sadece bu izler vardı ve gittikçe yayıldı. İlginç mi bilmiyorum ama 1-2 saat içerisinde batı yönünde(körfez üzerinde) gökkuşağı göründü. Kısaydı ancak belirgindi. Bulutların biraz üzerinde oluştu. Dedim ki kendi kendime işte ilk cemre düştü 🙂

Belgin
Belgin

Bugün Bodrum da hava güneşliydi,yağmur falan yoktu. Ama tek bir noktada mavi-turuncu,sarı renkler vardı,tesadüfen gördüm ve çok şaşırdım. Ne olabilir bilmiyorum,maalesef yanımda fotoğraf makinesi yoktu

aslı
aslı

Beklediğim gökkuşağı biçimi vevivi’den geldi.Deprem öncesi gökkuşağı oluşuyor.Hem Admin Bey’in fotoğrafladığı,hemde vevivi’nin betimlediği yarım gökkuşağı deprem habercisi.Aşağıdaki linklerde benzer görüntüler var. Ayrıca hem HAARP’ın hemde chemtrail’in habercisi.

http://community.cbs47.tv/blogs/justin_blog/archive/2011/09/10/4466423.aspx
http://www.youtube.com/watch?v=NBpQbOnm3ik

hülyaizmirli
hülyaizmirli

sayın admın bu chemtrails uygulaması bır cesıt gaz degıl mı sıvı olsa yagmur gıbı gokkusagı cıkar dıye dusunuyorum .acıklayabılır mısınız.ayrıca bız de ızmırdeyız ve tedırgınız .bugunku bahsedılen gokkusagından sonra tetıkde mı olmalıyız sızce

aslı
aslı

Deprem öncesi topraktan çıkan gazlar tarafından oluşturulduğuna dair söylentiler var

hülyaizmirli
hülyaizmirli

ayrıca merak ettım bodrumdan yazan arkadasın gordugu renklerde bellı belırsız bır gokkusagı olabılır mı. ınsan tum parcaları kafasında bırlestırınce ızmır ve ege bolgesınden korkuyor…

kartal
kartal

Arkadaşlar çok teşekkür ederim
Aradığım siteyi sonunda buldum, bu konularda bu kadar güzel ve güncel bilgiler veren türkiyede başka site olduğunu sanmıyorum ( varsada ben bilmiyorum )
Elinize kolunuza sağlık

vevivi
vevivi

Bu durumun deprem habercisi olup olmadığından emin değiliz ancak chemtrails uygulaması bir amaçla yapılmış olmalı. Bunun bu bölge üzerindeki psikolojik, fizyolojik etkileri ne olabilir? Bunu anlamanın yolu yok mudur? İzmirliler bugün nasıl bir ruh haline sahipti? Yıkımın zihinsel bazda olması da mümkündür.

Ens
Ens

Benzer bir iz bu sabah istanbul semalarında gün içinde ulaştırmaya çalışıcam görüntüyü.

kerim
kerim

ens ucak izlerini nerdeyse her allahın günü görüyorum ist da 14 milyonluk şehir ve onun hava trafiği yoğun olasa gerek…

kerim
kerim
Reply to  Admin

anladımda dediğinizi ozellikle ista çok sık görulen bişey açık havada sprey şeklide havada duran şeritleri her ist lu nerdeyse haftada bi kaç defa görüyodur..benim şahsi gördüğüm deprem anamolisinde hava sıcaklığının ani oynaması(ısınması) ve güneş ışığının foto flashı gibi gözü alması ışın şiddetinin fazla olması 4-5 depremde sezmişimdir bu sabahda sezdim açıkçası bakalım bişey olucakmı…

andi
Reply to  kerim

Bu konuda kerim ile hemfikrim bende bayaa gözlem ve tahmin yapmış ve hemen hemen hepsi olmakta. burada havanın açık olduğu sabahları ve güneş batımına yakın zamanlardaki gökyüzündeki turunculukları ve kırmızılıkları yönlerine göre renk tonlarına dikkat ederek tahminler yapabilirsiniz. Bu konuda da gözlem yapa yapa bir fikir sahibi olabilirsiniz.

kerim
kerim
Reply to  andi

hatta van depremin den hemen once acaba depremmi olucak demiştim güneş ışın demetleri okadar şiddetliydiki perdeyi yırtıp evi aydınlatıyodu ve deprem ocesi 1 kaç saat dahil hava sıcaklığı aniden arttı! aynı şeyleri 7.6 marmara depremi 4.4 maramara depremi 5.2 marmara depremi 5.5 bala depremindede oldu ozellikle güneşin aydınlatma oranından muzzam bi değişiklik oluyo ışıktan gözünüz kamaşıyo kişisel buluşum 🙂

andi

Daha önceki yazılarda Chemtrail in HAARP için pozitif zemin hazırladığından bahsedilmişti. Bu bölgedeki sismik hareketlenmeyi sağlamk ve bölgedeki aktifleşmesinden korkulan santorini yanardağının tetiklenmesi ile yeni bir süreç başlatılma isteği aklıma geldi. Bu arada Vevivi nin bahsettiği gibi bölge halkında gözlenebilecek fiziksel yorgunluk psikolojik problemlerin artması ve negatiflilik bahar yorgunluğu değilde Chemtrails e yorumlanabilir.

aslı
aslı

Bir konuya açıklık getirmek gerek. Deprem öncesi oluşan bir gökkuşağı var bir de gökkuşağı bulutları var.Gökkuşağı bulutlarına en iyi örnek 2008 Çin depreminden 30 dakika önce oluşan bulutlardır. Deprem öncesi, özellikle yarım gökkuşağı oluşuyor.İzmir depremi öncesinde 3 farklı noktada 2 yarım bir tam gökkuşağı oluşması,bana bunların bir deprem habercisi olabileceklerini düşündürttü.(İnternette bir sürü görüntüyü izledikten sonra) Ama herzaman deprem oluyor mu? Bunu bilmiyorum.Ankara’da 6-7 sene önce gökyüzünde çok net olarak yarım gökkuşağı görmüştüm.Sonrasında kayda değer bir olay olmadı. Yarım gökkuşağı sadece chemtrail’in de kanıtı olabilir.Bunu unutmayalım.
Not:İzmir’de gökyüzünde oluşan iz Ankara’da çift çizgi olarak hala var,azalarak bitiyor.

ahmet
ahmet
Reply to  aslı

Görünün o ki yakında İzmirde 7.0’dan büyük bir deprem olacak gibi.Çok ilginç ki Nostradamus’un kitabında da bu konu yazılıdır.Hatta bu depremin Mayıs Haziran aylarında olacağı yazılır.Umarız yanılırız .