Mars ‘ın yüzeyinde keşfedilen 3 adet kule

3
216

Mars kuleleri…

Ufo avcıları kırmızı gezegenin yüzeyinde bir başka tuhaf keşifle karşılaştılar. Bu kez UFO avcıları gezegen yüzeyinde üç garip mükemmel hizalanmış ‘kuleler’ gördü. Bazıları Giza Piramidinin geometrisini ve onların Orion takımyıldızının üç ana yıldızını nasıl taklit ettiğini bile söylemekteler.

Kırmızı gezegenimiz çoğumuzun anlayamadığı sürprizlerle dolu. Mars yüzeyinde nesnelere, yapılara ve hatta anıtlara benzeyen sayısız şey var olsa da, sonunda oraya varmadan hiçbir şey açıklığa kavuşmayacak.

Bununla birlikte pek çok garip bulgu var ki halen açıklanamadılar.

Bu keşiflerden biriside gezegen yüzeyinde yakınlarda bulunan üç kule olabilir.

Mundodesconocido tarafından yüklenen bir YouTube videosunda yer alan fotoğraflar, kırmızı gezegenin yüzeyinde üç adet mükemmel şekilde hizalanmış kuleleri ayrıntılarıyla gösteriliyor. Video görüntüleri kulelerin nerede olduğunu ve muhtemelen neler olabileceğini açıklıyor.

Kanal küratörü Jose Luis, videoda konuşken şunları söyledi: “Bazı Mars görüntülerini inceledikten kısa süre önce, Terra Meridiani’nin Mars bölgesindeki bu kuleleri bulduk.”

“Tuhaf özelliklerinden dolayı, yapay bir kökene sahip olduklarına inanıyoruz.”

” Görünüşe göre, bu yapılar Orion takımyıldızı bile taklit ediyor olabilirler ”

İlginç bir şekilde Mars yüzeyinden çıkıntılı üç nesneyi açıkça gösteren fotoğraf 1999’da çekilmiş ve o zamandan beri bu iddia edilen yapılar Mars’daki hava koşulları nedeniyle değiştirilebilirdi.

Kuleler denen yerde tesadüfen ( Terra Meridiani bölgesinde ) aynı bölge iniş yeri olarak seçildi NASA’nın meşhur Curiosity Rover için…

Scot C. Warring, keşif hakkında şöyle konuştu:

“Mars’ta keşfedilecek binalar ve eserlerle dolu bir gezegen var burada YouTube kullanıcısının Mundodesconocido tarafından yayınlananlara muhteşem bir örnektir. Yaklaşık bir kilometre yükseklikte veya daha fazla görünen üç kule buldu. Hepsi iyi yapılmış gibi gözüküyor çünkü hiçbiri yok olmuyor. Tabii ki boşlarlarsa Mars üssü kurmak için mükemmel olurlar. ”

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
RorschachKA
RorschachKA

“Dünya öldü kanka bak hayat herhalde Mars’tadır.”

burcuikizer
burcuikizer

Mars sahane bir belgesel. Dizi kivaminda oldukca heyecanli. Insanin marsa gidesi geliyor 🙂

riviusbane
riviusbane

Asgardia icin mars yazilsin ya bayrak falan tasarlaniyordu bir ara noldu sonuclar acaba